Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.574
Cevap
28
Favori
98.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler. O zaman ilerde inşallah Sör Radzig'in kaderini değiştirebilirim. Uyuz oldum oturduğu yerden ahkam kesiyor. Koca sör olmuşsun oturduğun masadan bi kalkta bi el at şu Kumanlara her işi ben yapıyorum. 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kinross

Teşekkürler. O zaman ilerde inşallah Sör Radzig'in kaderini değiştirebilirim. Uyuz oldum oturduğu yerden ahkam kesiyor. Koca sör olmuşsun oturduğun masadan bi kalkta bi el at şu Kumanlara her işi ben yapıyorum. 😀
    Sör Radzig sandığınızdan daha önemli bir karakter.

Spoiler vermeden şu kadarını söyleyeyim; Hikayenin sonlarına doğru geldiğinizde bir sürpriz sizi bekliyor olacak.

• Var bir sinsilik. Hiç güvenmiyorum ona 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kinross -- 15 Haziran 2018; 14:27:0 >
  • Oyun muazzam. Ana karakterle çok çabuk özdeşleştim, dövüş mekanikleri ve diğer mekanikler söylendiği kadar hantal değil, benim gibi hikayeye önem veren ve gerçekçi oynanışa bayılan birisi olarak gözlerimi belerte belerte oynuyorum. Karakter gelişiminin aşırı yavaş olması beni oyuna bağlayan unsurlardan birisiyken pek çok insanın bundan şikayet etmesi, bu müthiş dövüş mekaniklerinin kabız olarak nitelendirilmesi hakikaten acayip bir durum. Sırf ansiklopedi kısmı bile derya deniz şeyler öğretiyor. Orta çağı çokça düşleyen birisi olarak böyle bir oyunun yapılabilmesini takdir ediyorum. Nasıl da açmışım doğru düzgün hikayesi olan gerçek bir orta çağ oyununa. Şimdi gelelim sorulara.

Lockpicking olayı klavye mouse ile imkansız mı yoksa ben mi beceremedim? Sanki gamepad için tasarlanmış gibi. O kadar hassas bir sistemi klavye ile becermek bana olanaksız geldi. Var mı bir ince noktası?

İkinci olarak konuşma seçeneklerinin anlamlarını tekrar görmek istiyorum, bütün arayüzü kurcaladım ama bulamadım. Şu kırmızı kalp gibi bir işaret var, emrivaki yaparken kullanılıyormuş, ben onu kırmızı kalp zannettim - sanırım değil - ve lordun birine yanlışlıkla atar gider yaptım. Bu konuşma ikonlarının anlamlarını nasıl görebilirim tekrardan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Oyun muazzam. Ana karakterle çok çabuk özdeşleştim, dövüş mekanikleri ve diğer mekanikler söylendiği kadar hantal değil, benim gibi hikayeye önem veren ve gerçekçi oynanışa bayılan birisi olarak gözlerimi belerte belerte oynuyorum. Karakter gelişiminin aşırı yavaş olması beni oyuna bağlayan unsurlardan birisiyken pek çok insanın bundan şikayet etmesi, bu müthiş dövüş mekaniklerinin kabız olarak nitelendirilmesi hakikaten acayip bir durum. Sırf ansiklopedi kısmı bile derya deniz şeyler öğretiyor. Orta çağı çokça düşleyen birisi olarak böyle bir oyunun yapılabilmesini takdir ediyorum. Nasıl da açmışım doğru düzgün hikayesi olan gerçek bir orta çağ oyununa. Şimdi gelelim sorulara.

Lockpicking olayı klavye mouse ile imkansız mı yoksa ben mi beceremedim? Sanki gamepad için tasarlanmış gibi. O kadar hassas bir sistemi klavye ile becermek bana olanaksız geldi. Var mı bir ince noktası?

İkinci olarak konuşma seçeneklerinin anlamlarını tekrar görmek istiyorum, bütün arayüzü kurcaladım ama bulamadım. Şu kırmızı kalp gibi bir işaret var, emrivaki yaparken kullanılıyormuş, ben onu kırmızı kalp zannettim - sanırım değil - ve lordun birine yanlışlıkla atar gider yaptım. Bu konuşma ikonlarının anlamlarını nasıl görebilirim tekrardan?
    Lockpick yaparken mouse un hızını en aza getir, üzerinde düğme varsa

• Aynen gwynbleidd çok mantıklı onu bir deneyeyim.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Ağız sembollü olan speech yani konuşma yeteneğine göre....kalp gibi olan charisma yani karizma yeteneğine göre...kılıç sembollü olan strength yani güç yeteneğine göre konuşma seçenekleri...alttaki puanlar bu yetenek sınıflarında ne kadar iyi olduğuna göre oluşuyor...hangisini kullanırsan o sınıfta puanın artıyor...
  • Ya 10 saat civarı sıkıntısız oynadım düşük ayarlarda 30-60 arası dalgalı fps ancak rahatsız etmiyordu son üç dört saattir mouse çevirince iki üç saniyeye varan takılmalar oluyor ve oyun zevkimin içine edip bıraktı. Ben düşük fpslerde oyun oynamaya alışkın biriyim ancak bu bahsettiğim donma mı dersiniz takılma mı dersiniz beni çileden çıkarıyor. İyi kötü çalışan oyunun sebepsiz yere takılmaya başlamasına anlam veremiyorum. Stabilite sorunları olan bir oyun kabul, ancak bu takılma hali normal değil. Oyunu az önce yerel disk d'den yerel disk c'ye aldım belki düzelir diye ancak düzelmedi. Başına benzeri bir sorun gelip de çözen var mı? 2500k işlemci, 8 gb ram ve r9 270x ekran kartı var. Ram 5 gb seviyelerini aşıyor oyuna girince, ekran kartı ve işlemci yüküne nasıl bakabilirim? Tahmini işlemci kaynaklı takılmalar olduğu yönünde.
  • Preorder olarak aldığım bu oyuna bir türlü başlamak kısmet olmadı. Nedense optimizasyon performansından pek memnun kalmadım. Umarım gelen güncellemelerle sorunları çözülmüştür. Witcher 3'ün ana hikayesi bitsin 1-2 saat şans vereceğim tekrardan. 4690k işlemci, GTX980 ekran kartı ve 16 gb ram var.
  • 1.6 patchi geldi sanırım indiriyor şu an 3.8 gb. Fast Travel kaldırıldı diye okudum doğru mu bilmiyorum.
  • FROM THE ASHES DLC BIR KAÇ GÜNE GELIYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moonel

