Şimdi Ara

Kimse Kimseyi KandırmaSın! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: JackSpearow

quote:

Orjinalden alıntı: ioriyagamib

Exp Ve Para Kasarken Koxp kullAnırım.Ama Czde Kullanan Şerefsizlere Küfür Ederim

exp ve para kasarakta bunu czye yansıttığının farkında değilmisin?sonuçta koxpla kastığın lvli , koxpla kastığın parayı czde kullanıyorsun.bide şimdi deli kanlı koxper modası başladı.koxperın delikanlısı olmaz.masumların emeğini çalıyorsun çünkü! peki normal kasanlar neyapsın.onlar yanlışmı yapıyor?koxpla kasmanın kötü birşey olduğunu anlatmanız yerine onu övüyorsunuz hayret bişi!

senin diez de bu nick le orc asasın var mı

• ben koxp kullanıyorum ama sadece exp de...
  • quote:

Orjinalden alıntı: karacacan

quote:

Orjinalden alıntı: TurKeyAsasian

Koxp Kullanmayın.. Düpe YApmayın Gibi ŞEyLer Diyen ArkadaşLar!

Adam 80 Olmus Czde Senı Keserken...Czde Adam KoxpLa Arkandan 5liyi ATarKen.. Sen Pot PArası Araken Adam +8 Shell Araken..

Koxpa HAyır!
    Düpeye Hayır!

Diye Forum Açmayın! Gıcıqıma Gidiyor. Banmı Var Hani ?
    XıgeNonun Hepsi Koxp!
    Bende KoxpCUyum!!

+1

İŞTE AL BİRİNİ VUR BİRİNE
    YETMEZSE

• quote:

quote:

Exp Ve Para Kasarken Koxp kullAnırım.Ama Czde Kullanan Şerefsizlere Küfür Ederim

exp ve para kasarakta bunu czye yansıttığının farkında değilmisin?sonuçta koxpla kastığın lvli , koxpla kastığın parayı czde kullanıyorsun.bide şimdi deli kanlı koxper modası başladı.koxperın delikanlısı olmaz.masumların emeğini çalıyorsun çünkü! peki normal kasanlar neyapsın.onlar yanlışmı yapıyor?koxpla kasmanın kötü birşey olduğunu anlatmanız yerine onu övüyorsunuz hayret bişi!

Koxp Kullanmama Rağmen Cyhperda ßoş Slot Yok Adamlar çitf Slot Apos YApıyor.Millet Koxpunu Dupesini Yapsın ßizde Öyle ßakalım.Millet 70 OLsun ßiz 61De Kalalım Yerim ßöyle Adaleti.HAKKINI ALMAYI ßİLECEKSİN.ALMAZSAN 61 62 Lvlde SÜRÜNÜRSÜN.OYUNU KURALLARINA GÖRE OYNAYACAKSIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deníz -- 7 Kasım 2006; 9:49:25 >

• quote:

ben kullanmıyorum.sonuçta burda verilmeyen emek hırsızlığı nın bedeli öbür dünyada verilicektir!!!

afedersiniz ama oha demekten başka bişey demiyorum o kadarda uçmanın alemi yok topu topu bir oyun ne obür dünyası yavv bende koxp kullanıyorum ama cz deil şimdi cehenememi gidecem
  • Lafa bak Delikanlı koxper
    Koxperin deli kanlısımı olr.
    Delikanlı adam kuralına göre oynar.Başkalarının hakkını yemez.
  • valla bir oyun için bile insanların hakkını yemeye,insanların canını sıkmaya onları boş yere sinirlendirip oyun zevklerini kaçırmaya tenezzül ediyorsanız,diğer insanların üstüne basarak yükselmeyi doğru bişey olarak görüyorsanız bu insanlardan hala size anlayışlı olmalarını,laflarında dikkatli olmalarını ( yani küfür etmemelerini ) bekleyemezsiniz.

