Şimdi Ara

Kimlik Foto Değiştirme Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim kimlikteki resmim 11 yaşındaki resmim. Epey bir değişiklik var haliyle. Bu son 6 ay içinde çekilmiş resim muhabbeti var sizce değiştirmelimiyim yoksa bir sorun çıkmaz mı birde nerden ve nasıl değişebilirim, ne kadar sürer ? Ücret vs ? değiştiren varsa yorum bekliyorum. Birde galiba 6 ay içinde çekilmiş resim yanımızda bulundurmak şartmış, kimlikte değiştirmeyle alakası yok galiba. Ösym'nin sitesinde öyle yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luka Modric -- 21 Mart 2011; 0:29:37 >

• Benim de 14 yaşındaki resmim bilmiyorum değiştirsem mi. Yanımızda 6 ay içinde çekilmiş fotoğraf bulundurucaz diye nerde yazıyor ösymde bulamadım da ben ?
  • geçen kimliğimdeki fotoğrafı arkadaşa gösterdim bana benziyomu diye bunun sen olduğunu bilmesem benzemiyo derdim dedi.O yüzden ben değiştircem bence sizde değiştirin.İşinizi sağlama alın....
  • Ya kimlikteki fotoyu değiştiricekmiyiz son 6 aylık foto çektirip, yoksa kimliğe dokunmayıp sadece vefsikalık foto çekip yanımızda götürsek olmaz mı net bilen var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.