Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.574
Cevap
28
Favori
98.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.3 ile gelir beklenen düzeltmeler.

Hotfix – Version 1.2.5 (upcoming)

We already fixed some of the worst bugs and want to give these fixes to the community as fast as possible. Therefore we will push this to certification on Monday 2/19
    Fix for R2 button being non-responsive in combat
    Fix for issues in quests with Hans Capon
    Fix for quest Ginger in a Pickle

Bugün çıkanda yada yayınlanacak olan yamanın özelliği bunlar. Zaten Hotfix demişler.Kapsamlı güncellemeye koymamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

1.3 ile gelir beklenen düzeltmeler.

Hotfix – Version 1.2.5 (upcoming)

We already fixed some of the worst bugs and want to give these fixes to the community as fast as possible. Therefore we will push this to certification on Monday 2/19

Bugün çıkanda yada yayınlanacak olan yamanın özelliği bunlar. Zaten Hotfix demişler.Kapsamlı güncellemeye koymamışlar.

Yok yok hocam ben 1.3 ile birlikte mi Türkçe yama gelir diye düşündüm acaba. Gelecek resmi hotfix olmayan ilk güncelleme değil mi kendisi.
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    yamayı vermişler derken türkçe yamayı vermişler anladınız sanırım türkçe yama daha 2 hafta sürer
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Hocam Twitch yayınında oyunçeviri bu hafta içi test edip vereceğiz dil dosyalarını kendilerine dedi. Planlandığı gibi olursa 1.3 ile gelebilir benim tahminim. Çünkü 1.3 yamasının ne zaman geleceği belli değil.
  • @Faltuner : Yok hocam oyunceviri Türkçe yama çıkacak olan yama ile birlikte gelecek diyordu ben merak ettim 1.3 yaması ile birlikte mi gelecek acaba diye. Yoksa gelecek olan yamanın oyun düzeltmelerini içerdiğini biliyorum tabi ki.

@mtnei Twitch yayını izlemiştim bende buna dayanarak 1.3 ile gelebilir mi acaba dedim. Neyse beklemek zorundayız artık umarım en kısa sürede çıkar.
  • Bu arada oyun sanırım mod destekliyor. Nexus'da bölümü açılmış.

https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance
  • Bakalım türkçe yama gelsede oynasak
  • Dayanamadım , Zam falan gelir diye oyunu dün gece çektim , indirdim. Ancak Türkçe yamayı bekliyorum oynamak için
  • Bu oyunda büyük savaş sahneleri yok mu arkadaş ya? M&B'deki gibi 200-300 kişilik askerin savaştığı meydan savaşları?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Yalnız oyunun mod desteği varsa, kesinlikle fantastik öğe modları çıkarırlar bu oyuna. Oyunu oynarken aklıma o kadar çok modlama çeşidi geldi ki böyle bir şey varsa hayal dahi edemiyorum neler yaparlar.

Edit ; Oyuna tam şuanda güncelleme geldi.

quote:

This is hotfix patch for the following issues:

The version displayed in Main menu is 1.2.5

This patch is compatible with all current mods (in as much as these mods are compatible with our game).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teslaman -- 20 Şubat 2018; 19:19:32 >
  • 1 Haftayı 1 gün geçti 2 hafta içerisinde demişlerdi bakalım ne kadar bekleyeceğiz daha.
  • Playstation konusunda birisi supporta yazdım türkçe için çalışmalarımız yok dediler yazmış pc yi etkiler mi bu acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Playstation konusunda birisi supporta yazdım türkçe için çalışmalarımız yok dediler yazmış pc yi etkiler mi bu acaba

Yama resmi olarak kesin geliyor onların öyle deme sebebi tam olarak oyun çeviriye güvenmemeleri çünkü resmi bir kuruluş değiller

Eğer pc ye resmi gelirse ki gelecek Ps4 e de gelir ya ufak bir port işi var sadece gönüllü çeviri işinde amatör kişiler bile yapıyor pc yamasını Ps4 e yapmayı

• Yeni patchi test eden var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 21 Şubat 2018; 16:35:45 >
  • Teslaman kullanıcısına yanıt
    "Seven Kingdoms", Game of Thrones temalı bir mod çalışması var, ilginizi çekebilir.
  • Oyunu satın aldım Türkçe yamayı bekliyorum.Keske şu aralar çıksa oynamak için en müsait olduğum zamanlar .

• Bende oyunu satın alcam ama oyunçeviriye güvenemiyorum gecikir falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Bende oyunu satın alcam ama oyunçeviriye güvenemiyorum gecikir falan

Aynı ben. Kart monitörün yanında bekliyor çıktığı gibi alıcam da işte..
  • bence oyunu almak için çeviriyi beklemeyin derim
    http://www.hurriyet.com.tr/steame-kdv-zammi-soku-40748666
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.