Şimdi Ara

Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
16.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:39:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok Hocam Onlarda Yok. Sürekli Olan Bir Durum Değil Bu Günde 2 Yada 3 Kere Yapıyor Bazen 1 Kere. Sürekli Olan Birşey Değil.

• Sürümden kaynakli başka aciklamasi olamaz daha stabil sürüm beklemek gerekicek .şuda var şuan 8 plus kullaniyorum cihaz 10 günlük filan dediklerini yaşamiyorum sanirsam cihaz kapasitesinin dolu olmasi veya yaridan fazlasinin dolmasindan kaynaklaniyoda olabilir istersen uygulamalari resimleri videolari yüklemeden denemeni tavsiye ederim...cihaz kac gb ayrica cihazin hafizasinda doluluk orani ne kadar.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 1 Şubat 2018; 21:3:39 >
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    İlk mesajı okumuştum sadece hocam . Aynı sorun devam ediyorsa , bir daha servise verin . Normal değil bu takılmalar . İp7 de yok ios 11 de böyle takılmalar . X te hiç olmaması lazım .

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ)

Keşke Dediğin Gibi Olsa Hocam :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 1 Şubat 2018; 21:6:25 >
  • 32aslan kullanıcısına yanıt
    Valla Tekrar Değişiceklerini Sanmıyorum Apple Store Yazılımsal Dedi Ama Ahize Cızırdamasından Dolayı Değiştirdiler. En Son Sim Karttan Şüphelenicem Hafta Sonu Kartsız Kullanıcam Bakalım Yapacak Mı :(

Yazilimsal oldugu kesin beklemekten başka care kalmiyo sim kart yapicagini sanmiyorum..icloud yedekelemesi filan aciksa kapatmani öneririm arka plani ve hücrelde kullanmadigin uygulamalari kapatman bi nebze olumlu etkiliyebilir ..

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ)

Bu Şekilde Kullanıyorum Zaten Hocam :(

• Bende de X var gayette takılıyor cihaz sürekli reboot oluyor.

• İçimden Bir His Apple iPhone X’ler İçin Değişim Programı Yakın Zamanda Başlatıcak Diyor. 6100₺ Verdiğim Cihaz Biraz Daha Böyle Devam Eder Ve Diğer Kullanıcılardan Saçma Sapan Sorunlar Kulağımıza Gelmeye Devam Ederse Hüsran Diyeceğim Az Kaldı :(

• Bended X var gayet hizli bu sorunlarin hicbiri yok bende. Sürüm 11.2.5 daha lnce 11.2.1 yüklüydü ondada pek sorun yoktu.

• kamerada toz var diye değişim yaptırmamış mıydınız siz?
  • ®ed ® kullanıcısına yanıt
    Yok O Başka Arkadaştı Hatırlıyorum Onu.

• :(

Hocam telefona 0dan kurulum yapıp hiç uygulama yüklemeden denediniz mi? Böyle birşeyin donanımsal olması çok zor. Herkeste olmaması da düşündürüyor.

• Bu sorunun sebebi GPS sinyalleri. Eğer hava bulutluysa, kapalı mekandaysanız bu “sorun” olabilir, normaldir. Çünkü Widget ekranı ve Spotlight arama ekran konumunuzu kullanıyor ve bu sürede konumunuz güncelleniyor. Zaten widget ekranındaki takılma, çektiğiniz videoda da görüldüğü üzere hava durumu uygulaması konum güncellediği an bitiyor.

Bunun çözümü nedir bilmiyorum, ancak ben de iPhone X’de bazen GPS ile alakalı problemler yaşıyorum. Belki zamanla yazılımların X için daha stabil hale getirilmesiyle probleminiz çözülebilir.

• DrHolyday D kullanıcısına yanıt
    Yaptım Hocam Video’da Anlatıyorum Hepsini :(

• soulmate kullanıcısına yanıt
    Widget Ondan Diyelim Peki Klavye’de Olan Lag İçin Ne Diyeceğiz Hocam. Bu Oluşan Lag Cihazın Atlaya Atlaya Çalışmasına Neden Oluyor. iOS’un iPhone X İle Ciddi Optimizasyon Sorunları Olduğunu Düşünüyorum.

Her 2 cihazda da aynı sorun varsa iCloud hesabınLa ilgili sorun olabilir.

Benimde e-posta'ların olduğu kısımda başlık kısmında garip garip harfler çıkıp duruyordu. Kafaya takmayıp kullanmaya devam ettim.
  • Bir Arkadaş Siri İle Dikte’yi Aç Öyle Dene Dedi Onu Deneme Aşamasındayım Şuan Yapmadı Henüz Sorun Ama Pek Zannetmiyorum Düzeleceğini DFU İle Temiz Kurulum Sonrası 2 Gün Yapmamıştı Tamam Düzeldi Demiştim Yine Başlamıştı. Hayırlısı Bakalım Güncelliyeceğim Gelişmeleri.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.