Şimdi Ara

Kimse Benimle Tuvalete Gitmiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
10.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Bizim sınıfta da var bir gay arkadaş.

Harbi bana ilginç geliyor. Yani ne bileyim çocuk biraz yumuşak ama normal biri. Ayrıca bir şey farkettim bu eşcinsellerde hep başarılı olma oranı yüksek oluyor ne hikmetse. Bizim arkadaş da öyle mesela.

Homofobik biri değilim; ama hep merak etmişimdir; eşcinselliğin kişide ortaya çıkmasında çocukluk dönemindeki çevre etkili oluyor mudur? Yoksa sadece genetik midir?

Alıntıları Göster
    Başarılı oldukları doğru. Son 3000 yılda bütün dünyaya adını duyuran kişilerin özellikle de bilim adamlarının çoğunlukla eşcinsel olduğu görülüyor. Bir insanın bu kadar başarılı olması için zaten irade ve mantık gerekiyor, öyle olunca da cinsellik onun hayatında üremekten başka şey ifade etmiyor

• cool story, başarılı beğendim..
  • Okurken buz kestim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08210B126 -- 12 Ocak 2019; 1:32:23 >
  • beğendim
  • sen birde ortak hamam için bir şeyler bul
    bakarsın sen hamama gidince kimse gelmez ve tek başına yunarsun
  • Azimle sı.... Tası bile deler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drumyr

Ya içlerinden biri de ' ben de eşcinselim ve senden hoşlanıyorum' derse ?
    Bunu yazmaya gelmistim ben bunu desem yandan biri ben de senden hoşlaniyorum şekerim der

• Bu konu foruma yeni hir mizah getirir

• Ulan senin yüzünden tuvalete gitmeye korkar oldum

• MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Başarı ile ilişkisi bu insanların kendilerini topluma kabul ettirme eğilimlerinden kaynaklanıyor galiba.
    Genetik olduğu kanaatinde değilim. Sadece bir tercih. Eğitimle yüksek oranda ilişkisi var. Tabi karakterle de ilgili.
  • Iyiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan bazen şu forumdaki insanların akıl sağlığından şüphe ediyorum. Bu nasıl bir konu ya. Diyecek laf,söz bulamıyorum. Yeter artık arkadaşım böyle konular bayatladı artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kendini cool zannedip beyin fırtınası yaratmak için konuyu fantezilere getiren birileri oluyorsa cevabı da böyle geliveriyor demek ki, biraz acınası ama cool story brother...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Bizim sınıfta da var bir gay arkadaş.

Harbi bana ilginç geliyor. Yani ne bileyim çocuk biraz yumuşak ama normal biri. Ayrıca bir şey farkettim bu eşcinsellerde hep başarılı olma oranı yüksek oluyor ne hikmetse. Bizim arkadaş da öyle mesela.

Homofobik biri değilim; ama hep merak etmişimdir; eşcinselliğin kişide ortaya çıkmasında çocukluk dönemindeki çevre etkili oluyor mudur? Yoksa sadece genetik midir?

Alıntıları Göster
    her eşcinsel kadınsı değildir, erkeksi (masculene) olanlar da var. birçoğunu fark etmezsiniz bile. evli olanlar, çoluk çocuğa ve hatta toruna karışmış olanlar da var. burada kendilerini pek suçlamıyorum, toplum baskısı yüzünden geçmişte yapılan hatalar olarak bakıyorum.

yalnız, tv'de gördüğünüz eşcinsel = kadınsı resmini silin, yıkın, yakın. yok öyle bir şey. evet kadınsı olanlar var, drag queen (travesti) olanlar var, kendini kadın görenler var vs. vs. ancak ben bir erkeğim, eşcinselim, normalde de asla anlayamazsın.

eşcinselliğin çıkış noktası çocukluk veya çocuklukta yaşanmış bir travma da değil, benim başıma hiç gelmedi ki başına gelmiş olanlardan da eşcinsel olmayan kişiler oluyor. bu bir tercih de değil (tercih diyenlere söylüyorum), mesela hetero olan biri "ya bugün de elcinsel olayım" diyebiliyor mu? ben "ya bugün de hetero olayım" diyemiyorum mesela.