hiçbir hileye başvurmadan tek başıma gücümün yettiği yaratıkları tek tek ( yavaş yavaş ) keserek oyun oynamak puan almak istiyorum.kimseyi kırmadan üzmeden eğlenmek istiyorum ama nereye gitsem pişkin bir okçu bir zamanlar ayıp saydığımız ks diye tabir edilen şeyi yaparak benim oyun oynamamı engeliyor.

etrafınızdakileri hiçe sayıyorsunuz.ve sonra hiçe saydığınız insanlar size hak versin,size kötü davranmasın istiyorsunuz.inşallah bu düşünce ve konuşma biçiminiz internetle,oyunla sınırlıdır.
  • valla ben hiç bir oyunda hile kullanmadım (high life hariç oda çok uzun ve zor olduğu için) knighttada o yüzden yapmam oyun hilesiz olunca zevkli oluyo ama bazı insanlar hile yapıp sen yapmazsan o zamanda noob kalıyon ben warior olduğum için koxp kullanamıyom ama şu dupe yapmasını bilsem kesinlikle yapardım
  • Ben patos'da oynuyorum we her yer bi anda koxp olmuştu.Bende 2 haftadan beri oyuna girmedim sırf koxp yüzünden çünkü insana zevk aldırmıyolar.Girdigimde ise herkes banlanmıştı we biz yine cz de zevkimizi yapıyoduk.

Koxper'ler bu oyunda oldugu sürece o servere girmem banlanana kadar.
  • kardesim koxp kullananları sevmiyoruz vs.vs. ben de kullanmaya basladım nedeni ıtem olayı bir ikincisi kosperlar sayesinde su an piyasaya para giriyor adam saatlerce bırakıyor bi yere para yapıyor sonra piyasada kullanıyor bunu sende sattıgın ıtemlerı alan bu adamlar sayesinde para yapıyorsun,su an serverlarda dupe varmı yok canlı para varmı yok eee para nereden geliyor sanıyorsunuz,ıb u veya baska bir ıtemı pazara 400m koymayı biliyorsunuzda bu paranın nereden geldigini sorguluyormusunuz hic bence hayır bu olaylar sizin ve benim baktıgım gibi basit olaylar degiller o yuzden k2 de bu olaya son vermiyor,ben de koxp a karsıydım legal e cevirdiler sayılır her yanda var ,bende acıkcası para ve ıtem kasarken kullanmakta artık bir sakınca gormuyorum millet simdi ahkam kesiyor emek memek diye kacınız benim 3 sene kastıgım char kadar emek verdiniz ,emek emek o da bi yere kadar fazlası enayilige giriyor,oyunda premium alıyorum koxp a 12 dolar yatırıyorum her ay yani bi cok oyuncudan fazla para harcıyoruz bu oyuna bırakında karsılıgını alalım bizde,kullananın ayıbı degil bu bunu bende anladım artık bu tamamen k2 nin sorunudur ve toptan cozene kadar devam etme kararı aldım,koxp kotudur kullanmakta kotudur ama k2 nin bizi tek yonlendirdigi yer orasıdır(koxp a karsı arkadaslarım kacınız ex bug oldugunu ogrenipte yapmadınız,kacınız oyunun bir acıgı oldugunda kullanmaya kalkmadınız ,ben asıl charımda hicbirini yapmadım mesela ama burada ban ban ban diyipte her turlu haltı yiyenlerin oldugunu hepimiz biliyoruz kimse kimseyi kandırmayı calısmasın ve oyununa baksın.........)

• quote:

Orjinalden alıntı: TurKeyAsasian

Koxp Kullanmayın.. Düpe YApmayın Gibi ŞEyLer Diyen ArkadaşLar!

Adam 80 Olmus Czde Senı Keserken...Czde Adam KoxpLa Arkandan 5liyi ATarKen.. Sen Pot PArası Araken Adam +8 Shell Araken..

Koxpa HAyır!
    Düpeye Hayır!

Diye Forum Açmayın! Gıcıqıma Gidiyor. Banmı Var Hani ?
    XıgeNonun Hepsi Koxp!
    Bende KoxpCUyum!!

