Şimdi Ara

Kimse Benimle Tuvalete Gitmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
10.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çalıştığım şirket Levent'te bir villada ve erkekler tuvaletinde sadece iki tane kabin var. Ne zaman gitsem dolu oluyor ki tuvaletimi aceleye getirmeyi hiç sevmem. İstediğim kadar oturabilmem lazım ama yazılım şirketi olduğundan ötürü erkek ağırlıklı ve kadınlar tuvaleti hep boşken erkeklerde sıra var. Bir ara cinsiyetsiz tuvaletler için uğraştım ama birkaç kişi dışında pek destekleyen olmadı. Konu da öyle kapandı. Bizim şirkette Cuma öğleden sonra FridayTalks olur. Genelde patronun çevresinden biri gelip motivasyon, inovasyon konuşması yapar. Yine öyle buluşmalarından birinde sunucu, "Gizli fantezileri kimse kolay kolay ifşa etmez. Şimdi size sorsam herkes içinde söyleyebilir misiniz?" diye bize bakındı cevap bekler gibi ki kimsenin cevap vermeyeceğinden emindi. Ben de söze girip, "Ben söyleyebilirim" dedim. Kadın şaşırdı ama yılların tecrübesiyle, "Buyrun o zaman" dedi.

Ben de şöyle dedim: "Bildiğiniz gibi ben eşcinselim ve ofiste hoşlandığım biri var. Ama onun heteroseksüel olduğundan %100 eminim. Bu yüzden pek kur yapamadım. Oysa deli gibi seviyorum o kişiyi. Cinsel anlamda da çok büyük tutkularım var. Gizli fantezimse onunla aynı anda tuvalette olmak. Yan kabinde onun işerken dinlemeyi seviyorum" dedim. Ortam bumbuz. Kadın bembeyaz oldu. Millet şok geçirip birbirine bakıyor. Bense sırıtmamak için zor tutuyorum kendimi. Kadın hiçbir şey demedim. İşte fanteziler şöyledir böyledir. Bilinçaltımızı gösterir falan deyip lafına devam etti. O günden beri ne zaman tuvalete gitsem boş oluyor. Hatta tuvalete aynı anda yöneldiğimizde diğer kişi yolunu mutfağa çeviriyor. İçeriği girdiğimde elini yıkayan koşar adımlarla masasına gidiyor. Ben de huzur içinde boşaltım yapabiliyorum.

Bazen küçük taktiklerle yaşam kalitesinizi artırabilirsiniz.

• Okumayın fake eşcinsel konusu.
  • Ben beğendim konunun oraya varacağını tahmin bile edemedim :D
  • Ya içlerinden biri de ' ben de eşcinselim ve senden hoşlanıyorum' derse ?
  • Alegra da mi calisiyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sen geçen de böyle ipine bir konu açmıştın yanlış mıyım?
  • Escinselim dedikten sonrasını okumadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir eşcinsel olarak hikâyeni komik ve eğlenceli buldum. doğru veya değil ama beni mutlu etti.

not: eşcinsellere ipine vs. gibi kelimelerle hakaret etmenize gerek yok homofobikler!
  • Asansörde yiyişen dayılar V2

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fake and gay

• Yiyorsa gel bizim fabrikada yap bunu. 30 kişi dayamazsa şerefsizim. Şahsen ben yapmam. Tuvalette sidik sırası beklerken bu sefer göt korkusundan kapısından geçemem.
    Konu amma da koktu ya.
  • okurken zebani olsun diye yalvardımmm
  • Beğendım, degısık bır yazıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresblade

bir eşcinsel olarak hikâyeni komik ve eğlenceli buldum. doğru veya değil ama beni mutlu etti.

not: eşcinsellere ipine vs. gibi kelimelerle hakaret etmenize gerek yok homofobikler!
    Bizim sınıfta da var bir gay arkadaş.

Harbi bana ilginç geliyor. Yani ne bileyim çocuk biraz yumuşak ama normal biri. Ayrıca bir şey farkettim bu eşcinsellerde hep başarılı olma oranı yüksek oluyor ne hikmetse. Bizim arkadaş da öyle mesela.

Homofobik biri değilim; ama hep merak etmişimdir; eşcinselliğin kişide ortaya çıkmasında çocukluk dönemindeki çevre etkili oluyor mudur? Yoksa sadece genetik midir?

• İyiydi
  • Şirket içinde ilişkiye izin verilmez. Olay dizilerden gördüğünüz gibi değildir. Tabii şirket üst düzey değilse orası farklı

• Wc konusunun boka saracağı belliydi
  • sakallı dayı ları gördükten sonra miğğğğğdem kalktı

hikaye iyiydi
  • Zevkli güzel hikaye teşekkürler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.