Şimdi Ara

Kimseye kızmayın , sokağa da dökülmeyin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün gece hepimiz gördük ki başta RTE ve kurmayları korkarak seçim gecesini takip etmiş. Çünkü ; onlarda biliyor HAYIR çıktığını ve şuan resmî olarak Evet çıktı diye ilan ediyorlar ama biliyorlar ki %51 ile geçen anayasayla ülkede at koşturamayacaklar. Benim nacizane tavsiyem , geçin bir kenara oturup izleyin. Maksimum , bakın maksimum 2 yıla ağlayarak parlamenter sisteme geri dönecekler. Türkiye gibi kültürü bol olan ülkelerde , parlamenter sistemden başkanlığa geçilmez , geçilse dahi en az %60 ile geçilmesi lazım. Siz umutlarınızı karartmayın , M.Kemal Paşa gibi sağ duyulu ve cesaretli olun. Herkes hak ettiğini yaşar , yapılan her hata kişinin kendi kuyusunu kazmasına yol açar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bayılıyorum bu teselli mekanizmalarına.
  • Bu bir teselli değil. Olacakları yazdım. Kısacası anlayacağın türden konuşayım. Osmanlı zamanında azınlıklara tanıdığı o hoşgörüsü + eyalet sistemiyle nerelerden nerelere düştü. Biraz kitap okuyun , sağ bölümden okuyorsanız , birazda soldan okuyun ki ufkunuz açılsın at gözlüğü ile olaylara yaklaşmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SevilenAdam

Bu bir teselli değil. Olacakları yazdım. Kısacası anlayacağın türden konuşayım. Osmanlı zamanında azınlıklara tanıdığı o hoşgörüsü + eyalet sistemiyle nerelerden nerelere düştü. Biraz kitap okuyun , sağ bölümden okuyorsanız , birazda soldan okuyun ki ufkunuz açılsın at gözlüğü ile olaylara yaklaşmayın.

bir şey bilmiyorsunuz, işin kötüsü bildiğinizi sanıyorsunuz.
    benim tarih bilgimin sadakası size artı bakiye verdirir.
    boş zamanlarınızda okuyun, kendinizi geliştirin. ve yenildiğiniz zaman da bunu hazmetmeyi öğrenin. azıcık aynaya bakıp nerede yanlış yapıyoruz diye düşünün diyeceğim ama boşuna diyeceğim.
  • Emin ol senden kat kat kitap okumuşumdur. Ben sizin gibi yandaş yayınlar okumam , okuduğum kitapların hepside siyasettir. Hem sağ hem de soldan okur , ufkumu genişletirim. O yüzden bana bilmiyorsunuz ayaklarıyla gelmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevilenAdam -- 17 Nisan 2017; 22:29:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

quote:

Bu bir teselli değil. Olacakları yazdım. Kısacası anlayacağın türden konuşayım. Osmanlı zamanında azınlıklara tanıdığı o hoşgörüsü + eyalet sistemiyle nerelerden nerelere düştü. Biraz kitap okuyun , sağ bölümden okuyorsanız , birazda soldan okuyun ki ufkunuz açılsın at gözlüğü ile olaylara yaklaşmayın.

boş zamanlarınızda okuyun, kendinizi geliştirin. ve yenildiğiniz zaman da bunu hazmetmeyi öğrenin. azıcık aynaya bakıp nerede yanlış yapıyoruz diye düşünün diyeceğim ama boşuna diyeceğim.

Cidden ne boş adamsın akp ne de tayyipine de laf edilmesin diye kendini parçaladın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu referandumda anayasal mutabakat sağlanamamıştır. Anayasa hukuku bilgilerim anayasanın geçerli başarılı bir anayasa olamayacağını gösteriyor. Kısa vadede uygulanacaktır başkanlık sistemi ancak orta vadede şaibeli uzun vadede ise parlamenter sisteme dönüş vardır.

• quote:

quote:

Yenildigimizi kabullendık zaten , hayır çıksa akpli militanlar teror estirirdi , ama asla teslım olmadık başkanlık secımı 2 tur , 2019a kadar vaktımız var , o zamana kadar iyi örgütlenırsek kesınlıkle ezerız , o yetkılerle , astıgımız şeyhlerı bıle tekrar tekrar asarız , kendı getırdıgınız sıstemın kurbanı olucaksınız , kaçınılmaz sonu ailelerınızle yaşıycaksınız , akpnın sosyal medya örgütlenmesı bile zayıf , ülkü ocaklarında çay içme ve karı kız kavgası dısında bırsey yok , tgbyi-türkçü ocaklarını gel gör birde

• quote:

quote:

mesajında bilgi vermiyorsun ve hala ego kasıyorsun.Yenilmişiz diyorsun bize , sizde hilecisiniz hileci. Onurlu olanlar tarihte ölümsüz oluyor anladın sen

• güzel avuntular bunlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.