Şimdi Ara

Kindle Paperwhite 3 (2015) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
24
Favori
27.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • paperwhite 3 sahibi bir arkadaş çizgidiyarından bir çizgi roman indirip zagor veya teks olur rahat okunuyor mu bilgi verebilir mi ?

bende bu cihazı almak istiyorum ama çizgi roman performansı nasıl bilmek istiyorum.yardımcı olan olursa memnun olurum ona göre karar vereceğim.
  • Demirmkn D kullanıcısına yanıt
    n11 ve ya istanbulbilişim sitelerinde satılıyor hocam
  • Bugün aldım. İst bilişim elden kontrol ederek. 449 tl 9 taksit. 350 liraya 2. el satan kırolara inat parayı verdim. Mümkünse 2. el alın ama her kuruşa değer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı bugün aldım.Tablet düşüp kırılmadan önce kitapları epub ve pdf olarak okuyordum. Resmen gözlerime bunca yıl eziyet etmişim. Bu kadar iyi olabileceği aklıma gelmemişti.

• Herkese selamlar,
    Cihazda PDF okumak için bildiğiniz pratik bir yol var mı? Ya da PDF'yi EPUB'a sorunsuz çevirebilmek için. Ben ne yaptıysam olmadı.
  • Oberyn Nymeros Martell O kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam cihaz epub desteklemiyor. Pdf dosyalarını calibre programıyla mobiye çevirip okuyabilirsiniz.

• Arkadaslar aklımda bir kac soru var da yanıtlayabilir misiniz?
    Ebook normal kitapların yanında fiyat olarak daha mı ucuz? Normal kitapların yerini tutuyor mu zevk olarak? Ortalama 20 lira olan bir kitap ebookta ne kadar mesela?
    Amazondaki kitaplar ingilizce mi hep? Türkçe kitaplar var mı?
    Kitapları indirdikten sonra wifi bağlanmazsak da kitapları okuyabiliyoruz değil mi? İnternetten indirilen parasız ebookları açıyor mu?
    Öneriyor musunuz kullanan arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmatVictoriaCuram -- 24 Şubat 2016; 7:37:31 >
  • Ebooklar da ucuz değil, ben google'da arayıp kindle'a atıp okuyorum. Wifiye bağlamasan da okursun. Ben öneriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedKitinGolgesi

Arkadaslar aklımda bir kac soru var da yanıtlayabilir misiniz?
    Ebook normal kitapların yanında fiyat olarak daha mı ucuz? Normal kitapların yerini tutuyor mu zevk olarak? Ortalama 20 lira olan bir kitap ebookta ne kadar mesela?
    Amazondaki kitaplar ingilizce mi hep? Türkçe kitaplar var mı?
    Kitapları indirdikten sonra wifi bağlanmazsak da kitapları okuyabiliyoruz değil mi? İnternetten indirilen parasız ebookları açıyor mu?
    Öneriyor musunuz kullanan arkadaslar?

1- evet e book daha ucuz ama 2 lira da değil. 20 liralık kitabı idefix babil d&r gibi yerlerde 10-15e bulursun

En iyisi googla da (MESELA "şu çılgın türkler epub/mobi" yazz beleşe bul)

Meritokrasi diye bişey var. Yapabilirsen çok güzel.

2- amazon sitesi türkçe kitap satmıyor. Türkiyeye hiç kitap satmıyor..alamazsın uğraşma.

Normal kitabın yerini tutmuyor. Kitap kokusu hariç ÇOOKK DAHA İYİ. Bi kere tek elle okuyorsun. Çok hafif. Yattığım yerde gece karanlıkta okuyorum. Harika

3- telefona attığın müzik için wifi lazım değil. Kindle'a attığın kitap için de wifi lazım değil. Ama nette bi yazı gördün, dedin ki bunu sonra kindla da okuyayım. Send to kindle programı var. Oradan göndermek için kindle wifi bağlantısı lazım. Ben çok seviyorum.