FROM THE ASHES DLC BIR KAÇ GÜNE GELIYOR
    Türkçe'mi olucak biliyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Türkçe'mi olucak biliyor musunuz ?

Alıntıları Göster
    oyun türkçe olduğuna göre oda öyle olur herhalde.

• quote:

oyun türkçe olduğuna göre oda öyle olur herhalde.

Alıntıları Göster
    Sanmam, türkçesi update ile entegre edilebilir eğer yamayı yapan gönüllü takıma, textleri önceden göndermemişlerse.

DLC ler zaten muhtemelen kol gibi bir fiyatla çıkacaktır. Hepsi çıktıktan ve türkçeleştikten sonra steam indirimlerde makul bir indirim alırsa alacağım aksi halde almayı düşünmüyorum. Kütüphaneme bakıyorum oyunu alan arkadaşlarım 15 saati görememiş hiçbirisi. Bir tek oynayan deli benmişim heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 26 Haziran 2018; 15:20:24 >
  • 25 saat oldu daha yeni gittim Radzig'in yanına. Paso yan görev kovalıyorum. Oyun muazzam ancak özellikle kasabalarda cpu kullanımı yüzde yüzü görüyor ve felaket takılmalar oluyor. Şu oyunu adam gibi 60 fps sabit oynamak vardı. Bütün hevesimi baltalıyor bu durum. Dünkü patch de bir halta yaramadı.
  • Battle Encoder Shirase programı da çözüm olmadı. Cpu kullanımı 50-60ken de takılmalar oluyor hem de öyle böyle değil fps 0a düşüyor. Bir ara video girdi 1 fpsyle yirmi dakikada geçti oturdum düzelmesini bekledim. Resmen bozuk oyunu piyasaya sürmüş adamlar yemin ediyorum böyle olduğunu bilsem almazdım. 30 saat civarı oynattı da iyi kötü parasını çıkardı en azından. 1080 ti 7700k ile takılıyor diyen var forumlarda 4.6 ghz 7700kda bile işlemci kullanımı yüzde yüze vuruyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Sanmam, türkçesi update ile entegre edilebilir eğer yamayı yapan gönüllü takıma, textleri önceden göndermemişlerse.

DLC ler zaten muhtemelen kol gibi bir fiyatla çıkacaktır. Hepsi çıktıktan ve türkçeleştikten sonra steam indirimlerde makul bir indirim alırsa alacağım aksi halde almayı düşünmüyorum. Kütüphaneme bakıyorum oyunu alan arkadaşlarım 15 saati görememiş hiçbirisi. Bir tek oynayan deli benmişim heralde.

Alıntıları Göster
    oyun bence mükemmel önyargılı olmamak lazım

• quote:

oyun bence mükemmel önyargılı olmamak lazım

Alıntıları Göster
    Oyunu bitirdim ben ve ne kadar mükemmel olduğunu biliyorum. Benim nezdimde güzel oyun hikayesi klişede olsa sarıyorDU. Ana karakter ne kadar süzük bir tipte olsa alışıyorsun. Oyunu severek oynadım ama çok fazla eksi yönüde bulunmakta.

Ama şahsen mükemmel bir oyun diyemem. Mükemmel oyunlara hakaret olur. Sırf bağımsız yapımcı olması, kickstarter projesi olarak düşük bütçeyle çıkarılan işe saygım olduğu için ek olarak rpg sever olduğum için 89 lira vererek aldım. Yoksa kesinlikle ederi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Oyunu bitirdim ben ve ne kadar mükemmel olduğunu biliyorum. Benim nezdimde güzel oyun hikayesi klişede olsa sarıyorDU. Ana karakter ne kadar süzük bir tipte olsa alışıyorsun. Oyunu severek oynadım ama çok fazla eksi yönüde bulunmakta.

Ama şahsen mükemmel bir oyun diyemem. Mükemmel oyunlara hakaret olur. Sırf bağımsız yapımcı olması, kickstarter projesi olarak düşük bütçeyle çıkarılan işe saygım olduğu için ek olarak rpg sever olduğum için 89 lira vererek aldım. Yoksa kesinlikle ederi değil.

Alıntıları Göster
    saygı duyarım.ancak ben oyunu mükemmel olarak nitelendiriyorum.

• Oyunun bitirmeme az kaldı. Dlc'ler Türkçe olursa büyük ihtimalle satın alırım.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.