Şimdi Ara

Kindle Paperwhite 3 (2015) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
24
Favori
27.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.n11.com/e-kitap-okuyucu/amazon-kindle-paperwhite-2015-modeli-4gb-300ppi-ayni-gun-kargo-P82300618

Ben 350 TL gibi bir fiyata aldım. Çok iyi bir fiyat. Her gün servis kullandığım için baya pratik oldu. günde ortalama 2 saat kitap okuyorum. Küçük, taşıması kolay. Her türlü ışıkta okunuyor. Tavsiye ederim kesinlikle.

https://www.facebook.com/groups/kindleturkiye/?ref=bookmarks

• Pw3 almak üzereydim kindle new in arka plan ışığının olmamasını öven birkaç yorum okudum. Göz sağlığı açısından sıfır ışık daha iyi anlamında cümleler kurmuşlar sanırım kindle ın kendi iddiası da bu yönde. Bir de ekran teknolojisi daha iyi infrared ekran yazıyordu sanırım arada katman yok gerçek kağıda daha yakın gibi şeyler yazıyordu. Kafam karıştı açıkçası new kindle mı pw3 mü ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mitran M kullanıcısına yanıt
    Pw3

New in çözünürlüğü düşük
    İkisi de elimde var
    Foto vb isterseniz( hangi koşullarda istediğinizi yazın) atabilirim

Işık değişik açıdan geldiğinde ve kafamız biraz gölge yaparsa new in ekranının o kısmı kötü oluyor düzgün okunmuyor
    Pw3 te kendi ışığı gündüz bu olumsuzluğu engelliyor gece de aydınlatıyor.

Ama new in çözünürlüğü düşük olduğu halde birazcık daha gerçeğe yakın
    Tr den alacaksanız new in fiyatı biraz abartı geliyor bana o kadar vermişken pw3 alınmalı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Teşekürler. Yani gölgemiz düştüğünde ekrandaki görünütü bozuluyor. İmkanınız varsa buraya bi foto atabilir misiniz ?

3-4 saate atmaya çalışayım hocam
    İyi akşamlar

Çok teşekkürler. Bir de fotoyu attığınızda iki ekran arasında hissedilir bir kalite farkı var mı altına yazarsanız sevinirim. İyi akşamlar.

Hocam cihazı bulamadım evde de nerede bulamadım. Yarın tekrar arayacağım

pw3 için 130 tl fazla vermeye değer mi hocam?
    bir de 2.el pw1-2 alınır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyborg_213

http://urun.n11.com/e-kitap-okuyucu/amazon-kindle-paperwhite-2015-modeli-4gb-300ppi-ayni-gun-kargo-P82300618

Ben 350 TL gibi bir fiyata aldım. Çok iyi bir fiyat. Her gün servis kullandığım için baya pratik oldu. günde ortalama 2 saat kitap okuyorum. Küçük, taşıması kolay. Her türlü ışıkta okunuyor. Tavsiye ederim kesinlikle.

https://www.facebook.com/groups/kindleturkiye/?ref=bookmarks

Hocam nasıl 350 ye aldınız

Tamam hocam acelesi yok:) bu hafta sonuna kadar karar verecem artık büyük ihtimalle pw3 gibi görünüyor.

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/e-kitap-okuyucu/amazon-kindle-paperwhite-2015-modeli-4gb-300ppi-ayni-gun-kargo-P82300618

hocam ürün şuan 389 TL, ben aldığım zaman 350 TL üzerine 50 TL indirim veren kupon vardı piyasada. Ondan faydalanmıştım. N11 kuponlarını takip edin hediye çeki takas bölümünden.

Bu arada, fiyat pahalı diyen arkadaşlar varsa paperwhite 2 bakabilirler. 3 ve 2 arasında pek bir fark yok.

https://www.youtube.com/watch?v=NwNU_dperHA

• Paperwhite 3 sahibiyim. Kobo glo hd ile ppw 3ü zamanında karşılaştırmıştım. Teknik özelliklerini bilemem ama ppw3 kasa olarak çok sağlam duruyor kullanışı da kat kat güzel. Koboyu beğenmedim. Arada kalanlara yardım olsun.

