Şimdi Ara

Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
16.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı sorun bende de var hocam. 7 Plus 11.2.5 kullanıyorum hatta bende sadece bende bu sorun var zannediyordum Sebepsiz yere telefona bir şey oluyor ve klavye geç çıkmaya başlıyor, whatsapp konuşma ekranındayken parmağı kaydırıp geriye gitmek istediğimde 1 sn sonra tepki veriyor ve kapatıp açınca dediğiniz gibi düzeliyor. Bu olay tamamen ios’un yazılımsal probleminden ötürü. Beklemekten başka çare yok ancak ben beklemeden direkt satıp androide geçmeyi düşünüyorum.

Bu arada bu sorundan bahsedipte inandıramadığım @Stand Alone arkadaşıma selamlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

SORUN KOMPLE ÇÖZÜLDÜ ARKADAŞLAR. HAYIRLI OLSUN.

Sevindim çözülmesine. Bende heyecanla 11.3 bekliyorum bu sorunun çözülmesi için. Telefondan soğuttu resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vega

İnsan gibi bir soru sorup cevap vermemek...
    Blokladım

Hocam Görmedim Kusura Bakmayın. Site Kullanmıyorum iOS 11.3 Beta Profile Yükleyip Güncelleme Yaptığınız Zaman Feedback Uygulaması Geliyor Onun Üzerinden Yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Aynı sorun bende de var hocam. 7 Plus 11.2.5 kullanıyorum hatta bende sadece bende bu sorun var zannediyordum Sebepsiz yere telefona bir şey oluyor ve klavye geç çıkmaya başlıyor, whatsapp konuşma ekranındayken parmağı kaydırıp geriye gitmek istediğimde 1 sn sonra tepki veriyor ve kapatıp açınca dediğiniz gibi düzeliyor. Bu olay tamamen ios’un yazılımsal probleminden ötürü. Beklemekten başka çare yok ancak ben beklemeden direkt satıp androide geçmeyi düşünüyorum.

Bu arada bu sorundan bahsedipte inandıramadığım @Stand Alone arkadaşıma selamlar :)

Hocam Çözüldü Hepsi Üstüne Daha Daha Güzel Performans İyileştirmeleri Bile Yapıldı. Ne Kadar Yavaşlama, Kararsızlık, Takılma Varsa Çözüldü Artık Bu Nasıl Hızlılık Demeye Başladım

• quote:

quote:

Aynı sorun bende de var hocam. 7 Plus 11.2.5 kullanıyorum hatta bende sadece bende bu sorun var zannediyordum Sebepsiz yere telefona bir şey oluyor ve klavye geç çıkmaya başlıyor, whatsapp konuşma ekranındayken parmağı kaydırıp geriye gitmek istediğimde 1 sn sonra tepki veriyor ve kapatıp açınca dediğiniz gibi düzeliyor. Bu olay tamamen ios’un yazılımsal probleminden ötürü. Beklemekten başka çare yok ancak ben beklemeden direkt satıp androide geçmeyi düşünüyorum.

Hocam Çözüldü Hepsi Üstüne Daha Daha Güzel Performans İyileştirmeleri Bile Yapıldı. Ne Kadar Yavaşlama, Kararsızlık, Takılma Varsa Çözüldü Artık Bu Nasıl Hızlılık Demeye Başladım

Uu çok merak ettim güncellemeyi hocam heyecanlandırdınız beni

• quote:

quote:

quote:

Uu çok merak ettim güncellemeyi hocam heyecanlandırdınız beni

En Az 2 Beta Daha Görürüz. Daha Bugün Yeni Beta İle Devam Ediyoruz İyileştirmelere Diye Geri Döndüler Uygulama Üzerinden. Kamera'da Portre Modu Açılırken Çok Bekletiyor Portre Modu Sırasında Kameralar Arası Geçiş En Az 15 Saniye Bekletiyor. Hepsini Feedback Yaptım.

