Şimdi Ara

Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
16.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 11.3 Beta 3 Yüklediğimden Beri Sorun Olmadı Yani Dün Akşamdan Beri. Apple Hata Bildirimlerine Geri Dönüş Yapıyor Sabah Mail Kutum Dolmuştu. Gelişmeleri Yazacağım Bakalım İlerleyen Saatlerde Ne Olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

Video'lar Ekşi Sözlük iPhone X Konu Başlıklı Bölüme Düşmüş.

Buradan Tüm Ekşi Sözlük Yazarlarına Selamlar.

alkislarlayasiyorumda makara konusu olmuş hocam

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/369001/5500-liralik-iphone-xin-kasmasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vita Es Muorte

quote:

Video'lar Ekşi Sözlük iPhone X Konu Başlıklı Bölüme Düşmüş.

Buradan Tüm Ekşi Sözlük Yazarlarına Selamlar.

alkislarlayasiyorumda makara konusu olmuş hocam

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/369001/5500-liralik-iphone-xin-kasmasi

Sabah Ekşi Sözlük Yazarının Biri Yayınlamıştı Buraya Kadar Gelmiş.

• 11.3 Beta 3 İle Beraber İlk Defa Komple Telefon Kapanana Kadar Sorun Almadan Kullandım Cihazı. 9 Saat Ekran Kullanım Süresi Aldım Detayları Ve Deneyimlerimi Paylaşmaya Devam Edeceğim.
  • ios 11.3 beta3 ile sorun bende de düzeldi şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: akadir01

ios 11.3 beta3 ile sorun bende de düzeldi şimdilik

Daha En Az 3 Beta Çıkar Belki Daha Fazla.
  • zavallı dandiphone x kullanıcıları 999~1250$ arası para verip sürekli defolarıyla karşılaşıyorlar... yakında kulakta konuşurken patlarda bu...
  • iOS 11.3 Beta 3 Kullanıcı Deneyimlerim. Cihaz iPhone X Space Gray 64GB

1-Malum Sorunlarımı Bilmeyen Kalmadı Hepsi Düzeldi Beta 3 İle Beraber.
    2-Performans İnanılmaz Artmış İlk iOS 11 İle Beta 3 Arasında İnanılmaz FPS Artışı Yakalanmış
    3-Keynote Sunumunda 0.02 Tepkime Süresi Denilmişti Şuan O Dedikleri Olayı Aylar Sonra Yakalamışlar.
    4-Ne Kadar Kullanan Var Bilmiyorum Ama Ben Kullanmıyorum Yeni Eklenen Animojiler Çok Güzel Olmuş.
    5-Pil Süresi Beni Çok Mutlu Etti Yoğun Deli Gibi Kullanımda 20 Saat Bekleme 9 Saat Kullanım Aldım Hard Core Kullanmasam 10 Saati Zorlardım Kesin.
    6-Menü Geçişleri Yumuşatılmış Ve Akıcılık Üst Seviye iOS Deneyimi Yaşatıyo. Taptic Engine Bazen Sapıtmalar Yapıyordu Bu Kasmalar Yüzüne Düzeltilmiş.
    7-Arama Ekranı Geç Gelme Yada Konuşma Sonrası Ekranı Kapatamama Gibi Saçma Bir Sorun Düzeltilmiş. Ben Hiç Yaşamadım Gerçe Ama Bazen Arama Gelince Ufak Bekletiyordu.
    8-Sesli Notlar Sorunlu Arkadaşlar. Kayıt Yapıp Dinlemeye Kalktığınızda Hoparlör İle Dinleyemiyorsunuz Yaptığınız Kayıtları Ahize Yada Kulaklık İle Dinleyebiliyorsunuz. Düzelecektir Umarım Feedback Yaptım.

En Az 3 Beta Yada Daha Fazlası Çıkar Diye Düşünüyorum Mart Sonuna Son Kullanıcıya Betadan Çıkmış Sorunlardan Arınmış Bir iOS 11 Kullanma Deneyimi Yaşatıcağına İnanıyorum Yazılım Mühendislerinin. Apple Sürekli Performans, Optimize Ve Stabilite İçin Çalışacağız Diye Açıklamalar Yapıyor.

