Şimdi Ara

KİMLERİN ODASINDA ATATÜRK RESMİ VAR...? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    resim asmakla Atatürkçü olunmayacağını hepinizden iyi biliyorum.
    şimdi bunu asmak suç mu oldu onu anlayamadım.yıllardır asılıdır(1996)
    bu güne kadar kimseye benim odamda atatürk resmi var demedim...
    şimdi madem ben asmışım bakalım başka kimlerde var diye merak ettim...
    takım veya sanatçı posteri asmaktan iyidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irish -- 16 Mayıs 2005, 20:05:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: irish

quote:

Orjinalden alıntı: sentenced

Noluyomuş asınca?Atatürkçülük yarışına mı girdiniz?Yaşınız kaç sizin?

bu mantıkla düşünürsek hiç biryere asmayalım o zaman..ne okullara ne de benzeri yerlere...
    ben sadece asan var mı diye sordum...yoksa hiç yorum yapma.

Haklısın IRISH

Benim odamda hem bir resim hem de GENÇLİĞE HİTABESİ asılı.

• quote:

Orjinalden alıntı: HAKANY134

tamam da topic açmak gereksiz anladın mı koç?

koç lu moç lu konuşma....haddini bil.....
    insanlar ne topicler açıyor.
    bunda ne var ki şimdi?
  • quote:

geyik hemde esaslı ren geyiği ,senin yaşın kaç yaşla ne alakası var.sen yaşlı olunca başın göğe mi erdi.Lale

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarin -- 16 Mayıs 2005, 20:00:56 >

• arkadaş ne saçmalıyosun sen'kimseye benim odamda atatürk resmi var demedim...' sözüyle zaten bu topici açtın bi de yanlış konuşma bari.bence gereksiz arkadaş bu topic yukarda belirtiğim gibi

quote:

hepinize yuh yani...
    kimseye benim odamda atatürk resmi var demedim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarin

quote:

lan geyik senin yaşın kaç yaşla ne alakası var.sen yaşlı olunca başın göğe mi erdi.Lale

Terbiyeni takın laflarını sana yediririm.Zıt görüşleri kabullenemiyosan çektir git

• sen atatürk resmini assan ne olur ki yani konuşmayı bilmedikden sonra
  • quote:

arkadaş ne saçmalıyosun sen'kimseye benim odamda atatürk resmi var demedim...' sözüyle zaten bu topici açtın bi de yanlış konuşma bari.bence gereksiz arkadaş bu topic yukarda belirtiğim gibi

quote:

hepinize yuh yani...
    kimseye benim odamda atatürk resmi var demedim...

yahu arkadaşım benim orda demek istediğim bu güne kadar böyle bişey demedim..
    şimdi desem de benim kim olduğum bilinmeyecek..hiç bir zaman da odamda Atatürk resmi var diye gurur duymadım...
    her zaman Atatürkçü olmakla gurur duydum..

• benim çalışma masamın yanında war hemde okula başladıığım yıldan beri yani 13 yıldırr

bence bu konuda ki tartışmayı fasla uzatmayın gereksiz bi sürü topic açılıyo burda Atatürk le ilgili bişi bence gereksiz diildir

tabiki atatürk resmi asınca Atatürkçü olunmas ama siz bu arkadaşın yada başkalarının Atatürkçülüğünü tartışamazsınız sadece kendinizi söylersiniz kimseyi ilgilendirmes odanda resmi warsa sölersin yokhsa sölemessin bu iş biter konuyu uzatmayın ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trifle -- 16 Mayıs 2005, 20:12:13 >
  • irish
    Sen tabiki haklısın konunda ama "sentenced" de haklı çünkü nereye dönsek orada bir dini sömüren nereye dönsek orada Atatürk' ü sömüren bir zihniyet...

Bu yüzdendir ki arkadaş tepkili ancak her iki tarafında biraz daha hpş görülü olmasında fayda var.
    Odamda asılı olan Atatürk ün gençliğe hitabesini görenler hayrete düşüyor. Çünkü günümüzde onun bulunduğu yerde genelde futbol, şarkıcı vs posterleri duruyor. Ama " sentenced " te ben aşkımı okul sıralarına değil kalbime kazırım mantığı içinde haklıda...

Aynı şeyleri savunduğumuz bu konuda arkadaşların biraz daha hoşgörülü ve yapıcı eleştirilerde bulunması dişleğimle...
  • bende porselen tabak var atatürk resimli
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoNeWaR

irish
    Sen tabiki haklısın konunda ama "sentenced" de haklı çünkü nereye dönsek orada bir dini sömüren nereye dönsek orada Atatürk' ü sömüren bir zihniyet...

Bu yüzdendir ki arkadaş tepkili ancak her iki tarafında biraz daha hpş görülü olmasında fayda var.
    Odamda asılı olan Atatürk ün gençliğe hitabesini görenler hayrete düşüyor. Çünkü günümüzde onun bulunduğu yerde genelde futbol, şarkıcı vs posterleri duruyor. Ama " sentenced " te ben aşkımı okul sıralarına değil kalbime kazırım mantığı içinde haklıda...

Aynı şeyleri savunduğumuz bu konuda arkadaşların biraz daha hoşgörülü ve yapıcı eleştirilerde bulunması dişleğimle...

teşekkür ederim....

• sentezedilmiş labunya (sentenced) seni muattap kabul etmiyorum bu seferlik pm den cevapladım.
    fazla uzatma asabımı bozma bundan sonra yazacaklarına da cevap yazmıyorum.
  • tamam arkadaşlar bitirelim tartışmayı. ırısh özür dilerim senden boş yere tartıştık.atatürk bizi izliyordur umarım
  • quote:

tamam arkadaşlar bitirelim tartışmayı. ırısh özür dilerim senden boş yere tartıştık.atatürk bizi izliyordur umarım

bence de...benim de bir hatam oldu ise ben de özür diliyorum...
    inan bu topici açarken şovenist bir yaklaşımım olmadı...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: thedevourer

Benim odada sanatçı posterlerinden başka bişey yok

Atatürk te sanatçı sayılır..askerlik sanatını en iyi icra etmiş insandır..

eksik sölemişsin, Atatürk sadece askerlik sanatını icra etmedi, yaptıı şeyler sadece askeri başarı deil, tabi yazmaya kalksam sığmaz buraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: BatuhanK

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: thedevourer

Benim odada sanatçı posterlerinden başka bişey yok

Atatürk te sanatçı sayılır..askerlik sanatını en iyi icra etmiş insandır..

eksik sölemişsin, Atatürk sadece askerlik sanatını icra etmedi, yaptıı şeyler sadece askeri başarı deil, tabi yazmaya kalksam sığmaz buraya

bilmez miyim....ben sadece o açıdan baktım o yazıda...yoksa sığmaz buraya bence de....

• yeterince dinledim okul kitaplarında burda da devam etmeyin
    edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 16 Mayıs 2005, 20:25:14 >
  • Göktenizin resmi var, dünya güzelleri yunuslarımın resimleri var
  • her zaman olduğu gibi tartışma yine abuk sabuk yerlere gitmiş yok sen ölemisin vs vs.....konuyu kilitliyorum arkadaşlar şurada birgün adam gibi bi tartışma ne zaman görücem...görebilirmiyim o da belli değil...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.