Şimdi Ara

Kimse akaryakıt fiyatlarına ses etmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu hale bak,yazık bu ülkenin insanlarına.

Kimse akaryakıt fiyatlarına ses etmiyor.

• Geçenlerde depoyu doldurdum 360 liraya doldu, tam 602 kilometre yaptım, yine ışık yaktı, yakıt ortalamasını ortalama 8.3 litre olarak hesapladım, aracım 2006 model Kia Cerato 1.6 benzinli, lpg yok, aslında yakıtı litre bazında atmosferik bir araca göre kullanım koşullarımı da göz önünde bulundurduğumda normal, fakat akaryakıt o kadar pahalı olduğu için çok geliyor, maalesef. Araçlarımız çok yakmıyor, yakıt pahalı!

• fiyatlar normal.pahalı diyen binmez otomobile toplu taşıma kullanır

• Durum içler acısı, buyrun:

https://otopark.com/2021/02/04/ilginc-arastirma-turkiye-dunyanin-en-pahali-akaryakitini-kullaniyor/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ee ses edince noluyor, terörist falan oluyoruz en iyi ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radikal ve Sert

fiyatlar normal.pahalı diyen binmez otomobile toplu taşıma kullanır

Boş yapma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radikal ve Sert

fiyatlar normal.pahalı diyen binmez otomobile toplu taşıma kullanır

Avrupa’nın en ucuz akaryakıt fiyatlarına sahibiz.

• Dünya genelinde en ucuz akaryakıt evet bizde.Kimse akaryakıt fiyatlarına ses etmiyor. 

• Geçenlerde depoyu doldurdum 360 liraya doldu, tam 602 kilometre yaptım, yine ışık yaktı, yakıt ortalamasını ortalama 8.3 litre olarak hesapladım, aracım 2006 model Kia Cerato 1.6 benzinli, lpg yok, aslında yakıtı litre bazında atmosferik bir araca göre kullanım koşullarımı da göz önünde bulundurduğumda normal, fakat akaryakıt o kadar pahalı olduğu için çok geliyor, maalesef. Araçlarımız çok yakmıyor, yakıt pahalı!

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007649809

Avrupa’nın en ucuz akaryakıt fiyatlarına sahibiz.

Alıntıları Göster
    Aynen 👍

• Evet, 1 Euro bile değil. Unutmuşum biz TL ile maaş alıyorduk.
  • akaryakıta gelene kadar temel gıda ihtiyaçlarına sesiniz çıksın. 1 litre benzin karnını doyurmayacak ama 8 lira olan 1 litre süt yaşamının devamını sağlıyor. doğru düzgün peynir 60 liradan başlıyor. kıyma falan almış başını gitmiş. sesiniz bunlar için çıksın. alım gücüne oranla her şey pahalı bu ülkede.

• ses etmek çok etkili olmaz, yakıt alınmazsa etkili olur diyeceğim ama şu yasaklarda bu mevsimde bile gezmekten geri durmayıp, hafta sonu evde oturursa sanki ölecekmiş gibi cumadan trafiği kilitleyecek kadar insan topluluğu olan bir ülkede hiç bir şeyin fiyatı inmez...

• zotacing kullanıcısına yanıt
    nakliye büyük resmin sadece ufak bir kısmıdır. uluslararası ticaret mezunuyum işim de ticaret. esas olan çokça ek vergiler ve faizlerin yüksek olması. faiz yukarıdaysa enflasyonu etkiler. çoğu temel gıdayı kendimiz üretmemize rağmen fahiş fiyatlarda satın alıyoruz. ana sebep vergi. öyle ki burada 17 lirayı aşan efes bira bile almanyada sadece 50 cente satılıyor! efes birayı burada üretiyor ama almanyada para birimini çevirsen bile daha ucuz. şimdi akaryakıtın ne gibi etkisi olabilir. hükumet dolaylı yoldan vergi almaya alışmış ne yazık ki. bu şartlara rağmen seçimler aynı şekilde devam ederse diyecek söz yok.

• türkiyede akaryakıt geçmiş yıllara göre çok ucuz kaldı. 2013 te benzin 5 liraydı şuan 7,20

8 senede asgari ücret dahil herşey 3 e katladı. brent 100 doların üzerine çıkarsa benzin ve mazot 10 lirayı aşar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix1212 -- 6 Şubat 2021; 16:0:37 >
  • Millet gida fiyatlarina bile ses cikarmiyor sen akaryakit diyorsun

• YESİL ŞEY 8.40 CIVARINDA İKEN
    SUAN 7.15 LER DE NEREDE BU INDIRIMLER?

• Ses

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.