DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Kimlik Foto Değiştirme Hakkında
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
3.478
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YGS/LYS >> Kimlik Foto Değiştirme Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      332 Mesaj
      21 Mart 2011 00:24:13 Konu Sahibi
      Arkadaşlar benim kimlikteki resmim 11 yaşındaki resmim. Epey bir değişiklik var haliyle. Bu son 6 ay içinde çekilmiş resim muhabbeti var sizce değiştirmelimiyim yoksa bir sorun çıkmaz mı birde nerden ve nasıl değişebilirim, ne kadar sürer ? Ücret vs ? değiştiren varsa yorum bekliyorum. Birde galiba 6 ay içinde çekilmiş resim yanımızda bulundurmak şartmış, kimlikte değiştirmeyle alakası yok galiba. Ösym'nin sitesinde öyle yazıyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yarbay
      2103 Mesaj
      21 Mart 2011 01:58:06
      Benim de 14 yaşındaki resmim bilmiyorum değiştirsem mi. Yanımızda 6 ay içinde çekilmiş fotoğraf bulundurucaz diye nerde yazıyor ösymde bulamadım da ben ?

|
      |

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      21 Mart 2011 10:22:19
      geçen kimliğimdeki fotoğrafı arkadaşa gösterdim bana benziyomu diye bunun sen olduğunu bilmesem benzemiyo derdim dedi.O yüzden ben değiştircem bence sizde değiştirin.İşinizi sağlama alın....

|
      |

• Yüzbaşı
      332 Mesaj
      21 Mart 2011 16:16:03 Konu Sahibi
      Ya kimlikteki fotoyu değiştiricekmiyiz son 6 aylık foto çektirip, yoksa kimliğe dokunmayıp sadece vefsikalık foto çekip yanımızda götürsek olmaz mı net bilen var mı

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.