AFERİNNNNN
    SENİ YILIN ...RİZİ SEÇECEĞİZ
    YAV BARİ UTANDA İTİRAF ETME
    SEN OYUN OYNAMA EHLİYETİNE SAHİP DEĞİLSİN
    ÇÜNKÜ SEN OYUNCU DEĞİLSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adige61 -- 7 Kasım 2006; 11:45:35 >
  • quote:

quote:

quote:

Koxp Kullanmama Rağmen Cyhperda ßoş Slot Yok Adamlar çitf Slot Apos YApıyor.Millet Koxpunu Dupesini Yapsın ßizde Öyle ßakalım.Millet 70 OLsun ßiz 61De Kalalım Yerim ßöyle Adaleti.HAKKINI ALMAYI ßİLECEKSİN.ALMAZSAN 61 62 Lvlde SÜRÜNÜRSÜN.OYUNU KURALLARINA GÖRE OYNAYACAKSIN

K2 den gelen açıklamayı okumuşsundur. Yakında koxp yapanların hepsi banlanacak. Neden boşuna charını feda edesinki?

• quote:

Orjinalden alıntı: magicikan_cem

Şahsen Ben kosp kullanmadım kullanmamda özledim ya aposda sabah kadar kac damage vurucağımı ölçüodum böle zevkli geçiodu şimdi bi bakıom adam kosp kuruo apos deru ortasına cz desen kimse almıolar adam horn la gelio kosp var dio ohh al onu bizi tınlayan yok .... Eminim Benim gibi düşünen cok kişi vardır

DEVAM EDİN DEVAM EDİN
    YAKINDA SİZ VE SİZİN GİBİLER OLMADAN
    HUZURLA OYUNU OYNAYACAĞIZ
    STRES YOK ,MAKRO YOK ,KÜFÜR YOK
    NE GÜZELLLLL

• quote:

quote:

quote:

quote:

K2 den gelen açıklamayı okumuşsundur. Yakında koxp yapanların hepsi banlanacak. Neden boşuna charını feda edesinki?

k2 Sadece Konuşur İcraata Geldimi 0

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

k2 Sadece Konuşur İcraata Geldimi 0

icraat geldi ve gelmeye devam ediyor.her serverda yüzlerce kişi banlanmaya başlandı ve şimdi program geliştiriyolarmış sanırım koxperları yakalıcakmış.

• quote:

Orjinalden alıntı: adige61

quote:

Orjinalden alıntı: magicikan_cem

Şahsen Ben kosp kullanmadım kullanmamda özledim ya aposda sabah kadar kac damage vurucağımı ölçüodum böle zevkli geçiodu şimdi bi bakıom adam kosp kuruo apos deru ortasına cz desen kimse almıolar adam horn la gelio kosp var dio ohh al onu bizi tınlayan yok .... Eminim Benim gibi düşünen cok kişi vardır

DEVAM EDİN DEVAM EDİN
    YAKINDA SİZ VE SİZİN GİBİLER OLMADAN
    HUZURLA OYUNU OYNAYACAĞIZ
    STRES YOK ,MAKRO YOK ,KÜFÜR YOK
    NE GÜZELLLLL

inş öle olur

• tabiki bende isterim koxpsuz bi oyun ama herkes koxp kuruo doruyu söliim bende koxp kurdum.nie derseniz herkes koxpla kasıo oyundaki archerylerin %80 i koxp magelrinde %40 ı ve ben bunnarın arasında ezilimmi?koxp suz da oynamayı denedim daha zevkli oluo ama başkalarında koxp olmadıı zmn manual kasmak daha zevkli
  • bizde diyoz koxpa hayır diye ama dinleyen yok
  • bende diom neden heryer koxpçu dolu dh bile full koxper olmuş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yakında desene serverlarda rouge kalmayacak %90ı banlanacak zaten herkez son dönemde genelde rouge oluyor nedeni koxp kullanabilmek için böyle bişi olursa belki diğer karakterlerin sayısı artar özellikle wariorların sayısı artsa iyiolur bence kılıç satacak warior bulamıyom

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.