Şimdi Ara

Kindergarten 2 Türkçe Yama (Askıya Alındı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edit: su an anakartim arizalandigi icin maalesef bilgisayarim yok, o yuzden sorunu cozene kadar ceviriyi askiya almak mecburiyetindeyim. Bekleyenler varsa ozur dilerim bu durum icin

Selamlar,
    Forumda Kindergarten 2'ye çeviri yapmak isteyenler gördüm ancak yarıda kalmışlar gözüküyor. Zaten bir süredir çevirmek aklımdaydı ancak kendi işlerimden dolayı vs. çok vakit bulamamıştım. Daha çevirinin başlarındayım denebilir. Belirli bir tarih veremeyeceğim maalesef ancak çeviri bitirebileceğim en kısa sürede bitecek diyebilirim. :) Türkçe karakterler maalesef yok. Gelişmeleri konudan haber ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 26 Kasım 2019; 18:1:22 >

• Hocam ben çeviriye halihazırda devam ediyorum. Sadece sizi bilgilendirmek istedim. Sizden önce yamayı çıkarırsam sorun olmasın yani. Kolay gelsin bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DAD5424B4

Hocam ben çeviriye halihazırda devam ediyorum. Sadece sizi bilgilendirmek istedim. Sizden önce yamayı çıkarırsam sorun olmasın yani. Kolay gelsin bu arada.
    Kolay gelsin hocam, sorun değil ben kendim için keyiflik yan proje olarak çeviriyorum zaten. :)
  • Hocam son durum nedir ? 3gündür takip ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başarılar.Uzun zamandır bekliyordum zaten bu yamanın çıkmasını.Umarım çabuk biter :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kangaetemo kullanıcısına yanıt
    1 haftadır konuyu takip ediyorum son durum nedir yapabildinizmi?

• mertcan6 M kullanıcısına yanıt
    hocam yaklasik bir haftadir islerim dolayisi ile sehir disindayim o yuzden bir haftadir ilerleme kaydedemedim ama donunce planladigimdan biraz daha hizli bir sekilde devam edecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin hocam

• Selamlar,
    Küçük bir güncelleme geçeyim. Şu an çevirinin yaklaşık 3'te 1'lik kısmı bitti. Açıkçası oyunu bitirmiş birisi olarak çeviriye harcadığım zamanda en az yarısı biter diye düşünmüştüm ancak henüz görmediğim çok şey varmış onu fark ettim. İlk mesajda belirttiğim gibi fırsat buldukça çevirdiğim için biraz yavaş bir çeviri oluyor. O yüzden bekleyenler varsa biraz daha sabır bekliyorum.

Ayrıca Kindergarten 1 ve 2 şu an indirimde. Bundle olarak ikisi birden alınırsa 20.36 liraya geliyor. Sırf 2. oyun 20 lira. İlk oyuna sahip olanlara ise 18 lira. İndirim oranı gayet iyi.
  • Nugget mağarası için nuggetlar
  • Kindergarten 2 Türkçe Yama (Askıya Alındı)Kindergarten 2 Türkçe Yama (Askıya Alındı)
    https://store.donanimhaber.com/de/33/cb/de33cb77ee2244a2371c0db46283e7d3.jpeg
    https://store.donanimhaber.com/98/de/b2/98deb2d53c14734b59c6aef72c896397.jpeg

boş bırakmayalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 5 Ekim 2019; 19:2:47 >

• Ne zaman bitter hocam ? Tarih verebilme sansınız varmı

• mertcan6 M kullanıcısına yanıt
    hocam bilgi vermeye gelmistim sizin mesaji gorunce alinti yapip haber vereyim dedim. cevirinin aslinda buyuk bir bolumunu tamamladim (elimden geldigince kontrollerini de yaptim) ancak laptopumun anakarti bozuldu maalesef, su an yeni bilgisayar olayini halletmeye calisiyorum. ssd'de sorun yok en azindan ceviriye bastan baslama durumunda kalmayacagim ama bilgisayar isini halledene kadar bir sure uzayacak maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala bitmedi mi acaba ? 2 aydır bekliyorum ama ses yok

• harbiden ne kadar kaldı bu kindergarten 2 nin türkçe yamasına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.