Şimdi Ara

Kinetix ADRIAN 9PR Erkek Bot (42) numara Siyah (Siyah 85Z) - ₺74,90 Kargo BEDAVA - AMAZON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07V6MXZ42/ref=cm_sw_r_wa_apa_fabc_dlC_6kmWFbDG678YT

42 numara giyenler değerlendirebilir.Teslimat tarihine takilmayın.Ben bu çarşamba sipariş ettim bugün teslim edildi.

Kinetix ADRIAN 9PR Erkek Bot (42) numara Siyah (Siyah 85Z)  - ₺74,90 Kargo BEDAVA  - AMAZON

• kinetix bot aldım cat tarzı 6 seneyi geçti halen taş gibi, o kadar hor kullanmama rağmen alınabilir iyi fiyat

acaba bu tarz botlarda yanda fermuar olanı yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 27 Kasım 2020; 19:13:8 >
  • Adriaaaaaaaannnnnnnnn!!!!
  • Arkadaşlar ben bu botu geçen sene almıştım flodan ama pişman oldum çünkü 2 haftada içindeki tabanlık bot alttan su aldığı için paramparça oldu. Zaten botta 1 ayda çöp oldu kısaca paranıza yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratd555 -- 27 Kasım 2020; 23:43:50 >
  • 7 Kasım'da 71tl ye almıştım. Beni götürüyor şuan için sıkıntı olmadı ayakkabıda.
  • the guardian14 kullanıcısına yanıt

Var

• Zachilleus kullanıcısına yanıt

Nasıl varmı sıkıntı?

• edriyıııınnnnn
  • Alıp memnun kaldın mı? Mesajı atıp göçe mi gittin Kinetix ADRIAN 9PR Erkek Bot (42) numara Siyah (Siyah 85Z)  - ₺74,90 Kargo BEDAVA  - AMAZON 

• Gayet iyi aldigim günden beri.Hor kullaniyorum.Kinetix ADRIAN 9PR Erkek Bot (42) numara Siyah (Siyah 85Z)  - ₺74,90 Kargo BEDAVA  - AMAZON  Fiyat performans derim.

• Yok hocam gönül rahatlığı ile alınabilir.
  • Zachilleus kullanıcısına yanıt

Bende aldım taş gibi maşallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.