• quote:

İnsan gerçekten hayret ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beta 6 Geldi :)

• Aynı sorunu bende Iphone 7 Plus 11.2.6 ile yaşıyorum. Umarım 11.3 ile düzelir artık 😄 Her seferinde kapat aç yapıyorum bu sorunlar ile karşılaşınca. Widget tray lag diye geçiyor sanırım birkaç yabancı kaynakta görmüştüm araştırırken.

Ekleme: Tüm widgetları kaldırınca bir sorunla karşılaşmadım sabahtır ama güzel olmadı tabi böyle 😫

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mylord92 -- 18 Mart 2018; 18:8:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni sürüm bu hafta da gelmeyecek sanırım.

• - iOS 11.3 Beta 6 Yorumlarım - Cihaz iPhone X 64 GB Space Gray -

- Klasör Gecikmesi Devam Ediyor.
    - Klavye Takılmaları, Widget Ekranı Kasılma Ve Yavaşlamaları Tamamen Bitti.
    - Cihaz İçin Genel Olarak Ciddi Performans, Optimize Sorunları Giderilmiş Durumda.
    - Pil Konusunda Genel Olarak Zaten İyi Giden iPhone X Beta 6 İle 20 Dakika Gibi Bir Süre Uzadı.
    - Ram Management Biraz Olsa Düzelmiş Arka Plan Uygulama Bekleme Süreleri Uzamış Hemen Başa Sarmıyor.
    - Paralax Efect'i İle Her Beta Geçişi Sırasında Oynuyorlar. Performans Ve Optimize Konusunda Problem Yok Şuan.
    - Portre Modu Açılırken Ve Portre Modu Kullanılırken Kameralar Arası Geçiş Yapılırken Abartısız 10 Saniye Bekletiyor.
    - Pil İle İlgili Kullanım, Bekleme Sürelerinin Beraber Sayıp Sabah Ciddi Şarj Düşüşleri Görülmesi Kimi Zaman Devam Etmekte.

Genel Olarak Yorumlarım Bunlar. Yukarıda Düzelmiş Olan Sorunlar İçin Feedback Yaptım Ve Geri Dönüşlere İstinaden Yazıyorum Bunları. Gerekli Devam Eden Hatalar Ve Yeni Denk Geldiklerim İçin Ayrı Ayrı Feedback Yapıyorum.

NOT: iOS 11.3 Final Ne Zaman Gelecek Sorularına Net Cevap Vericem Çok Fazla Bilgi Kirliliği Söz Konusu Daha En Az 2 Beta Gelecek Bu Ne Demek Oluyor En Az 20 Gün Sonra Demek Oluyor.

Saygılar.

• quote:

- iOS 11.3 Beta 6 Yorumlarım - Cihaz iPhone X 64 GB Space Gray -

- Cihaz İçin Genel Olarak Ciddi Performans, Optimize Sorunları Giderilmiş Durumda.
    - Pil Konusunda Genel Olarak Zaten İyi Giden iPhone X Beta 6 İle 20 Dakika Gibi Bir Süre Uzadı.
    - Ram Management Biraz Olsa Düzelmiş Arka Plan Uygulama Bekleme Süreleri Uzamış Hemen Başa Sarmıyor.
    - Paralax Efect'i İle Her Beta Geçişi Sırasında Oynuyorlar. Performans Ve Optimize Konusunda Problem Yok Şuan.
    - Portre Modu Açılırken Ve Portre Modu Kullanılırken Kameralar Arası Geçiş Yapılırken Abartısız 10 Saniye Bekletiyor.
    - Pil İle İlgili Kullanım, Bekleme Sürelerinin Beraber Sayıp Sabah Ciddi Şarj Düşüşleri Görülmesi Kimi Zaman Devam Etmekte.