• Pw3 üm geçen hafta geldi. 1 haftalık kullanıcı olarak iyi ki ışıklı bir model almışım dedim gündüz ihtiyaç olmasa da gece az da olsa bir ışık isteniyor. Okurken tam bir kitap hissi vermiyor ama tablet gibi rahatsız da etmiyor saatlerce zorlanmadan okumak mümkün. Tabi calibre programını da yapanı tebrik etmek lazım.

• Arkadaşlar merhaba. Bende bugün Kindle Ppw 3 (2015) edindim. 3 sorum olacak.

1) Güncelleme: Cihazın sürümü şuan 5.8.1 görünüyor. Cihazdan baktığımda güncel görünüyor ancak, amazon sitesinde 5.8.2 sürümü şurada yayınlanmış. Yükleyen oldu mu?

2) Kitap sayfalarını görmek için yapabileceğimiz bir şey var mı? (Sayfalar "Loc209" şeklinde görünüyor) Geçmiş sayfalarda arkadaşın biri eski sürüm için anlatmış ama mevcut sürümün araç çubuğunda bulamadım ben bunla alakalı bir şey..

3) Sizin de ekranınız biraz sarımsı mı? En yüksek ışık seviyesinde bile ekran biraz saman kağıdı tadında..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IbraKadabrA -- 27 Ağustos 2016; 0:59:31 >

• Sanırım iade edeceğim. Yabancı forumlarda da sarı ekrandan muzdarip birçok insan var. HB'da Hobiall diye satıcıdan almıştım. 1 ay mıydı arkadaşlar şartsız iade hakkımızın süresi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IbraKadabrA

Sanırım iade edeceğim. Yabancı forumlarda da sarı ekrandan muzdarip birçok insan var. HB'da Hobiall diye satıcıdan almıştım. 1 ay mıydı arkadaşlar şartsız iade hakkımızın süresi?

Kindle turkiye mağazasından geçen sene Kaaım ayı içerişinde almıştım -umarım mağazanın ismini doğru hatırlıyorumdur-. Şu ana kadar hiç bir sıkıntısı yok. Ne ekran sararması ne de Türkçe karakter sorunu.

Güncel surum numarasınıda pek takmayın bence, ben çok nadir wifi a bağlıyorum cihazı, güncellemeleri kontrol bile etmiyorum, yaparsa kendi yapsın.

Not: Bildiğim kadarıyla 14 gün içinde koşulsuz iade edebiliyorsunuz.

• IbraKadabrA kullanıcısına yanıt
    Tam sizi ,facebook kindle Türkiye grubuna yönlendirecektim. Orda daha çok yardımcı olurlar diye ama sanırım yazmışsınız.
    https://www.facebook.com/groups/kindleturkiye/permalink/990825394349851/

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Tam sizi ,facebook kindle Türkiye grubuna yönlendirecektim. Orda daha çok yardımcı olurlar diye ama sanırım yazmışsınız.
    https://www.facebook.com/groups/kindleturkiye/permalink/990825394349851/

Yazdım kardeşim evet :)

Hayır ekranın resmini de çekemiyorum. Çekince beyaz çıkıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: monarch25

quote:

Sanırım iade edeceğim. Yabancı forumlarda da sarı ekrandan muzdarip birçok insan var. HB'da Hobiall diye satıcıdan almıştım. 1 ay mıydı arkadaşlar şartsız iade hakkımızın süresi?

Kindle turkiye mağazasından geçen sene Kaaım ayı içerişinde almıştım -umarım mağazanın ismini doğru hatırlıyorumdur-. Şu ana kadar hiç bir sıkıntısı yok. Ne ekran sararması ne de Türkçe karakter sorunu.

Güncel surum numarasınıda pek takmayın bence, ben çok nadir wifi a bağlıyorum cihazı, güncellemeleri kontrol bile etmiyorum, yaparsa kendi yapsın.

Hocam merak ettiğim ekranınız tamamen beyaz mı, yoksa hafif saman kağıdı tadında mı? Çok hafif saman kağıdı tadında benim. Aslında daha çok kitap havası veriyor gibi, hoşuma gitmeye de başladı..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: monarch25

quote:

Hocam merak ettiğim ekranınız tamamen beyaz mı, yoksa hafif saman kağıdı tadında mı? Çok hafif saman kağıdı tadında benim. Aslında daha çok kitap havası veriyor gibi, hoşuma gitmeye de başladı..

Tam anlamıyla beyaz değil, benim ekranda.
    Zaten saman kağıdına benzemeside lazım, gerçekçi olması için.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.