Başka soru???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar tesekkurler yorumlar icin. Ben de almayi dusunuyorum artik. Aklimdaki sorularin cevaplanmasindan sonra alma istegim daha da artti. Gozleri de yormadigini okudum internetten. Her an her kitabı okuyabilme potansiyeli var yanımızda oldugu surece. Cok iyi. Tesekkurler :)

Univ. Ogrencisi oldugum icin 500 lira da vermek istemiyorum. Yani verebilirim ama cok harcama yapiyorum biraz kisitlamam lazim kendimi. Surdaki 2.el olani kindle 2015 versiyonu mu? Kılıfını falan da alsam 315 liraya falan gelir tahminen. Kopyasi falan degildir umarim yine sorarim saticiya da. Ayni urun degil mi asagidakiyle kindle 2015?
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kitap-dergi-film-kitap-aksesuarlari-kindle-paperwhite-isikli-ekran-ekitap-okuyucu-275707896/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmatVictoriaCuram -- 25 Şubat 2016; 0:52:59 >

• Bu 2015 versiyonu değil tahminen 2014 versiyonu bile değil. Büyük ihtimalle paperwhite 1 bu.
    Ama fark var mı? Çok yok üniv. öğrencisi isen ve normal kitap okumak içinse al bunu.
    Yalnız şu var pw1 için pahalı bu fiyat aynı mpdelin kullanılmışını ebay da 50-60 dolara bulursun rahat
    Belki de daha ucuza bulursun almadan bir bak bence.

PDF ve çizgi roman kindle da okunmaz arkadaşlar boşuna kasmayın .
    Olmuyor 6 inclik cihaz ekran olarak yetersiz kalıyor zaten üzerine not almak falan mümkün değil
    Okumak için hele şekilli cihazları zırt pırt zoom yapınca şarjı 3-4 güne bitiyor verimli de olmuyor
    Yani kindle alıp bununla ders çalırım makale okurum demeyin boşuna.
    PDF tamamen ayrı bir format bunu okumak için ya kindle dx alacaksınız ya onyx m96 ya da sony dpt-s1
    Hepsi pahalı cihazlar kabul ama pdf ehlileşmeyen vahşi bir hayvan gibi
    Size başka bir seçenek bırakmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarhunca -- 25 Şubat 2016; 4:50:40 >

• Bu ürün n11 de 454 lira. Sizce şimdi bu fiyata almak saçma mı olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1601yy

Bugün aldım. İst bilişim elden kontrol ederek. 449 tl 9 taksit. 350 liraya 2. el satan kırolara inat parayı verdim. Mümkünse 2. el alın ama her kuruşa değer

...
  • Oliver_ kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 ay önce n11de 365e düşmüştü o zaman almıştım ben bence çok acil ihtiyacınız yoksa indirimleri takip edin illaki iner çek takas konusundan da çek bulmaya çalışın daha ucuza alabilirsiniz kılıf içinde ebaydan vs sipariş verin almayı düşünürseniz anca geliyor beklemezsiniz en azından onu.
  • Kindle'da word wise diye bir özellik varmış, bizim calibre ile attığımız kitaplarda aktif olmuyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

Hocam 2 ay önce n11de 365e düşmüştü o zaman almıştım ben bence çok acil ihtiyacınız yoksa indirimleri takip edin illaki iner çek takas konusundan da çek bulmaya çalışın daha ucuza alabilirsiniz kılıf içinde ebaydan vs sipariş verin almayı düşünürseniz anca geliyor beklemezsiniz en azından onu.

Hocam acelem yok ama şimdi almazsam parayı başka şeylere harcarım kesin.
  • quote:

quote:

Bugün aldım. İst bilişim elden kontrol ederek. 449 tl 9 taksit. 350 liraya 2. el satan kırolara inat parayı verdim. Mümkünse 2. el alın ama her kuruşa değer

...

Hocam ikinci el düşünmüyorum. Acaba şu ürün nasıl?http://urun.n11.com/e-kitap-okuyucu/amazon-kindle-touch-wi-fi-dokunmatik-e-kitap-okuyucu-P32689502
    Edit: Işığı yokmuş bunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oliver_ -- 26 Şubat 2016; 14:54:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

quote:

...

Hocam ikinci el düşünmüyorum. Acaba şu ürün nasıl?http://urun.n11.com/e-kitap-okuyucu/amazon-kindle-touch-wi-fi-dokunmatik-e-kitap-okuyucu-P32689502

Yeni yeni araştırmaya başladım ışıklı ile ışıksız arasında ne fark var gece okunamıyor mu ışıksız olunca

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

quote:

quote:

quote:

...

Yeni yeni araştırmaya başladım ışıklı ile ışıksız arasında ne fark var gece okunamıyor mu ışıksız olunca

Evet hocam gece okunamıyor. Ben de büyük çoğunlukla gece okuduğum için ışıksız istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

quote:

quote:

quote:

...

Işıklı baya rahat. İnsan kullanmayınca anlayamıyor.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.