Şimdi Ara

Kimsenin Çözümünü Bulamadığı İlginç iPhone X Sorunu (Apple Store Dahil) (ÇÖZÜLDÜ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
16.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Böyle Düşünmesin Cihaz Yavaşlıyor Takılıyor Kasılıyor Kapatıp Açmadan Düzelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 2 Şubat 2018; 11:40:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soulmate kullanıcısına yanıt
    İndexing Diyorsunuz. 1 Ay Kullandım Böyle Düzelmedi Hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 2 Şubat 2018; 11:58:53 >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Tekrar Tekrar Yazıyorum Hocam Olay 1 Saniye Gecikme Değil Takılmaya Başlıyor Cihaz Bunu Yapmaya Başladıktan Sonra. Frame Atlamaları, Kasılma, Takılma Yapıyor.

• SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    Bu Dedikleriniz Hepsini Yaptım Hocam :)

• ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    DFU Mode + İpsw İndirip, Shift + Restore.

• YoungScientist kullanıcısına yanıt
    Beta Kullanıyorum Şuan 11.3 Çılgın Bir FPS Artışı Var. Umarım Saçma Sapan Sorunlar Çözülür.

• Arkadaşlar Bendede Aynı Diyen 5-6 Kişi Görüyorum Demek Yazılım Her Cihaza Farklı Davranıyor. Sanırım Tek Çözüm Güncelleme Beklemek.

• Güncellemeyle çözülecektir. Beta kullaniyorsaniz feedback uygulamasindan geri bildirimde bulunabilirsiniz.

• Benim X'te bu problem yok, yeni aldım cihazı 1 hafta oldu,

i6'yı en son versiyona güncelledim, whatsapp hariç tüm uygulamaları sildim, pc'ye yedeğini aldım, (yani yedekte tüm ayarlarım + whatsapp ve mesajlar + fotolar (notlar vs.) + kişiler + fotoğraflar vardı) X'i de en son versiyona güncelledim ve yedekten kurulum yaptım.

Dikte kapalı, siri açık (sadece hey siri kapalı)

Aklıma tek gelen şu, bir kere daha, farklı bir kaynaktan yazılım indirip kurmayı denediniz mi mesela iclarified'tan falan.

Bazen yazılım inerken bir takım sıkıntılar olabiliyor.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 2 Şubat 2018; 14:3:52 >
  • sorun ramlerden olmalı... yavaş ram yavaş chip set işte sonuç... iphone pişmanlıktır hahaha... ZTE MaxiPLUS5 bile daha hızlı... DARK M7200 bile...
  • Modele bağlı kronik sıkıntısı olabilir.
  • hocam sizi linç ederler burda fanboylar. binlerce liralarini kaptirdilar diye cihazda yasanan sorunlari duymak istemiyorlar. biride benim iphone 7 de sorun yok demis allah bilir ne sorunlar yasiyorlar da buraya yazmiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Telefonu nasıl kullanıyorsun ya da oda sıcak veya soğuk mu bunlar da etkileyebilir ya da odanın tozlu olması.Bilgisayarının yanında bırakmandan olabilir.Yani nasıl kullandığına bağlı.Cebinde bir şey olabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABCEFCF5 -- 2 Şubat 2018; 15:39:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10ff Ön yargılı olma bence çünkü ben 6 yıldır iPhone 4s kullandım çok hızlı.iPhone 6s imde var ve iPhone X umdada hepsi taş gibi hiç bir sorun yaşamadım arkadaşın nasıl kullandığına bağlı o.Oda sıcaktır veya çok soğuktur hapörlör bilgisayar vs bin yanına bırakmıştır.Veya cebinde bir şey vardır ki telefonu etkiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABCEFCF5 -- 2 Şubat 2018; 15:39:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek ki dalga buna dik bir şekilde geliyor.. espiri bir yana ikinci cihazı almışsın. Sorun yazılımsal.

• An İtibari İle Gene Başladı Sorun.

• Hiç dikkat etmemiştim gayet cihazımla mutluydum sayenizde bir takıntı daha edinmiş oldum teşekkürler

Cihazım iphone 8 plus ve aynı sorun mevcut. İphone 8 plusta bu sorunu yaşayan var mı ?

Edit : Hard reset attım düzeldi. Fakat en son şarj ettiğimde ilk defa telefonun şarjını bitirene kadar kullanmıştım. %1 de iken tam kapanıcakken telefonda ciddi kasılmalar olmuştu. Acaba o mu bu sorunu yaptı anlamadım bu zamana kadar hiç farketmemiştim sorunu siz söyleyince deneyeyim dedim. Birde dün gece şarjı tamamen bitirip şarja takınca olan kasmalarda aklıma gelince o yüzden mi oldu dedirtti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 2 Şubat 2018; 16:32:24 >
  • Hafta Sonu Sim Kart Takmadan Kullanacağım Bakalım Ne Yapıcak. Gelişmelerden Haber Edicem Arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 2 Şubat 2018; 16:31:30 >
  • ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Aramıza Hoşgeldin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

Aramıza Hoşgeldin :)

Editi okur musunuz hocam bir alakası var mıdır ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.