Şimdi Ara

Kindle Paperwhite 3 (2015) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
24
Favori
27.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence beklemeye gerek yok. Ppw3 olağanüstü bir cihaz. Tüm beklentileri karşılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon Türkiye açıldığında, inşallah Kindle Paperwhite'i da getirirler. Özellikle e-kitap konusunda iyi iş çıkartmalarını bekliyorum. Özellikle e-kitap olayına yanaşmayan yayın evleri ile anlaşırlarsa çok iyi olacaktır. Kitaplıkta yer kalmadı ve yeni kitaplık koyacak alan kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 16 Ekim 2017; 10:41:42 >
  • e-kitapları indirebileceğimiz (mobi) formatında link var mı bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beograd

e-kitapları indirebileceğimiz (mobi) formatında link var mı bildiğiniz?

Müteferrika ağı netten arayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beograd kullanıcısına yanıt
    Neo meritokrasi bir de

• yeni güncelleme ile bold ayarı gelmiş. bazı yazı stilleri hoşume gidiyordu ama silik gibi göründüğü için kullanmıyordum. baya iyi oldu bold olayı.
  • darth hede kullanıcısına yanıt
    Güncelleme görünmüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuventhh

quote:

Orijinalden alıntı: Beograd

e-kitapları indirebileceğimiz (mobi) formatında link var mı bildiğiniz?

Müteferrika ağı netten arayın.

teşekkür ederim.
    malesef güncel ve güncel olmayan kitaplarda da çok satmamış olanları e-kitap formatında bulmak çok zor. Rusyadan bir arkadaşım şöyle dedi; kendi ülkelerinde bu e-ktap olayı oldukça yaygın ve böyle bir kültür olmuş ki e-kitap formatına dönüştürüp yayınlayanlar varmış intertee forumlarda. yani bulmamak imkansızmış öyle diyor. oysa bizde durum tam tersi. umarım ilerde kitap okuyan ve e-kitap formatında kitap okuma alışkanlığı olan bir nesil yetişir de biz de bulabiliriz rahatça.

• Demirmkn D kullanıcısına yanıt
    hocam ben manuel olarak yapıyorum ya. şimdiye kadar hiç otomatik almadı zaten güncellemeyi. amazon'un internet sitesinden indirip alete atıyorum. sürüm 5.8.11 bu arada.

şurada nasıl yapılacağı anlatılıyorhttps://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=202109170
  • amazon kayıtlı cihaz ile kayıtlı olmayan cihaz arasında fark var mıdır ? donanımsal olarak ve işlevsel olarak ?

bi site şunları söylemiş :
    1) Amazondan kitap-uygulama alamazsınız.
    2) İnternet yoluyla dosya, makale, kitap gönderemezsiniz.(dosyayı bilg. yoluyla kendi eposta adresime yüklesem ve eposta adresime kindle tarayıcısıyla giriş yapıp aynı dosyayı indirmem sorunu çözmez mi ? )
    3) Kindle içinde koleksiyon oluşturamazsınız.(gerçi bunun içi bir hack mevcut) demiş hack indirebilir miyim ?
    4) Olası bir arıza durumunda amazon yetkilileri ile kolayca iletişim kuramazsınız.

bunlardan başka eksiği olur mu ? ayrıca bu eksikliklerin başka yollarla çözümü var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeViLsGuNs

amazon kayıtlı cihaz ile kayıtlı olmayan cihaz arasında fark var mıdır ? donanımsal olarak ve işlevsel olarak ?

bi site şunları söylemiş :
    1) Amazondan kitap-uygulama alamazsınız.
    2) İnternet yoluyla dosya, makale, kitap gönderemezsiniz.(dosyayı bilg. yoluyla kendi eposta adresime yüklesem ve eposta adresime kindle tarayıcısıyla giriş yapıp aynı dosyayı indirmem sorunu çözmez mi ? )
    3) Kindle içinde koleksiyon oluşturamazsınız.(gerçi bunun içi bir hack mevcut) demiş hack indirebilir miyim ?
    4) Olası bir arıza durumunda amazon yetkilileri ile kolayca iletişim kuramazsınız.

bunlardan başka eksiği olur mu ? ayrıca bu eksikliklerin başka yollarla çözümü var mı ?

