Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
29
Favori
100.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furandor

Son durumu nedir arkadaslar optimizasyon hala yerlerdemi ? Steam de dlc ler dahil 44 tl .
    Hocam salla ya 10 liraya düşünce alırsın. 44 tl ye o rezillik çekilmez
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    O kadar kötü mü hala optimizasyon ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Optimizasyon mu? Ne optimizasyonu? Öyle bir şey mi varmış oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

O kadar kötü mü hala optimizasyon ?
    Kendi fikrim abartıldığı kadar değil. Ben fazla sıkıntı çekmedim.

Aşırı zor combat sistemi yüzünden sildim oyunu :)
  • Oyun çok güzel ancak savaş sistemini övmeyin arkadaş. Bu olay zorlukla alakalı değil çok kıt bir sistem. Birden fazla düşman karşınıza çıktığında kamera açısı aşırı saçmalıyor. Karşınızdaki adamları alabilmek için o kadar saçma bir savaş çıkartıyorsunuz ki aldığınızda mutlu olamıyorsunuz. Şu savaş sistemi aynı şekilde zor olup daha akıcı olabilseydi kesinlikle her eksiğine katlanarak bu oyunu sonuna kadar oynardım ancak deneyim ettiğim o saçma savaşlar beni oyundan soğuttu.
  • indirimi kaçırdım lanet olsun ya
  • Bu oyunda saçma sapan sorunlarla gitti.. Çok şahane bir hikayesi vardı, ilgi çeken o kadar çok şey vardı ki, bir oyun ancak böyle bok edilir.

Silmeden önce kılıçla değil oklarla öldürüyordum. Burnumun dibindeki adama ok fırlatarak öldürmek şahane fikir ama saçma :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jane23 -- 9 Ocak 2019; 14:8:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jane23

Bu oyunda saçma sapan sorunlarla gitti.. Çok şahane bir hikayesi vardı, ilgi çeken o kadar çok şey vardı ki, bir oyun ancak böyle bok edilir.

Silmeden önce kılıçla değil oklarla öldürüyordum. Burnumun dibindeki adama ok fırlatarak öldürmek şahane fikir ama saçma :))
    Sen yazınca hatırladım ulan geçen sene ne rezillikler çekmiştim ya. Buraya da yazmıştım hatta. Adam bana yarım saat kılıç sallıyor ben elimde yay habire ok atıyorum arada da 1 metre var Gerçekte olsa dışarıdan biri görse ne yapıyor lan bu iki salak der. Zaten eğer karşıda birden fazla düşman varsa cümbüşe gel

• MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Hakikaten öyle ya.. Çok saçma salak dövüşler oluyordu.

Karşıma birden fazla kişi gelince hemen kaçıyordum, peşime bir kişi takılıyordu, iyi bir kovalamaca ile başka yerde okla öldürüp aynı yere tekrar dönüyordum. Bu yöntemi hepsi bitene kadar devamlı kullanıyordum öyle bitiyordu asdabvsdasfds
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jane23

Hakikaten öyle ya.. Çok saçma salak dövüşler oluyordu.

Karşıma birden fazla kişi gelince hemen kaçıyordum, peşime bir kişi takılıyordu, iyi bir kovalamaca ile başka yerde okla öldürüp aynı yere tekrar dönüyordum. Bu yöntemi hepsi bitene kadar devamlı kullanıyordum öyle bitiyordu asdabvsdasfds
    Oyunda mallık gırla var. Adam bana saldırmış haydut eşkıya her neyse. Ben adamı kasabanın içine çekiyorum ki muhafızlar bana yardım etsin diye. Muhafızın dibinde oluyor olay adam yardım edeceği yerde "o kılıca dikkat et" falan diyor ulan saldırıya uğramışım yardım etsene
  • Vay be bu oyunu bitireli nerdeyse 1 sene olmuş. O kadar sorunlu bir oyundu ki, eğlencesini oyunu bitirdikten sonra hissediyordunuz. Çünkü oyunu oynarken ki saçmalıkları ve sürekli karşılaşılan bozuklukları sizi zevk almaktan alı koyuyordu. Yine de böyle farklı bir hikayeli ve atmosferli oyunu deneyimlediğim için kötü diyemiyorum oyuna. Acı tatlı bir anıydı benim için. Ayrıca oyunda ben de kılıç kullandığımı çok az hatırlarım. Sürekli bir metreden okla adam avlardım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dlc lerini alacağımı düşünüyordum oyunu bitirdikten sonra ama değmez dedim. Artık tekrar yükleyip oynayacağımı zannetmiyorum. Ana karakterin adını dahi unuttum zaten silik bir tipti.
  • Öncelikle Oyunu Cevirenlerden Ellerine Saglik. cok Muhteşem bir Oyunu Biz eKazandirdiklari İcin.

Sevgil iArkadaşlar Oyuna Tekrar Başladim. Lakin Oyun başinda Konşma Fasli Alt yazi Geciyor Ama Ses Tonu Tamamen Kısık Hic Ses yok. Agizlarida Oynamiyor.. Bu sorun neydne Kaynaklaniyor.

2.sorunumda Mod tavsiye eden varmi ? Yardimci Olabilirseniz Tşkler.
  • Şaka Gibi ne Yaptiysam Ses Sorununu Halledemedim.
    Bu oyun Sorunlumu yoksa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero2900

Bu mesaj silindi.
    Oyun Sende Yag gibi Akiyor Demek ? Benim Makine son Sistem.

Oyunda Herşey Harika Ara Videolarda Ses catir catir ama Oyun Tam başladi. Ele aliyorum ses Gidiyor Sorun ne olabilir ? yardimci olabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Oyun Sende Yag gibi Akiyor Demek ? Benim Makine son Sistem.

Oyunda Herşey Harika Ara Videolarda Ses catir catir ama Oyun Tam başladi. Ele aliyorum ses Gidiyor Sorun ne olabilir ? yardimci olabilirmisiniz.

Alıntıları Göster
    Benim orta seviye bir sistemim var seslerde hiç bir problem yaşamadım. Oyun orjinal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Benim orta seviye bir sistemim var seslerde hiç bir problem yaşamadım. Oyun orjinal mi ?

Alıntıları Göster
    Oyun Orjinal , Orjinal oldugu halde sorun yaşiyorm.
  • Şahsa yazdığım ilk ileti kaldırılmış? Forum yönetimi maşallah ben rastgele bir mesajı şikayet edip burada şu şu var desem hiç iletinin içeriğine bakmadan kaldıracak mı onu? Boş yapana cevabını veriyoruz varsa iletide bir sıkıntı bildirin bana en azından neden kaldırıldığını anlayalım. Bildirmiyorsan art niyet var demektir. Bu iki etti... Neyse fark etmez her türlü haksız eleştiriye karşı cevabımız vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 7 Şubat 2019; 18:56:6 >

• Manastırdan çıkmak için hapse giriyorum fakat hapisten çıkmak için 3 veya 4 gün kaldıktan sonra oyun kapanıyor
    çözümünü bilen var mı ?
  • Son çıkan dlc tamamen Türkçe ben bu oyunu çok beğendim ya ve şuan çok stabil geldi eskiler çok bug var demiş ama bana denk gelmedi.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.