İyi Forumlar.

• 256gb cihazımda 11.2.6 sürüm yüklü bende klavyede gecikme olmuyor. yandaki ekrana geçtiğimde geri ana ekrana dönmede de sorun olmuyor şuan. bu tür şeyler tamamen yazılımsal yeni sürümlerle tabi daha stabil olacaktır. apple zaten dediğiniz gibi artık yeni birşey çıkartmaya acele etmeden ios sürümlerinin stabilitesini arttırarak ilerleyeceğini açıklamıştı. cihaz da çok yeni geliştirmeler zamanla olacaktır.

iPhone 7 128gb dan geçtim. Öncelikle ekranı çok beğendim büyük olması nedeniyle. cihaz Plus modelleri kadar da büyük değil o kadar büyük telefon taşıyamıyorum. Pil olarak da iphone 7 den daha uzun süre gidiyor. Tek söyleyebileceğim şey faceid biraz yavaş çalışıyor. 5s'deki touch id gibi bir sonraki telefonda bunu geliştirecekler ve ben üzülecem :) birde geniş açılı ön kamera getirecekler bence çünkü faceid belirli mesafe uzakta açabiliyor kamera ancak görebiliyor insanın yüzünü..

Animojileri reklam yaptılar ama çevremde imesaj kullanan yok :) bide sim değiştirince sürekli aktif etmek için ücretli mesaj atması gerekiyor o can sıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

256gb cihazımda 11.2.6 sürüm yüklü bende klavyede gecikme olmuyor. yandaki ekrana geçtiğimde geri ana ekrana dönmede de sorun olmuyor şuan. bu tür şeyler tamamen yazılımsal yeni sürümlerle tabi daha stabil olacaktır. apple zaten dediğiniz gibi artık yeni birşey çıkartmaya acele etmeden ios sürümlerinin stabilitesini arttırarak ilerleyeceğini açıklamıştı. cihaz da çok yeni geliştirmeler zamanla olacaktır.

iPhone 7 128gb dan geçtim. Öncelikle ekranı çok beğendim büyük olması nedeniyle. cihaz Plus modelleri kadar da büyük değil o kadar büyük telefon taşıyamıyorum. Pil olarak da iphone 7 den daha uzun süre gidiyor. Tek söyleyebileceğim şey faceid biraz yavaş çalışıyor. 5s'deki touch id gibi bir sonraki telefonda bunu geliştirecekler ve ben üzülecem :) birde geniş açılı ön kamera getirecekler bence çünkü faceid belirli mesafe uzakta açabiliyor kamera ancak görebiliyor insanın yüzünü..

Animojileri reklam yaptılar ama çevremde imesaj kullanan yok :) bide sim değiştirince sürekli aktif etmek için ücretli mesaj atması gerekiyor o can sıkıyor

Aynenn

• SORUN KOMPLE ÇÖZÜLDÜ ARKADAŞLAR. HAYIRLI OLSUN.

• Bu cihazların mükemmel olmasını beklemeyin.
    evet bu durum tabiki üzücü ama.

Artık mobil cihazların hepsi üst düzey bilgisayar özelliklerine sahip . Dolayısıyla bu cihazlarda artık donacak kilitlenecek, kapatıp açınca kendine gelecek.
    Bunlar artık normal şeyler alışın bunlara.
    Bu cihazlarıda alın Tepe tepe kullanın yok zınk diye gelmesi lazımda 0.5 sn geç geldi gibi durumlara bu kadar psikolojik takıntılar yapmayın.

Bi yaptığınızda anında gelir bi yaptınızda biraz geç gelir. Bu tip bir elektronik cihazn her an aynı mükemmellikte çalışmasını bekleyemezsiniz.

