Şimdi Ara

Kimse yok mu.Kaç gündür Bir Allah'ın Kulu Cevap Yazmamış.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piranha Navigasyon 4.3 Orjinal Cd Upload edecek varmı.Acil Lazım.her yerde aradım.fakat bulamadım.75 Mb dosyanın boyutu.Aramadığım yer kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmanla1 -- 12 Kasım 2008; 8:54:07 >

• hocam buradan zor sana turk dream ve .hayirsizlarboard.net de araştır derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: JCRSO

hocam buradan zor sana turk dream ve .hayirsizlarboard.net de araştır derim

vayy tebrikler yardımcı olmak bu olsa gerek.....

• yok arkadşlar hala bulamadım.piranha 'nın kendi sitesinde de yok.yok yok yok ne cd imişböyle.anlamadım gitti.hiç bir yerde yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilvarch

quote:

hocam tartışma başlatmak istemiyorum ama nedir buya bunlarda forum siteleri ve navigasyon üzerine birçok şey bulabileceğiniz yerler...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bilvarch

quote:

hocam tartışma başlatmak istemiyorum ama nedir buya bunlarda forum siteleri ve navigasyon üzerine birçok şey bulabileceğiniz yerler...

quote:

Orjinalden alıntı: selmanla1

Piranha Navigasyon 4.3 Orjinal Cd Upload edecek varmı.Acil Lazım.her yerde aradım.fakat bulamadım.75 Mb dosyanın boyutu.Aramadığım yer kalmadı.

Firmanın kendi sitesinde yokmu bu aradıklarınız ? Olması lazım.

Evet bir çok warez,crack vs. bu şekilde yönlendirmeler pek hoş değil.Bilginin paylaşıldığı yerler ile copy-paste ile iş yapılan yerleri ayırmak lazım.Donanım haberin bu alanı daha yeni kendine geliyor zaten...

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 13 Kasım 2008; 10:37:30 >

• firmanın ismi piranha.ben bu firmayı çok büyük bir firma zannetmiştim.garanti belgesinin arkasına baktım.ithalatçı firma trio elektronik.eminönünde adresi.neyse 30 metkerekarelik bir alanda tüm türkiyeye 5+1 ses sitemleri,piranha twix cep telefonları,navigasyon,mp3 player gibi cihazların hem teknik desteğinin veriyorlar,hem pazarlıyorlar.web sitelerinde download bölümü yok.yani ufacık bir firma.ufak olmasına bir şey demiyorum ama navigasyonu aldığım gün bozuldu servisine gönderdim.tam 48 gün servisten gelmedi.problem şarj giriş bölümü kırıktı.bana kırık geldi kargodan.neyse kabul etmediler.uzatmayım fazla.en sonunda gittim servisine ben kendim yaparım diye aldım.ve yaptımda.fakat cd ortalıkta yok.aldığım günden beri zaten servisteydi.servisten getirdim bu seferde yazılım yok.bu arada cihazı temmuzda aldım.ve daha kullanmadım.yani pişmiş tavuk ne ki bunun yanında.tavuğun kemiklerini bile pişirdiler.size tavsiyem piranha marka hiç bir ürünü almayın.ve tanıdıklarınıza aldırtmayın.belki beni haksız bulabilirsiniz ama işiniz düşerde eminönüne gidin bakın.

• quote:

Orjinalden alıntı: selmanla1

firmanın ismi piranha.ben bu firmayı çok büyük bir firma zannetmiştim.garanti belgesinin arkasına baktım.ithalatçı firma trio elektronik.eminönünde adresi.neyse 30 metkerekarelik bir alanda tüm türkiyeye 5+1 ses sitemleri,piranha twix cep telefonları,navigasyon,mp3 player gibi cihazların hem teknik desteğinin veriyorlar,hem pazarlıyorlar.web sitelerinde download bölümü yok.yani ufacık bir firma.ufak olmasına bir şey demiyorum ama navigasyonu aldığım gün bozuldu servisine gönderdim.tam 48 gün servisten gelmedi.problem şarj giriş bölümü kırıktı.bana kırık geldi kargodan.neyse kabul etmediler.uzatmayım fazla.en sonunda gittim servisine ben kendim yaparım diye aldım.ve yaptımda.fakat cd ortalıkta yok.aldığım günden beri zaten servisteydi.servisten getirdim bu seferde yazılım yok.bu arada cihazı temmuzda aldım.ve daha kullanmadım.yani pişmiş tavuk ne ki bunun yanında.tavuğun kemiklerini bile pişirdiler.size tavsiyem piranha marka hiç bir ürünü almayın.ve tanıdıklarınıza aldırtmayın.belki beni haksız bulabilirsiniz ama işiniz düşerde eminönüne gidin bakın.

bir ürünü kargodan kırık haldeyken teslim alıyorsanız bunun için firma ne yapsın?
    kargo işi böyledir teslim almadan önce bakıp öyle alıcaksınız. sizin paketi açtıktan sonra şarja takarken orayı kırmadığınızı firma nerden bilsin?
    ayrıca bir ürün serviste 48 gün kalamaz. en fazla 30 işgünü sonunda ücreti size iade edilir.

aynı modeli almayı düşünüyorum. eğer alırsam cd yi upload ederim.

• zaten problemde buydu.cihazı kargodan teslim alırken kontrol ettim.hiç bir problem yoktu.taki cihazımın bataryası bitip şarja takana kadar.şarj bölümünün iç bölmesi kırıktı.aynen aldığım gün ithalatçı firma ve yetkili servis ile görüştüm.cihazı gönderdim yetkili servise.fakat kullanıcı hatası dediler.en az 30 ytllik telefon görüşmesi yaptım.ama nafile.cihazın içi kırık olduğu halde suçu kullanıcı hatası dediler.bende yetkili servisim.cihazın köşelerinde darbe yok.fabrikasyon hatası var.neyse 48 gün sonra cihazın 30 iş günü dolması sebebiyle değişimini istedim.fakat yetkili serviste bana değişmeyeceklerini ve sert bir dille tüketci mahkemelerine verebileceğimi söylediler.daha ne yapayım.bende aldım cihazı.gittim karakoyden şarj kiti aldım.ve lehim yaptım.şimdi çalıyor.ne yapayım.
  • tatsız bir durum tabiki.
    neyseki halledebilmişiniz.
    piranha gerçekten sitede kullanım kılavuzundan başka birşey vermemiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: butcher911

tatsız bir durum tabiki.
    neyseki halledebilmişiniz.
    piranha gerçekten sitede kullanım kılavuzundan başka birşey vermemiş.

Demekki dikkat edilecek bir ana madde daha geldi karşımıza....

Cihaza ait web sitesinin desteği ve içeriğide çok önemli.İleride problem yaşanıp yaşanmayacağının bir göstergesi.Mesela Next firması ciddi bir şekilde bir ön tespitli database sistemi yapmış,yani elinde gerçekten cihaz olan kayıt olabiliyor ve yazılımlar neyse ulaşabiliyor keşke her dev firma gibi bunun gibi uygulamalar yapsa ve bu yayılsa,işte o zaman bu işe gerçekten önem verenler ayrılacaktır.

Kolay gelsin

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.