Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
29
Favori
100.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yuh arkadaş ya.Duyurulduğu günleri hatırlıyorum, ilk sürümlerinin torrentlere düştüğü günleri hatırlıyorum.Aradan 4 yıl geçmiş.Ve 2018 Şubat'da çıkacak oyun.Oyunun 1-2 yıl önceki halinden de hiç bir farkı yok.Sektör bu açıdan çok kötü.
  • patchler için türkçe yama çalışması yok sanırım, şimdiden başlansaydı tam sürümde daha kolaylık sağlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScarHand

Ben sırf bu oyunları oynayabilmek için Amerika' ya gidip yabancı dil eğitimi aldım!!! Umarım ingilizce çıkarırlar... Yok öyle armut piş ağzıma düş. İngilizce öğrenecek herkes.

Hahuhahuhahsagjhf auvauvauvauv sırf oyun için Amerika'da dil eğitimi mi almış? AuhuhSghhahuahuhaghu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

quote:

Orijinalden alıntı: ScarHand

Ben sırf bu oyunları oynayabilmek için Amerika' ya gidip yabancı dil eğitimi aldım!!! Umarım ingilizce çıkarırlar... Yok öyle armut piş ağzıma düş. İngilizce öğrenecek herkes.

Hahuhahuhahsagjhf auvauvauvauv sırf oyun için Amerika'da dil eğitimi mi almış? AuhuhSghhahuahuhaghu

• Kingdom Come: Deliverance - Great Haste Makes Great Waste

• pre load açılsın ön siparişi edicem gibi hakiki bir rpg oyunu geliyor üzmezse güzel olur üzerse de oyun çıktıktan 2 gün sonra indirimler başlıyor orda değerlendiririz parayı

edit : preload olmıcakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 28 Ocak 2018; 23:20:44 >
  • witcher 3 bitirdim dlcleriyle bu oyun ilaç gibi gelecek hatta witcher 3den daha güzel gibi geldi bana araştırdığım kadarıyla.
  • türkçe yama olur mu arkadaşlar ?
  • KharKhad K kullanıcısına yanıt
    zor, birileri çıkışında başlasa bile en az 6 ay sürer
  • inşallah hikayeye fazla bağlanmadan da bişeyler yapabiliyoruzdur, öyle oynamak daha ilgimi çekiyor kendi hikayemi çizerim :)
  • Ahanda yazıyorum....

PATLAYACAKKKK.....
  • Vallahi uzun süredir bekliyoruz. Umarım beklentileri karşılar. Orta çağ oyunlarına hasretiz. Mount&Blade yeni oyunu uzattıkça uzatıyor. Pre-Order yapmak istiyorum lakin beklentilerimi karşılamazsa giden 89 lirama üzülürüüm. Bekleyelim bakalım.
  • Bu oyun çöp olacak...

• KharKhad K kullanıcısına yanıt
    Oyun Çeviri Facebook sayfasında şöyle bir konuşma geçmiş. Büyük ihtimal Türkçe olacak.

• Şunu resmi olarak söyleseler biz de öyle mi olacak böyle olacak diye düşünmez ön siparişi veririz. Türkçe olmasa da almayı düşünüyorum zaten ama insanın kendi dili gibisi yok sonuçta.
  • böyle bir şey olmasına inanmak istiyorum ama sonradan kesin yalan olmuştur gibi geliyor eğer bir sıkıntı yoksada büyük ihtimal bir sonraki patch de eklenir

bu arada kingdom come ın facebook sayfası da gönderiyi beğenmiş öylede bir detay var
  • müthiş olur ya türkçe yama olursa, oyun çeviri ekibi güldür yüzümüzü be :)
  • ben yapımcıya tweet attım belki sizde atarsanız bir şey söylerler
  • Thank you for your email. We were in contact with people who wanted to make a Turkish translation for Kingdom Come: Deliverance, but unfortunately, we were not able to come to an agreement so far. So there will not be a Turkish translation unfortunately.

I am sorry,

Cevap geldi yapımcıdan.
  • gofret2132 kullanıcısına yanıt
    adamları ne kadar seviyorsam artık okurken düşünmeniz yeter be falan yaptım, bu olay benim için çok büyük bir sorun değil ama türkçe olsaydı dolaylı yoldan oyuna olan ilgi artardı ben buna sevinirdim sonuna kadar bağımsız yapımcıların destekçisiyim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.