Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.574
Cevap
28
Favori
98.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun başındaki Olena sanırım adı atımı kaybettim bulamıyorum yardımcı olur musunuz😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ajapai kullanıcısına yanıt
    Kardeşim oyunun başında derken kastettiğin nedir? Oyunun başında köylüsün demircinin oğlusun deyip sana at vermiyorlar zaten, ilerleyen zamanlarda bu Lord Capon denen tikinin görevlerinden sonraydı diye hatırlıyorum sana bir tane sütçü beygiri verecekler adı da Çakıl, daha doğrusu kendine ait bir ata binmeye hak kazanacaksın. Eğer Kumanlardan kaçarken kullandığın atı diyorsan onu zaten sana vermiyorlar. Ha oyunun başlarında at çaldıysan yine senin olmuyor. Senin olan at ıslık çaldığında yanında beliriyor zaten kaybetmen imkansız. Tabi oyunun saçma sapan buglarından birine denk gelmiş de olabilirsin

Ayrıca üstte bir arkadaş diyemeyiz demiş ama ben diyeyim oyun çöp ve vakit kaybı. Evet baya uzun zamandır bu oyuna çok şans vermeye çalıştım her seferinde bir heves başına oturup devam ettireyim dedim ve sevgi gösterdiğimin oyunu her seferinde bana sinir krizi geçirttirdi. Konudaki önceki yorumlarımda hep bu oyuna karşı iyimser davrandım hep iyi yönleri de var dedim ama yeter lan artık. Oyunda ilerlemek kanser zaten, üstüne bir de ilerledikçe daha da beter kötüleşiyor.

Save sistemi leş.

Görev sistemi leş.

Arayüz leş.

Senaryo leş.

Kontroller leş.

İşime gelince gerçekçiyim kafasında yapılmış tasarımlar.

Optimizasyon sorunları.

Silik karakterler.

Daha ne sayayım?Ulan alalı kaç ay oldu. Dark Souls 3 e başlasaydım şimdiye 7 kere bitirmiştim. 90 lira verdik oyun resmen kendini oynatmamak üzere tasarlanmış.

Sevenlerine, bitirenlerine saygı duyarım da bu oyun iyi değil hocam.

• MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Hocam açıklayıcı cevabın için çok teşekkürler.Oyun aynen pek akıcı değil ama şu sıralar kıtlıkta iyi gibi geliyor keşke bu yazı divinity orginal sins 2 türkçe yama ve Xcom 2 war of the chosen türkçe yama ile geçirebilseydik o zaman güzel olurdu işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Crytek'in motoruyla yapılacağını duyunca ve açık dünya olunca ben bu oyunu alırım dedim bilgisayarımın çok sıkıntı çıkartacağını bile bile neyse 20 fps altına düşmedikçe oynuyoz işte lakin turnuvaları şöyle böyle kazanmama rağmen haritada 2 kişi bana saldırdığında hele biri kalkanlı ise uğraş dur tekrar tekrar bide kayıt sistemi yalan olduğu için hep dön başa levil ve ekipman düşük diyemi böyle yoksa her zaman bukadar zormu sakın şu anlaşılmasın adamlara vuramıyorum bilakis onlarca kez yaralıyorum ama hala tazı gibi dalıyorlar bana = ) ölmek bilmiyorlar öyleki la dedim heralde en zora aldım şunu normale alayım yeni oyun dedim zorluk seviyesi yokmuş eski kayıtta gitti =)

