Şimdi Ara

Kimse Konu Açmamış Şaşırdım Ronaldo Real Madrid'den ayrılcakmış arkadaşlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ne diyorsunuz ben açıkcası hiç inanmadım real'den ayrılacağına niye ayrılsın ? vergi diyorlar vergi yüzünden messi'de sıkıntıya girdi. adam cl , lig kazandı ek olarak şimdi ballon dor alcak sizce real gibi takım'dan adam isteğiyle ayrılır mı ? messi felanda ispanyadayken hele kapışıyorlarken - realden ayrılırsa ballon dor felan alamaz daha hele manu ya felan giderse ki oraya gider.

Milli takımda demiş arkadaşlarına geri dönüş yok , realden ayrıldım diye. menejeride mutsuz oldugunu doğrulamış? bu nerden çıktı anlamadım hiç mutsuz gibi görünmüyor ne diyorsunuz???

• Ronaldo da besiktastan cekınıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrılacağını sanmıyorum ama aklında bir kulüp varsa o da United'dır. PSG'ye falan gitmez.

• Ronaldo Manchester'a anca tatile gider. Adam her sene şampiyonlar ligi final-yarı final garanti olan takımı niye bıraksın ? Manu'nun kadrosunda Real'de ilk 11 oynayacak oyuncu yok. Belki De Gea.
  • Kupa töreninde açıkçası biraz uzak duruyordu takımdan.Bilemiyorum
  • Yoo Yasin Öztekin kalıyor GSde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sjsjsjshdhshshhshs

Asdhdskshkasjjssjjs

Rwausjbwjananaan

Dlddmdksnskkdmdn

Sandalyeden düstüm len :D

• Katolon medyasının fitne fesat pompalamasyon haberleri.

Ronaldo kardeşim Allah sakatlık falan vermezse 40 yaşına kadar madrid forması terletir.
  • Ayni oynadigi futbol gibi sonuca yönelik takimi baska takima degisecegini sanmiyorum. Messi' nin ayrilma olasiligi bile daha yüksek, kendini barca disinda bir takimda göstermek isteyebilir. Ama ronaldo'nun istatistik kasamayacak yasa gelene kadar real den ayrilmasini gerektirecek bir amaci yok

• Besiktas mi yoksa

• Daha yeni fanatik gazetesinde okudum Çin kulubunun biri Real madride bonservis için 200 milyon euro Ronaldoya da yillik ucret olarak 120 milyon euro teklif etmis

• Sözleşmesinde güncelleme istiyor olabilir, daha öncede benzer sıkıntılar olduğunda kontratı yenilediler her şey düzeldi.
  • Bence 200 milyon verilirse satilsin ya. Ama ronaldo cine gider mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Ayrılacağını sanmıyorum ama aklında bir kulüp varsa o da United'dır. PSG'ye falan gitmez.

PSG, 100 yasindaki bitik Penaldoya kalmisti sanki. Realde tum takim Ronaldoya calisiyor, o da istatistik kasio, baska da bir sey yaptigi yok. Baska takimda oynadigi topun ceyregini oynayamaz. Portekiz Milli takimindaki hali de ortada.

Realde 50sine kadar oynasin. Efsane oldu. Maasini de yillik 100 yapsinlar.
  • Olayın çıkış noktası savcılığın açtığı vergi kaçırma soruşturması. Vergi kaçırdı mı kaçırmadı mı bilemem. Ancak böyle bir soruşturma bile Ronaldo'nun sponsorluk anlaşmalarını, marka değerini, imajını çok olumsuz etkiler. Real Madrid'den ayrılma hamlesi ile bu soruşturmanın önüne geçmeye çalışıyorlar. Portekiz basınında çıkan habere göre Ronaldo bu soruşturmaya çok sinirlenmiş, kesinlikle vergi kaçırmadığını söylemiş. Birkaç gün sonra olay aydınlanacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1993Kaan1993

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Ayrılacağını sanmıyorum ama aklında bir kulüp varsa o da United'dır. PSG'ye falan gitmez.

PSG, 100 yasindaki bitik Penaldoya kalmisti sanki. Realde tum takim Ronaldoya calisiyor, o da istatistik kasio, baska da bir sey yaptigi yok. Baska takimda oynadigi topun ceyregini oynayamaz. Portekiz Milli takimindaki hali de ortada.

Realde 50sine kadar oynasin. Efsane oldu. Maasini de yillik 100 yapsinlar.

Valla istediğini de. Adam winner. Oynamasa bile maç kazandırıyor.

• Şaka mı bu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.