Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kimlik yok diye sinemaya almadilar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kimlik yok diye sinemaya almadilar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4711 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

Kaç seansına gitmeye çalıştın bende orada izledim dün

1300

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kimlik değilde. orda doğum tarihin ve tc kimlik yazan bişey olması lazım ona bakıyolar ben akbille gidiyorum nüfus cüzdanım kayıp kız arkadaşım bikere unutmuş cüzdanındada okul kimliği vardı. orda 2011-2012 öğretim yılı falan yazıyodu. ama dogum tarihi yoktu. dedim bu yılda bu okulda okuyan kişi 8 yaşında olcak değil. sesimi yükselttim baktım yemedi mecbur çıktık sıradan

edit: bu arada hangi carrefourdakine gittin? ben maltepe parktakine gittiydim 2 sindede ordaki sinir oldugum kız almadı. bi soğuk tavırları var bundan sonra o kızın olduğu gişeye girmicem

edit2: afm olan yerler artık cinemaximum. internetten bilet alıcaksan maximum kart şart. diğer bankalar olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 15 Aralık 2012; 13:56:32 >

• Yarbay
    4711 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

kimlik değilde. orda doğum tarihin ve tc kimlik yazan bişey olması lazım ona bakıyolar ben akbille gidiyorum nüfus cüzdanım kayıp kız arkadaşım bikere unutmuş cüzdanındada okul kimliği vardı. orda 2011-2012 öğretim yılı falan yazıyodu. ama dogum tarihi yoktu. dedim bu yılda bu okulda okuyan kişi 8 yaşında olcak değil. sesimi yükselttim baktım yemedi mecbur çıktık sıradan

edit: bu arada hangi carrefourdakine gittin? ben maltepe parktakine gittiydim 2 sindede ordaki sinir oldugum kız almadı. bi soğuk tavırları var bundan sonra o kızın olduğu gişeye girmicem

edit2: afm olan yerler artık cinemaximum. internetten bilet alıcaksan maximum kart şart. diğer bankalar olmuyor

Usta film +7 bu nasıl saçmalıktır. 9-10 yaşındaki çocuktan emin olmak için sorarsında sakalı çıkan adamı kimliği yok diye almıyorsun. Sanki salonun içinde kontrol yapıp sokunca dışarı alacaklar beni. Bu saatten sonra işim olmaz zaten.
    |
    |

• Yüzbaşı
    267 Mesaj
    +7 yi görünce yerlere yattım
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
son dakika
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.