Oyuna gelince her oyunun kusurları hataları eksikleri olur. Genel olarak oyun baya iyi ilk 4 saat biraz sıkıcı en azından bana öyle geldi ama sonra açılıyor keyif vermeye başlıyor ki 89 tl diğer yeni çıkan oyunlara göre çok çok uygun ve uzun oynama süresi ile hakkını veriyor. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALONE7DARK -- 14 Eylül 2018; 21:2:25 >
  • Tekrar oynayasım var şöyle sıfırdan başlayıp yavaaaş yavaş uzun uzun akarım günde 1-2 saat olsa da diyorum ama.
    Yemiyor Çok emek harcamıştım zamanında ki o zaman güncelleme vs hak getire leş optimizasyon + devasa fps droplar eşliğinde.
    Umarım düzelmiştir bu yakınlarda tekrar kütüphaneme indirim oynayasım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Tekrar oynayasım var şöyle sıfırdan başlayıp yavaaaş yavaş uzun uzun akarım günde 1-2 saat olsa da diyorum ama.
    Yemiyor Çok emek harcamıştım zamanında ki o zaman güncelleme vs hak getire leş optimizasyon + devasa fps droplar eşliğinde.
    Umarım düzelmiştir bu yakınlarda tekrar kütüphaneme indirim oynayasım var
    Acaba oyunun son durumu ne , buglar sorunlar falan adam edildi mi

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok hocam. TR yama gelmeden önce oyunu bitirmiştim sanırsam 1.3 güncellemesi öncesi yani..
  • oyun çok ağır ilerliyor bir türlü yeterli aksiyonu alamıyorsunuz ayrıca fps bakış açısı bir yerden sonra nedense baş ağrıtıyor. türkçe seçeneği eklenmiş tebrik etmek lazım ama keşke oyun tps açısıyla çıkış yapsaymış veya tps-fps arası geçiş olsaymış.
  • Ben indirimden oyunu 55 tl ye alıp başladım. 1 Aydır oynuyorum. bi manastır görevi var, daha beni deli etti. 3 günde zor geçtim 10 dk lık görevi. Verdiğim emek yüzünden oyunu sıfırlamak istiyorum. Başka bug karşıma çıkmasın diye yan görevleri yapmadım bile. İllet ve sadece grafik olarak güzel bir oyun. Witcher serisinin tırnağı olamaz.
  • Geçenlerde yine oyuna şans verdim ve yine devamını getiremedim. 4690k işlemci, gtx980 ve 16 gb ile o kadar oyunu sorunsuz bitirdim, bunda yine bir hantallık ve dönüşlerde fps düşmeleri var. Ekstrem grafik ayarları vs de yapmadım. Son bir kez sakin kafa ile tekrar deneyeceğim, yine aynı olacaksa silmeyi düşünüyorum. Preorder aldık, 2 saati geçmedi oyun süremiz. :/
  • Tecrübeli olan arkadaşlardan bir yardım rica ediyorum.

Lockpick'i bir türlü beceremiyorum. Easy Lockpicking modu yüklemiştim daha önce. Steam son güncelleme sonrası (1.6.2) modu yeniden yükledim ama çalışmıyor. Ana menüden sonra Devam et'e bastığımda oyun crash oluyor.

Modu Oyun root klasöründe Mods klasörüne klasör halinde topluca atıyorum.

İşin en b.ktan kısmı da. Ana görevde bir yerde bir sandık açmam lazım. takıldık kaldık.

Yardım rica.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Geçenlerde yine oyuna şans verdim ve yine devamını getiremedim. 4690k işlemci, gtx980 ve 16 gb ile o kadar oyunu sorunsuz bitirdim, bunda yine bir hantallık ve dönüşlerde fps düşmeleri var. Ekstrem grafik ayarları vs de yapmadım. Son bir kez sakin kafa ile tekrar deneyeceğim, yine aynı olacaksa silmeyi düşünüyorum. Preorder aldık, 2 saati geçmedi oyun süremiz. :/
    Hocam kasma ya kaldır gitsin oyunu. Ben öyle yaptım. Hayatımda çöpe attığım 90 tl olarak yerleşti bu oyun hafızama. Performans sıkıntıları bir yana daha önce de yazdım oyun senaryo ve oynanış olarak tam bir kabız mabad gibi. Hani yapmak istersin de bir türlü gelmez ya işte tam öyle. Ulan bırak beni de ilerleyeyim oyunda. Bırak oyunu oynayayım ulan arkadaşım.

