Şimdi Ara

Kinder Surprise Şirinler Koleksiyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kinder Sürpriz Yumurtalarda Şirinler figürlerinin olduğunu öğrendiğimde ilgimi çekmişti, serileri tamamladım.

İlk seri, 2012 yılında çıkmıştı, figürler çizgi filmdekilerle bire bir aynı.

İkinci seri geçen sene çıktı. İkinci seride ise figürler animasyon filmden ölçeklenmiş ve filmdeki iki karakter de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haggard1963 -- 17 Mayıs 2014; 22:41:42 >

• Bendede vardı bunlardan hatta hilesini bulmuştum barkodunun son rakamı bi rakam olunca (unuttum hangi rakam) ondan şirinler çıkıyodu :D
  • Elimde bir adet fazla somurtkan var, gözlüklü yada şirin baba ile takas edebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Elinde güçlü şirin varsa fazla takas yapabilirmiyiz yada parası neyse vercem benim için çok önemli pls yada başkasının elinde varsa oda irtibata gecerse cok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: enskrdy

Elinde güçlü şirin varsa fazla takas yapabilirmiyiz yada parası neyse vercem benim için çok önemli pls yada başkasının elinde varsa oda irtibata gecerse cok sevinirim

Merhaba, fazla güçlü vardı diye hatırlıyorum, fakat şu an yanımda değil. Eylülde kontrol edebilirim.

• Merhaba, elimde fazladan Hackus, Vexy, Gargamel ve bol miktarda somurtkan Şirin var.
    Elinde fazla Şirine olan varsa istediği iki tane karşılığında değişebilirim
  • halen bu şirinyumurtaları satılıyor mu
  • merhaba arkadaşlar elinde şirinler 1 koleksiyonu varsa shell ferrarileri ile tks olur
     Kinder Surprise Şirinler Koleksiyonu Kinder Surprise Şirinler Koleksiyonu

• up
  • erhan3707 E kullanıcısına yanıt
    Bende 1. koleksiyona ait fazla Şirinler olması lazım. Fotoğraf çekip koyarım en kısa sürede.
  • merhaba bende kinder koleksiyonu yapıyorum eğer elinizde fazladan şirinler 1 ve sünger bob parçaları varsa takas yapabileceğim bir çok parçam var Haggard1963
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.