Şimdi Ara

Kimler Ps3 istiyor kim aracı olabilir.Bağlantılarımızı konuşma zamanı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimler ps3 ü hemen alabilecek bütçeye sahip .Kimler aracılık edebilir artık konuşma zamanı.
    Ben şu an Çinde olan bir esnaf tanıdıkla iritbattayım hemen gelmezse gelirken 1 veya 2 tane (duruma göre daha fazlada olabilir) getirecek. Belki bir kaç kişiye aracı olabilirim.

• ben
  • Zor o iş nerden bulacakta getirecek

orası Çin adama çakma PS3 satarlar valla bi bakarsın görünüş PS3 ama içi PS2

gerçi Honk Kong ta 17 Kasım da çıkıyomuş ama adet belli değil maalesef

fiyatlarda ilginç

The more expensive version with a 60G-byte hard-disk drive will go on sale in Hong Kong and Taiwan on Nov. 17 and cost HK$3,780 and NT$17,980 (US$486 and $544) respectively. The cheaper version with a 20G-byte hard-disk drive will hit the two countries in December and cost HK$3,180 and NT$14,980 respectively.

Asıl Tayvanda bi tanıdık bulmak lazım fiyata baksanıza 486$ 60gb lık versiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etez -- 6 Kasım 2006; 14:52:17 >
  • Arkadaş şu an Çinde ancak zaten Hong Kong tan alacak makinaları.Almadan da kutu içinde ne var ne yok ayrıntılı şekilde izah edeceğiz. Dediğin gibi bu çin milletinden her tür sahtekarlık beklenebilir. Ps3 aşkı bizi bu riske itiyor. Başka tür bağlantıları olan arkadaşlar bizleri aydınlatırsa sevinirim.
  • Benim arkadasımın babası pilot ve baya gidiyor Çin'e gelirkende baya birsey getiriyor ama ben istemeyi düsünmüyorum yurt dısından zaten kuzene getirtcektim Amerikadan iptal ettim 750 dolara 2 oyunla birlikte 60gblik paket aldırcaktım salla dedim Mart ayında burdan alma kararı aldım fazla veririm ama elimde garantim olur mis gibi.
  • ya beyler mesela yurt disindan alinca tr de garantisi olmuyomu ?? nie olmuyo sony sonucta uluslar arasi bi firma ve aldiin zaman garantili alinca heryerde gecmesi gerek diilmi ??
  • quote:

a beyler mesela yurt disindan alinca tr de garantisi olmuyomu ?? nie olmuyo sony sonucta uluslar arasi bi firma ve aldiin zaman garantili alinca heryerde gecmesi gerek diilmi

Sony Yetkili satıcıları ve servislerinde geçerli olan garanti şartları,sadece Türkiye den satılan ürünler için geçerlidir,
    Mesela Sony TR Garanti şartlarında "Bu garanti koşulları" Türkiye için geçerlidir der. Mal Uluslararası garanti kapsamında olsa dahi en azından garanti süresi ülkelere göre farklı olabiliyor.
    Bildiğim kadarıyla bir tek Nikon markasını dünyanın neresinden alırsanız alın,garanti kapsamında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rashamon

quote:

a beyler mesela yurt disindan alinca tr de garantisi olmuyomu ?? nie olmuyo sony sonucta uluslar arasi bi firma ve aldiin zaman garantili alinca heryerde gecmesi gerek diilmi

Sony Yetkili satıcıları ve servislerinde geçerli olan garanti şartları,sadece Türkiye den satılan ürünler için geçerlidir,
    Mesela Sony TR Garanti şartlarında "Bu garanti koşulları" Türkiye için geçerlidir der. Mal Uluslararası garanti kapsamında olsa dahi en azından garanti süresi ülkelere göre farklı olabiliyor.
    Bildiğim kadarıyla bir tek Nikon markasını dünyanın neresinden alırsanız alın,garanti kapsamında.

çok saçma bi uygulama bence bu ürünü sonuçta üreten firma global çalışan bi firma almanyadan alınca adam ingilterede fransada yaptırabiliyo bize ayrı muamele tüi firmalarda bizi ayrı düdüklüyolar oda bi mesele herkes türk insanın üstüne geliyo ya

• Ana, rashamon gelmiş... Hocam nerlerdesin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adventure

Ana, rashamon gelmiş... Hocam nerlerdesin?

Hocam nolsun ya,ortalık biraz sessizleşince bende kaçtım,bi aralar uğradım ama baktım tanıdık kimseleri bulamadım,seni görünce geldim
  • Şu anda sony ps3 anca ön siparişleri karşılıyabiliyor onun dışında mağzaya gidip de alabileceğin konumda olabileceğini hiç zannetmiyorumanca kara borsa bulunur
  • BEN ALABILIRIM AMA tr ye gelmesı lazım kredı kartından cekdırecem baska carem yok...
  • Evet en can sıkıcı sorun ps3 sayısı , 11 kasımda Japonyada 80bin 17 kasımda Amerikada 400bin yıl sonuna kadar toplam yanlış hatırlamıyorsam 800 000 di bunlardan kaçı mağazaya düşer mağazaya düşenlerden biri bize düşer mi meçhul Hong Kong tan aldırmayı düşünüyorum ama bakalım orda kaç konsol çıkacak o da meçhul görünen o ki marta kadar sabretmek gerekecek.
  • Bende acele ediyordum ama vazgectim herseyin en ilacı zamandır acele etmenin anlamı yok en güzel Mart ayında ülkemizden almak tamam daha pahalı olucak ama elimizde kapı gibi garanti belgemiz olucak acele ise seytan karısır
  • Beni takan olurmu bilmiyorum ama ps3 avrupaya çıkmadan alınmaz beyler. hata yapıp gaza gelip hemen amerika ya da japonyadan almayın bence. Söylemesi kolay dayanması zor ama benim görüşüm bu.
  • cin den bisey alinmaz be hocam

elektronikte cok ucuz fiyatlara sahip ama ben cesaret edemem almaya (hic güvenim yok )
  • 486$ Hong Kong fiyatı gelde heves etme 2 tanede oyun ekle 650$ bozulursa makina aradaki fiyat uçurumu ps3 ü
    tamir ettirmeye yeter.
  • Aralik'ta Turkiye'ye gelecegim tatile. Eger ki bu arada bir sekilde (magaza vs..) elime duserse haber veririm, o zaman isteyen olursa burda soyler. Ancak 1 tane olur tabii ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: dig

Aralik'ta Turkiye'ye gelecegim tatile. Eger ki bu arada bir sekilde (magaza vs..) elime duserse haber veririm, o zaman isteyen olursa burda soyler. Ancak 1 tane olur tabii ki

Sen haberi ver yeterki benim Hong Kong tan getirtme planım konsol kıtlığı sebebiyle suya düşerse hazırım.
  • BENDE ALABILIRIM PS2 MIDE SATTIM ZADEN BUNALIMA GIRIYOMMMMM

quote:

Orjinalden alıntı: Matherman

quote:

Orjinalden alıntı: dig

Aralik'ta Turkiye'ye gelecegim tatile. Eger ki bu arada bir sekilde (magaza vs..) elime duserse haber veririm, o zaman isteyen olursa burda soyler. Ancak 1 tane olur tabii ki

Sen haberi ver yeterki benim Hong Kong tan getirtme planım konsol kıtlığı sebebiyle suya düşerse hazırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.