Şimdi Ara

Kimya ve Biyo için tavsiye lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Kimya ve Biyoloji derslerine çalışma kararı aldım şuan 2 si içinde 0 durumdayım hızlı bir şekilde ilk oturum konularını bitirmek istiyorum. elimde palme konu ve sb si var nasıl bir yol izlemeliyim yardıma ihtiyacım var.Konuları nasıl bir hızla çalışmalıyım günlere nasıl paylaştırmalıyım deneyimleriniz paylaşırsanız sevinirim ilk oturum konularını konu anlatım + video üstüne sb çözerek gitmek istiyorum.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum ben kimya adası’ndan izleyip palme ygs sb çözüyorum, bitti sayılır hatta. bir de pandül kimya defteri vardı ama palme’nin konu anlatımlı kitabı daha iyidir tabi. çok ayrıntıya girmeden çalış bence, çıkmış sorulardan vs. ne tarz sorduklarını görebilirsin. hem vakit kazanmış olursun böylece.

• mannis kullanıcısına yanıt
    hocam nedir bu defter şeysi? geçen de konuda edebiyat pandül filan diyorlardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mannis

dostum ben kimya adası’ndan izleyip palme ygs sb çözüyorum, bitti sayılır hatta. bir de pandül kimya defteri vardı ama palme’nin konu anlatımlı kitabı daha iyidir tabi. çok ayrıntıya girmeden çalış bence, çıkmış sorulardan vs. ne tarz sorduklarını görebilirsin. hem vakit kazanmış olursun böylece.

Cevabınız için Teşekkürler hocam günlere nasıl paylaştırmalıyım ilk oturum konularını hızlı bitirmek istiyorum yoğun tempoda.

• quote:

Orijinalden alıntı: PhiLum

hocam nedir bu defter şeysi? geçen de konuda edebiyat pandül filan diyorlardı..

bildiğin defter gibi bir şey işte, ne çok ayrıntılı ne çok yüzeysel (kimya).
  • quote:

Orijinalden alıntı: kantura2

quote:

Orijinalden alıntı: mannis

dostum ben kimya adası’ndan izleyip palme ygs sb çözüyorum, bitti sayılır hatta. bir de pandül kimya defteri vardı ama palme’nin konu anlatımlı kitabı daha iyidir tabi. çok ayrıntıya girmeden çalış bence, çıkmış sorulardan vs. ne tarz sorduklarını görebilirsin. hem vakit kazanmış olursun böylece.

Cevabınız için Teşekkürler hocam günlere nasıl paylaştırmalıyım ilk oturum konularını hızlı bitirmek istiyorum yoğun tempoda.

hocam en iyisi kendin yap bölme işini kendi hızına göre, çok zor bir ders değil zaten.
  • mannis kullanıcısına yanıt
    konu anlatımlı kitaptan farkı nedir peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhiLum

konu anlatımlı kitaptan farkı nedir peki

hocam çok düzenli tutulmuş bir defter gibi düşün pandül defterlerini.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.