DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Kimlik Foto Değiştirme Hakkında
3
Cevap
0
Favori
3.499
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YGS/LYS >> Kimlik Foto Değiştirme Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      342 Mesaj
      21 Mart 2011 00:24:13 Konu Sahibi
      Arkadaşlar benim kimlikteki resmim 11 yaşındaki resmim. Epey bir değişiklik var haliyle. Bu son 6 ay içinde çekilmiş resim muhabbeti var sizce değiştirmelimiyim yoksa bir sorun çıkmaz mı birde nerden ve nasıl değişebilirim, ne kadar sürer ? Ücret vs ? değiştiren varsa yorum bekliyorum. Birde galiba 6 ay içinde çekilmiş resim yanımızda bulundurmak şartmış, kimlikte değiştirmeyle alakası yok galiba. Ösym'nin sitesinde öyle yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7Ronaldo -- 21 Mart 2011; 0:29:37 >

|
      |

• Yarbay
      2051 Mesaj
      21 Mart 2011 01:58:06
      Benim de 14 yaşındaki resmim bilmiyorum değiştirsem mi. Yanımızda 6 ay içinde çekilmiş fotoğraf bulundurucaz diye nerde yazıyor ösymde bulamadım da ben ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      282 Mesaj
      21 Mart 2011 10:22:19
      geçen kimliğimdeki fotoğrafı arkadaşa gösterdim bana benziyomu diye bunun sen olduğunu bilmesem benzemiyo derdim dedi.O yüzden ben değiştircem bence sizde değiştirin.İşinizi sağlama alın....
      |
      |

• Yüzbaşı
      342 Mesaj
      21 Mart 2011 16:16:03 Konu Sahibi
      Ya kimlikteki fotoyu değiştiricekmiyiz son 6 aylık foto çektirip, yoksa kimliğe dokunmayıp sadece vefsikalık foto çekip yanımızda götürsek olmaz mı net bilen var mı
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,281
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.