Bunlardan başka bir şey yok ama kayıt dediğin kolay bir şey 2dk sürer ve istediğin an cihazın menüden kaydından çıkış yapabiliyorsun hocam.

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    nasılsa cihazın kayıdı yapılamıyormuş..aynı zamanda reklamlı ama okuma ekranında reklam çıkmıyorsa sorun yaşatmaz..neyse bakalım deneyip göreceğiz.
  • darth hede kullanıcısına yanıt
    Ben indirdim cihaza attım kabul etmedi. Hata veriyor. Sürüm 5.8.10 hala.
  • arkadaşlar bende kindle sahibi olarak aranıza katıldım..elimde kayıdı yapılmamış-yapılmayan bi cihaz var..
    kayıtlı cihazlarda ingilizce cümleyi translation ile türkçeye çevirebiliyor muyuz? ben şu an sadece dictionary kullanabiliyorum ve sadece kelimeleri türkçeye çevirebiliyorum..bu durum diğer cihazlarda da aynı değilse kayıtlı cihaz alacağım..
    ayrıca kelimeyi wikipedia da aratamıyorum..o da kayıt istiyor :/
  • https://youtu.be/EE681moULZ8?t=4m47s

şuradaki translation dil seçenekleri arasında türkçe var mı biri yardım edebilir mi lütfen ?
  • 140 kitabım vardı canım sıkılıyordu hiçbirşey yapasım yoktu bende boş işlerle uğraşayım dedim ve bütün kitaplarımın ismini falan düzelttim kapaklar ekledim hepsine çok büyük oranda kapak yoktu. Ama gel gör ki yarısının kapaklarını görüntüleyemedi cihaz. boyut problemimi acaba diye düşünerek kapak boyutlarını kontrol ettim ama bir sıkıntı da yok. 15. sayfaya kadar hepsi görüntüleniyor 15.sayfadan sonrasının kapakları görüntülenemiyor. Neden? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Şu calibre programı hakkında tek kelime kötü bir şey söylemiyor kimse ama pdf leri epuba ve mobiye REZALET çeviriyor. Bİr tek ben mi beğenmiyorum anlamıyorum ki millet öve öve bitiremiyor??
  • FernandaoGS kullanıcısına yanıt
    Pdf içinhttp://www.willus.com/k2pdfopt/ bu programı kullanın. Calibre pdf için değil

• quote:

Orijinalden alıntı: pistachios

Pdf içinhttp://www.willus.com/k2pdfopt/ bu programı kullanın. Calibre pdf için değil

Kullanımı çok karmaşığa benziyor bunun?

Edit.

Dostum bu pdf yi pdf ye çevirdi. Boyutunu 10 kat arttırdı ayrıca sayfa düzenini biraz bozdu o kadar. Bir etkisi olmadı bunun da. Sanırım converter imkansız bir şey gibi. Çünkü converter olayı olsa bazı kitapların epubu veya mobisi bulunamıyor olmazdı. Demek ki çevirilmiyor adam akıllı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FernandaoGS -- 28 Ekim 2017; 14:50:55 >

• Dostlar şarjının 1 hafta dayanması iyi midir bu cihazın? İngilizce geliştirmek için ingilizce kitap okuduğum için sözlüğü bolca kullanarak okuyorum 1 saat falan okuyorumdur günde. Sanki şarjı az gidiyor gibi geldi de bana. 2 gündür dokunmuyordum sınav mınav çalıştığımdan şuan bi açtım şarjı kendiliğinden yüzde15-20 kadar azalmış.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.