siz nasıl hetero olarak doğup, karşı cinsten hoşlanıyorsanız biz de kendi cinsimizden hoşlanıyoruz, tek fark bu.

genetik bir faktör olabilir, bu konuda yapılan çalışmalar var tabi ki. ancak bir HASTALIK değildir, TERCİH değildir, İSTEYEREK EŞCİNSEL OLUNMAZ, EŞCİNSEL DOĞULUR.

ben kendimi bildim bileli erkeklerden hoşlanıyorum, hiç kimse tarafından bir tacize uğramadım çok şükür, hiç kimse hor görmedi şimdiye kadar.

anam, babam, kardeşlerim, samimi dostlarım bilirler. akrabalarımdan da bilenler var. ailem üzülüyor tabi, üzüntülerinin sebebi yaşlanınca yalnız olacağımı düşünüyorlar, belki öyle belki değil ancak beni bir eşcinsel olarak, eşcinsel oğullarının olduğunu kabullendiler.

ailem muhafazakâr insanlardır, babam beş vakit abdest alıp namaz kılar, annem de öyle. kabul ettiler, böyle bir ailede büyüdüğüm için şükrediyorum Allah'a.

soru olan varsa yanıtlayabilirim, saygı içerisinde her türlü soruyu.

• güzel
  • Birisi seni gerçekten **** zannedim s**mesin.
  • aresblade kullanıcısına yanıt
    Tanisalimmi :))))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresblade

her eşcinsel kadınsı değildir, erkeksi (masculene) olanlar da var. birçoğunu fark etmezsiniz bile. evli olanlar, çoluk çocuğa ve hatta toruna karışmış olanlar da var. burada kendilerini pek suçlamıyorum, toplum baskısı yüzünden geçmişte yapılan hatalar olarak bakıyorum.

yalnız, tv'de gördüğünüz eşcinsel = kadınsı resmini silin, yıkın, yakın. yok öyle bir şey. evet kadınsı olanlar var, drag queen (travesti) olanlar var, kendini kadın görenler var vs. vs. ancak ben bir erkeğim, eşcinselim, normalde de asla anlayamazsın.

eşcinselliğin çıkış noktası çocukluk veya çocuklukta yaşanmış bir travma da değil, benim başıma hiç gelmedi ki başına gelmiş olanlardan da eşcinsel olmayan kişiler oluyor. bu bir tercih de değil (tercih diyenlere söylüyorum), mesela hetero olan biri "ya bugün de elcinsel olayım" diyebiliyor mu? ben "ya bugün de hetero olayım" diyemiyorum mesela.

siz nasıl hetero olarak doğup, karşı cinsten hoşlanıyorsanız biz de kendi cinsimizden hoşlanıyoruz, tek fark bu.

genetik bir faktör olabilir, bu konuda yapılan çalışmalar var tabi ki. ancak bir HASTALIK değildir, TERCİH değildir, İSTEYEREK EŞCİNSEL OLUNMAZ, EŞCİNSEL DOĞULUR.

ben kendimi bildim bileli erkeklerden hoşlanıyorum, hiç kimse tarafından bir tacize uğramadım çok şükür, hiç kimse hor görmedi şimdiye kadar.

anam, babam, kardeşlerim, samimi dostlarım bilirler. akrabalarımdan da bilenler var. ailem üzülüyor tabi, üzüntülerinin sebebi yaşlanınca yalnız olacağımı düşünüyorlar, belki öyle belki değil ancak beni bir eşcinsel olarak, eşcinsel oğullarının olduğunu kabullendiler.

ailem muhafazakâr insanlardır, babam beş vakit abdest alıp namaz kılar, annem de öyle. kabul ettiler, böyle bir ailede büyüdüğüm için şükrediyorum Allah'a.

soru olan varsa yanıtlayabilirim, saygı içerisinde her türlü soruyu.

Alıntıları Göster
    Diyelim ki eşcinsellik doğuştandır kaldı ki öyle bir şey yok ama neyse. O halde
    eşcinsel kalmak tercih olmalıdır hani şu meşhutr freud teorilerine göre.

• Güzel bir CSB. Güldürürken düşündürdü.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.