Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.601
Cevap
29
Favori
99.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sahibkıran

Sırf dövüş/savaş sisteminden dolayı şu oyunu oynayamıyorum ya ona yanıyorum ya.

Ben okçu kasmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bitirdiğim mükemmel oyun. Dövüş sistemi zor değil oyunun başında henry çok basit bir karakter hemen dayak yiyor. Zırh kasın ve dayanıklılık barını yarıya getirmeyin.
    Oyunda ekipmanı güçlü olan kazanıyor oyunun yarısından itibaren. Çok gerçekçi olmuş bu yüzden oynaması zevkli
    Kötü yanı : atlı dövüş sistemi yok. Bunun eksikliğini oyunun sonuna kadar hissetmiyorsunuz ama.
    Alternatif son varmı diye gelmiştim foruma ama göremedim.
    Epic de bedavaya vermişti

• Takeda Akane kullanıcısına yanıt

Oyun babanın intikamını al diyerek başlıyor. Babanı kesen tarafa mi geçebilme olsun diyorsun? Saçma

• Oyun nasıl arkadaşlar ? Oynayalım mı ne diyorsunuz :) o kadar bıktım ki hep aynı tip oyunlardan ne diyorsunuz bunun için ? Boşuna indirmeyelim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Belki çoktan oynamışsındır ama bu tip oyunlar deneysel oluyor. Yani kendin denemeden beğenmen zor. Ben de bir ara oynayıp yarıda bırakmıştım. Şimdi devam etmeyi düşünüyorum.

• Güzel bir rpg oyunudur. Keşke yenisi çıksa.

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Hocam 6. Saatte bıraktım :/

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyunun optimizasyonunu nasıl düzeltebiliriz? İmzada ki sistemle kasıyor acayip ağır

• aeeb12 kullanıcısına yanıt

Görüntüler şahane.Ancak bu oyun ben oynadığım zamanlarda baya sorunluydu performans yönünden.Bu mod ile daha da çekilemez hale gelmiyor mu ? :)

• R-10 kullanıcısına yanıt

Öncelikle yanlış hatırlamıyorsam amazon yurtdışı alışveriş konusunda yardımına ihtiyacım olmuştu,sayende bir ekran kartı almıştım geçtiğimiz ay,tekrardan teşekkürler.Baya çetrefillide olsa,3070ti+ryzen 7 5800x'li bir sistem toplamayı başarabildim.Dolayısı ile pek performans sıkıntısı çekmiyorum.

Denemek istersen modu aşağıya bırakıyorum,birde oyunun cfg dosyasından özel tweakler var,onuda istersen atarım.

Rudy Enb

Nexus Mods :: Kingdom Come: Deliverance
    Rudy ENB for KCD
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/1046

Doğrudur hocam :) Çok sevindim hayırlı olsun sisteminiz güle güle kullanın  

Bu oyunu 2 kez yükleyip oyunda ki bir bugdan dolayı bitiremedim.Tekrardan indireceğimi sanmıyorum ama görüntüler iştah açıcı.Sırf modu deneyesim var  

• R-10 kullanıcısına yanıt

Gerçekten harika görselleri var,photogrammetry nin dibine vurmuş yapımcılar.Bu tarz modlar ile bir iki eksik yanı da tamamlanınca mangallık fotolar ortaya çıkıyor.Ben daha önce iki kere bitirmiştim,gel gör ki insan kolay kolay kopamıyor oyunun atmosferinden...Dağ bayır gezip,foto albüm oluşturuyorum 

• Bunlarda albümün son fotoları olsun,yoksa bu işin sonu gelmeyecek  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 14 Eylül 2021; 16:8:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

Bunlarda albümün son fotoları olsun,yoksa bu işin sonu gelmeyecek  

Bunlar nasıl görseller öyle  

Bende geçenlerde oyunu aldım ama hala oynama sırası gelmedi fırsatım olmadı. Muhtemelen görüntü kalitesini bende bu şekilde alıp oynarım gibi geliyor. Öyle olunca şuanda oynama hevesim arttı açıkcası  

• Aslında birazda konuyu diriltip,insanları oynamaya teşvik ediyorum desem yalan olmaz  

Bu oyunun DLClerine Türkçe dil desteği geldi mi? Toplu almak için DLC lerinin yerelleştirilmesini bekliyordum bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

Aslında birazda konuyu diriltip,insanları oynamaya teşvik ediyorum desem yalan olmaz  

Valla bende işe yaradı açıkcası  

• Ssd olmayan boşuna denemesin.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.