Şimdi Ara

(KİMLER İTÜ'LÜ OLDU ?)İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Soru-Cevap (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
11
Favori
12.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bölümler arası geçiş için uzay yazıp uçağa geçerim diye düşünüyordum onun hakkında bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büt yok, ders seçimlerinde kanser olmanız çok olası. Ayrıca devlet üniversitesi gibi hissettirmiyor, kampüs içindeki işletmeler bence pahalı. Her saçmalığına rağmen nefret etmeyi başaramadığım bir yer, med çimlerde görüşmek üzere

• İtü uçak mühendisliği hakkında bildiğiniz ya da duyduğunuz neler var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaş çoğu soruyu cevaplamış daha özel olarak makina mühendisliği ve gümüşsuyu ile ilgili soru sormak isteyen olursa cevaplayabilirim okulda 2.senem bitti

• gamernılufer G kullanıcısına yanıt
    bir kısmı taşınacak bina yenilenince tekrar maçkada olacak
  • Schrödinger Kedisi kullanıcısına yanıt
    zor mu hocam makina
  • Bu arada fırsatı olan arkadaşlara meslek tanıtımı günlerine gelmelerini kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim
  • Elektrik bölümüyle ilgili yazmışsınız ama elektronik haberleşme ile göremedim varsa da özür dilerim. Ben de elektronik haberleşme, uçak ve endüstri hakkında bilgi alabilir miyim

• Eem okuyacaksanız odtüyü tercih edin.Bana kalırsa mühendislikten uzak durun, tıp okuyun ayda 6 k mayışınız garanti olur.

• İtü elektronik ve haberleşme hakkında soruları olan varsa sorabilir arkadaşlar.

• Uzaydan makineye geçiş yapılır mı? yapmak çok mu zor olur?
  • Uzay mühendisliği hakkında bilgi vereyim. Uçak mühendisliği atmosfer içi hava araçlarını uzay muhendisligi atmosfer dışı hava araçlarını hedef eğitimi içine alır. Bir çok dersleri ortak olmakla beraber ucak daha fazla akışkan mukavemet te yönelik uzay ise kontrol haberleşme ve elektronik üzerine eğitimler alır. Mezunları genellikle tai THY roketsan kurumlarinda çalışmaktadır. Daha ayrıntı verebilirim istenirse. Bi ara isminin mekatronik olarak değişmesi gundemdeydi ama olmadı galiba. Aslinda tam olarak mekanik ve elektronik görüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kator -- 18 Haziran 2019; 18:13:44 >
  • Tanıtım günleri ne zaman hocam, sitede bulamadım

• Tüm bölümlerden başka bölüme geçiş yapılabilir ama bu sizin Basarinizla orantili

• metalurji malzeme mühendisliği nasıldır hocam yüzde yüz ingilizce
  • Hocam itu de tüm mühendisliktler iyidir. Bence metalurji mühendisliği Türkiye de üvey evlat muamelesi gören bir mühendislikti Ama yurtdisinda önceden beri ve ulkemizde de yeni yeni değeri anlaşılmaya başlandı. Ben gelecek görüyorum. Malzeme olmadan hiç bir şey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kator -- 18 Haziran 2019; 18:17:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukdoner_651

zor mu hocam makina
    Zor hocam zorluğu yoğunluğundan kaynaklanıyor.Hocadan hocaya da çok farkediyor bir sınıfın çanı 22 iken diğeri 60 olabiliyor ve bazı hocalar çan uygulamama kararı alabiliyor

• Hocam itü mimarlık nasıl? Çevrem dolayısıyla iş bulamazsın yazma diyorlar ama ben tıbba ve diş hekimliğe duymadığım ilgiyi duyuyorum bu bölüme karşı.

• geçen sene 20 kişiyle (SAYIYLA YİRMİ) itü pc yi kaçırdım. o son giren sen misin? tşk
  • Inşaat Mühendisliği 3. yılımı bitirdim, okul ve bölüm hakkında sorularınızı alabilirim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.