Şimdi Ara

Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
16.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam %1 Şarj İle Herkeste Oluyor O Standart Zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Arkadaş Şu Şekilde Kullan Dedi Şimdi Onu Deniyorum Yine Zannetmiyorum Düzeleceğini Ama Şans İşte :)

Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ)

Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ)

• Hocam herhangi bir erişilebilirlik kestirmesi açık mı? Belki ondan olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X sahibiyim denedim. Bende hemen geliyor 11.1
  • Sürüm ile alakali bi durum kafani yorma artik bekliyeceksin yeni sürüm gelene kadar ios 11 halen oturmuş değil kullanicilarin cogu şikayetci beklemekten başka care yok.

• Kararsizkalanadam K kullanıcısına yanıt
    Kapalı Hocam Hepsi :(

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Durum Bunu Gösteriyor :(

• İphone 6 aynı takılmalar bende de var. Gerçi kaç senelik telefon benim ki.

• Bu Başka Birşey Hocam Benim 5S Yapmıyordu Böyle X’in Yapması Komedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

Bu Başka Birşey Hocam Benim 5S Yapmıyordu Böyle X’in Yapması Komedi.

Hocam illaki yaptınız biliyorum da ben hard reset atınca düzeldi sizde düzelmemesi tuhaf değil mi ?

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Sürekli Olan Durum Değil Hocam Bu Günde 2-3 Kere Oluyor. O Zaman Reset Atıyorum Zaten.

• Aynısı bir kere iphone 7 de oldu, sorunlar aynı kesinlikle. Dediğiniz gibi restart yapınca düzeldi bir daha olmadı.

• Bu sorun bir kere dikkat ettim olduğu zaman imessage dan konuşma yaptığımda sık sık fotoğraf gönderdiğim zaman olmuştu bir çeşit bug gibi bişey telefonu kapatıp açmadan düzelmiyor

Edit : Yazım Yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple Inc -- 2 Şubat 2018; 23:20:16 >
  • Allah başka dert vermesin kardeş

• Kullanidiginiz bir app’een kaynakli bence. Mesela tinder uygulamasi da telefonun sapitmasina neden oluyor.

Zor olacak biliyorum ama telefonu sifirlayin icine hic 3. Parti uygulama kurmayin ve birkac gun oyle kullanin. Zaten sifirladiktan sonra 2 gun sonra tekrar basliyor demissiniz. Buyuk ihtimalle o uygulamayi kurup kullanakya baslayinca oluyordur.

Bazi app ler native yazilmiyor. O nedenle sapitabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 3 Şubat 2018; 0:25:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    se kullanıyorum sorun yok

hocam sen git bir mağazadan teşhir x ile dene bakalım ne çıkacak. apple me diyor bu işe

• quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

Sürekli Olan Durum Değil Hocam Bu Günde 2-3 Kere Oluyor. O Zaman Reset Atıyorum Zaten.

Spotlight aramasından kaynaklanabilen bir lag. Siri önerleriyle bağlantısı var. Siri'yi tamamen kapatmanız gerek.

O nasıl oluyor?

Ayarlar/Siri'ye girip tüm açık butonları kapatacaksınız. Alttaki tüm aplikasyonların içine girip hepsini kapatacaksınız. Sonrasında

Ayarlar/Genel/Sınırlamalar'a girip Siri ve Dikte'yi tamamen kapatın. Ayarlar menüsünde dahi gözükmeyecek. Tekrar deneyin.

Aslında düşününce böyle bir lag ancak işlemci düşük frekansta çalışırken yaşanabilir diye düşünüyorum. Bu lag yaşanırken bataryanızın yüzdesi kaç? Düşük mü? Geekbench 4'ten kaç puan alıyor? Düşük güç modunda daha çok yapıyor mu? Battery Life programında pil durumu ne gözüküyor?

Ve farklı bir klavye indirin, Swype veya SwiftKey, onları kurun ve Klavye menüsünde seçin. Klavye menüsünde Otomatik Düzeltme, Yazı Denetimi ve Tahmin'i de kapatın.

Kolay gelsin

• Yukarıda 50 Kere Yazdım Tekrar Tekrar Yazayım. Dediğinizi Yaptım Gene Tekrarladı :)

• Yukarıda Yazdım Yine Yazayım. Cihaz Sürekli Yapmıyor Günde 2-3 Kere Yapıyor Reset Sonrası Düzeliyor. Teşhir Ürünlerinde Yok Alıp Saatlerce Kullanmam Lazım Sorunu Görmem İçin Hemen Olan Bişi Değil. Yazılımsal Diyor Apple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 3 Şubat 2018; 10:18:55 >
  • goyus kullanıcısına yanıt
    Bu Şekilde Kullanıyorum Şuan Bakalım. Düşük Güç Modunda Denemedim Hiç Hocam. Şarj 90-70-60-40 Bu Sıralar Yapıyor. BatteryLife Harika Diyor Pile. Cihaz Değişti Bu 2. Cihaz Sorun Değişmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 3 Şubat 2018; 13:11:34 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.