Lockpickle ilgili sorun yaşayan arkadaş için söylüyorum oyun ilk çıktığında daha zordu o işler sonra adamlar lockpicke nerf getirdiler. Herhalde oyun tarihinde ilktir bu olay. Nerf yiyen op kilit açma mekaniği Çaresi falan yok hocam 45 dakika falan uğraşman gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Geçenlerde yine oyuna şans verdim ve yine devamını getiremedim. 4690k işlemci, gtx980 ve 16 gb ile o kadar oyunu sorunsuz bitirdim, bunda yine bir hantallık ve dönüşlerde fps düşmeleri var. Ekstrem grafik ayarları vs de yapmadım. Son bir kez sakin kafa ile tekrar deneyeceğim, yine aynı olacaksa silmeyi düşünüyorum. Preorder aldık, 2 saati geçmedi oyun süremiz. :/
    Hocam nexus da grafik ayarlarını optimize eden çok güzel bir mod var onunla çoğu sorununuz gider, birde oyun un en güncel yamalarını hd pack ı falan kurun mutlaka

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Hocam nexus da grafik ayarlarını optimize eden çok güzel bir mod var onunla çoğu sorununuz gider, birde oyun un en güncel yamalarını hd pack ı falan kurun mutlaka

Alıntıları Göster
    Hocam bahsettiğiniz modu link olarak paylaşır mısınız çoğu kişi performans sorunlarından mustarip.

Oyun bence muazzam. Tamam oynanmayacak kadar kötü bir optimizasyonu var ancak bunun dışındaki yorumlara katılmıyorum. Yarım saat oynayıp oyunu kötülemek bana acımasızca geliyor. 40 saat civarı oynadım ve tüm sorunlara rağmen acayip keyif aldım. Bence sorunu biraz da kendinizde arayin. Bugün param olsa sırf şu oyunu sorunsuz oynamak için 2080ti falan alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Hocam bahsettiğiniz modu link olarak paylaşır mısınız çoğu kişi performans sorunlarından mustarip.

Oyun bence muazzam. Tamam oynanmayacak kadar kötü bir optimizasyonu var ancak bunun dışındaki yorumlara katılmıyorum. Yarım saat oynayıp oyunu kötülemek bana acımasızca geliyor. 40 saat civarı oynadım ve tüm sorunlara rağmen acayip keyif aldım. Bence sorunu biraz da kendinizde arayin. Bugün param olsa sırf şu oyunu sorunsuz oynamak için 2080ti falan alırım.

Alıntıları Göster
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/121

Mod bu hocam

• Evohan teşekkürler üstat. Sizin bu önerinizden sonra bu gece oyunu tekrardan indiriyorum. En son bir de geçen ay içinde deneyip uzun vadede dönmemek üzere kaldırmıştım oyunu. Eğer bu mod benim sorunlarımı çözerse büyük dua alacaksınız.
  • Çözecektir 👍modu kurunca grafik ayarları çeşitlenecek türkçe desteği yok bilgin olsun, vanilla yazılı ayarları kullanmamaya çalış, yamalarıda takip eden sıraya göre kur mutlaka, en sonda modu yüklersin karışıklık olursa önce modu yükle sonra yavaş yavaş yamaları kur mod bozulursa ordan sonraki yamayı kurmassın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 9 Ekim 2018; 21:49:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Çözecektir 👍modu kurunca grafik ayarları çeşitlenecek türkçe desteği yok bilgin olsun, vanilla yazılı ayarları kullanmamaya çalış, yamalarıda takip eden sıraya göre kur mutlaka, en sonda modu yüklersin karışıklık olursa önce modu yükle sonra yavaş yavaş yamaları kur mod bozulursa ordan sonraki yamayı kurmassın
    Anlamadım ne yaması oyun bende orijinal. Bu dosyayı indirip ana klasöre atınca olmuyor mu yani? Türkçe olmaması kötü olmuş yalnız ingiliççe oynayamam ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Anlamadım ne yaması oyun bende orijinal. Bu dosyayı indirip ana klasöre atınca olmuyor mu yani? Türkçe olmaması kötü olmuş yalnız ingiliççe oynayamam ki.

Alıntıları Göster
    kardeşim oyun ingilizceolmuyor komple, sadece grafik ayarları ingilizce olacak :)
  • arkadaşlar bu arada oyuna yeni gelen eklentiye türkçe yama çıkmadı sanırım
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.