BU herhangi bir marka için de geçerlidir. bazen bi marka bi modelde iyi bir donanım yazılım stabilizasyonu yapmıştır belli dönem öne çıkabilir. vs. vs.
    Üretimsel olarakda aynı cihazda bazı farklıklarda olması beklenen birşeydir. ( halk arasındaki tabiri elektronik cihazdaki şans diye nitelenir)

Durum bu şekilde. yarın başka bir sebepden değişirse cihazınız. yeni cihazında başka bir mükemmel olmayan tarafı mutlaka olacaktır.

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 6 Mart 2018; 15:44:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

Bu cihazların mükemmel olmasını beklemeyin.
    evet bu durum tabiki üzücü ama.

Artık mobil cihazların hepsi üst düzey bilgisayar özelliklerine sahip . Dolayısıyla bu cihazlarda artık donacak kilitlenecek, kapatıp açınca kendine gelecek.
    Bunlar artık normal şeyler alışın bunlara.
    Bu cihazlarıda alın Tepe tepe kullanın yok zınk diye gelmesi lazımda 0.5 sn geç geldi gibi durumlara bu kadar psikolojik takıntılar yapmayın.

Bi yaptığınızda anında gelir bi yaptınızda biraz geç gelir. Bu tip bir elektronik cihazn her an aynı mükemmellikte çalışmasını bekleyemezsiniz.

BU herhangi bir marka için de geçerlidir. bazen bi marka bi modelde iyi bir donanım yazılım stabilizasyonu yapmıştır belli dönem öne çıkabilir. vs. vs.
    Üretimsel olarakda aynı cihazda bazı farklıklarda olması beklenen birşeydir. ( halk arasındaki tabiri elektronik cihazdaki şans diye nitelenir)

Durum bu şekilde. yarın başka bir sebepden değişirse cihazınız. yeni cihazında başka bir mükemmel olmayan tarafı mutlaka olacaktır.

Saygılar..

Anlattıklarınızın Bu Olay İle Alakası Yok. iOS 11.3 Beta 3 İle Çözdü Sorunu Apple Saolsun. Ama Dedikleriniz Doğru Katılıyorum.

• Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Bu olay ile direkt alakası var aslında dediğiniz gibi bu sorununuz yeni beta çözüldü. Yani bir sonraki güncellemede başka bir sorun ile karşılaşma ihtimaliniz her zaman vardır.

• gelecekte daha kötü sorunlar gelecek...

• Beta 3 ile düzeldi diyosun da beta 4 ne alemde:)

• quote:

iOS 11.3 Beta 3 Yüklediğimden Beri Sorun Olmadı Yani Dün Akşamdan Beri. Apple Hata Bildirimlerine Geri Dönüş Yapıyor Sabah Mail Kutum Dolmuştu. Gelişmeleri Yazacağım Bakalım İlerleyen Saatlerde Ne Olacak.

Hata bildirimini hangi site üzerinden nasıl yaptınız?Link verebilir misiniz?

• iphone x için son çok yakın... 999$ fiyattan düşe düşe...
  • - 1 Hafta Erken Gelen Beta 5 Yorumlarım -

iPhone X 64 GB iOS 11.3 Beta 5 ile Çok Stabil

Sesli NoTLar İle İlgili Hoparlör Sorunu Çözüldü.

Menü Geçişleri, Paralax Effectleri, Klasör Açılış hızları Neredeyse 1 Saniye Azalma Var.

Cihaz Dokunduğunuz An Tepki Verir Ve Kararlı Çalışır Hale Gelmiş, Takılmalar Bitmiş iOS 11.3 Beta 5 İle.

En Az 2 Beta Daha Gelir Nisan Başında iOS 11.3 Gün Yüzüne Sorunsuz Şekilde Çıkar. Beta Kullanan Arkadaşlar Sırf Kullanmak İçin Değil Lütfen Feedback Uygulamasını Kullanıp Bütün Olumsuzlukları Aktarın Yazılım MÜhendislerine. Teker Teker Hepsi İle İlgileniyorlar.
  • İnsan gibi bir soru sorup cevap vermemek...
    Blokladım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.