Genel Olarak Yorumlarım Bunlar. Yukarıda Düzelmiş Olan Sorunlar İçin Feedback Yaptım Ve Geri Dönüşlere İstinaden Yazıyorum Bunları. Gerekli Devam Eden Hatalar Ve Yeni Denk Geldiklerim İçin Ayrı Ayrı Feedback Yapıyorum.

NOT: iOS 11.3 Final Ne Zaman Gelecek Sorularına Net Cevap Vericem Çok Fazla Bilgi Kirliliği Söz Konusu Daha En Az 2 Beta Gelecek Bu Ne Demek Oluyor En Az 20 Gün Sonra Demek Oluyor.

Saygılar.

Hocam sorunlarınızın çözülmesine sevindim. Bende klavye geç açılması ve tepki yavaşlaması bu sefer instagramda oldu. Hep whatsappta olurdu bu sefer instagramda oldu kapatıp açtım düzeldi. İyice soğudum iostan. direkt satıp android mi alsam diyorum bir de siz ios 11.3 ile düzeldi dediniz o kafamı karıştırıyor. Bu hantallaşma instagramda da oldu mu sizde? ve de kesin anlamıyla bu sorundan kurtuluyormuyuz ios 11.3 ile?

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    11.3 İle Herşey Çözülecek Sakin. Süper Şuan Cihaz 11.3 İle :)

• quote:

quote:

- iOS 11.3 Beta 6 Yorumlarım - Cihaz iPhone X 64 GB Space Gray -

Saygılar.

Hocam sorunlarınızın çözülmesine sevindim. Bende klavye geç açılması ve tepki yavaşlaması bu sefer instagramda oldu. Hep whatsappta olurdu bu sefer instagramda oldu kapatıp açtım düzeldi. İyice soğudum iostan. direkt satıp android mi alsam diyorum bir de siz ios 11.3 ile düzeldi dediniz o kafamı karıştırıyor. Bu hantallaşma instagramda da oldu mu sizde? ve de kesin anlamıyla bu sorundan kurtuluyormuyuz ios 11.3 ile?

3 ay önce Samsung S8'e geçtim, kafam rahat. Sanırım şu anda kullandığım Oreo güncellemesinden sonra update etmeyeceğim.

• Beta 7 Gelir Bu Hafta.

• Bu çizik gibi ekran sizdede var mi arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih9341

Bu çizik gibi ekran sizdede var mi arkadaşlar

Çok Güzel Yakalamışsınız Bende Dikkat Ettim Buna İlk Cihazı Elime Aldığım Zaman :) Live Wallpaper’ın Başlangıç Noktası Orası Sert Basıp Oynatınca Kayboluyo Dikkat Ederseniz.

• Hocam siz test ettiniz mi acaba forumda açtığınız konuya hareketli bir duvar kağıdı iPhone x için koydum ortada bir çizik dalgalanma gibi bir izler var güncelleme en son güncelleme var 11.2.6 sizdede böyle bir problem var mi siz rapor ediyordunuz 11.3 icin beta denemelerde bi size bu durumu haber edip danışayım dedim iyi günler

Aynen oyle Hocam size dm attım ama iletilmedi yukarı yazdım ayni mesajı bi geri bildirim yapsanız basınç uygulayınca kayıp oluyor ama ana menüde arka plan duvar kağıdında programların arasından o çizgi sırıtıyor hiç hoş durmuyor sanki ekranda bir piksel bozukluğu var gibi sinir bozucu

• fatih9341 F kullanıcısına yanıt
    Bunu Düzelteceklerini Sanmıyorum Hocam. Arka Plan Değişince Sorun Kalmıyor :(

• Hadi ya oysaki çok sevmiştim bu arka planı :( Hocam peki birşey danışmak istiyorum iPhone 4s den beri iTunes iCloud yedek alıyorum o yedek iPhone 5 e geçti şimdide iPhone x’e yükledim acaba seneler öncesinden beri gelen bu iTunes yedegi iPhone x te bir uyumsuzluk performans sorunu yaratır mi ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.