Şimdi Ara

Kimetsu no Yaiba 2019 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
1
Favori
17.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu serinin en çok sevdiğim yanı bu kadar kaliteli animasyonları olmasına karşın sezonların çok hızlı gelmesi. Genelde seriler ilk sezonu kaliteli yapıp seyirciyi çektikten sonra diğer sezonlarda stüdyo değiştirip ucuz işlere başvurabilir veya 2. Sezon gelmeden yıllarca fanları çeşitli şekillerde sağmak için seriyi sürüncemede bırakabiliyorlar. Fakat Kimetau no Yaiba'nın mangasıda lastik gibi uzamadan son bulduğu gibi yeni sezonların çıkış hızıda tatmin edici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 26 Nisan 2022; 2:43:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Einar Solberg kullanıcısına yanıt

Aynen bir üst aya meydan okudukları dövüşler. Herhalde Üst Ay 4 falan olurlardı.

Birde eski Hashiralar güçsüz. 300 yıldır değişmemiş Üst Aylar.

• 3. sezonu bitirdim. Açıkcası kısa bölüm sayısı olduğu için biraz katlandım. Ilk sezon gibi 20'nin üstünde olsaydı büyük ihtimalle bırakırdım. Ki bu saatten sonra devam edeceğimi de sanmıyorum. Öyle aşırı anime izleyen biri de değilim artık ama dövüş sırasında bu kadar konuşulan başka bir yapım görmedim şahsen. Tamam dövüş sırasında bazı şeyler açıklanır. Düşmanın saldırıları vs ama arkadaş iblisin ayağı iyileşince niye iyileştiğini bilal'e anlatır gibi anlatmaları bıktırdı. Bir diğer nefret ettiren şey ise nefes teknikleri. Her seferinde en baştan söylemeleri  

Katlanabilenlere helal olsun.

• Yeni sezon Nisan da geliyor. İlk bölüm 45 dakika olacak. Ayrıca Şubat ayında 2.sezonun son 2 bölümü ve yeni sezonun ilk bölümü tek parça halinde sinemalarda gösterilecek.

Crunchyroll Collectionyoutube
    Watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba on Crunchyroll! https://got.cr/cc-dsknypv Crunchyroll Collection brings you the latest clips, openings, full episodes, and more from your favorite anime! FREE 14-DAY CRUNCHYROLL TRIAL 🌟 https://got.cr/cc-14dayspv #DemonSlayer #KimetsunoYaiba #Crunchyroll
    https://www.youtube.com/watch?v=SWAMTXfqer0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 21 Aralık 2022; 18:5:56 >
  • D. kullanıcısına yanıt

Mangasini bitireli bayagi oldu kesinlikle izlenmeli

gorselligi super zaten

• Müthiş..

• Ben bu animeyi güncel takip ediyordum, filmi çıktığında da hatta ortamlara düşse de hemen izleyeyim demiştim. Ama bi şekilde kaldı öyle. Fİlmi biraz önce bitirdim. Baya beğendim çok iyiydi.

2.sezonu da bi günde bitiririm 11 bölümmüş zaten.

Açıkçası ben ana karakterlerimizden çok yan karakterleri görmeyi daha çok istiyorum :D 2.sezonda Rengoku gibi sağlam bi karakter var mı bol bol görünen?

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Dostum seni şu an kıskanıyorum. 2. sezonda dehşet bir dövüş izleyeceksin. Patlamış mısır , kola vb hazırla mutlaka. Görsel şölen.

Filmdeki dövüşten hiç aşağı kalır yanı yok hatta daha iyisi var diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 1 Ocak 2023; 19:55:11 >
  • Periah kullanıcısına yanıt

Sezonların tamamlanmasını bekleyip bi günde izleme.. bendeki de böyle bi sapıklık  Dün boku no hero academia 6.sezon ilk 13bölümü yapıştırmıştım baya keyifliydi.

Şimdi başlasam gece yarısına bitiririm. Bitirdikten sonra yorum yazarım konuşuruz hocam  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 1 Ocak 2023; 20:46:31 >
  • İlk 3 bölüm itibari ile baya eğlendim  

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Yeni karakter iyiymiş. Adam kendine harem kurmuş vay arkadaş 

6.bölümü bitirdim

Spoiler,

Nezuko power up aldı. Güzel oldu. Seviyorum nezukoyu

7.bölüm

Spoiler,

Nezuko hep büyük haliyle kalsa keşke   Yukarıda bahsedilen vs başladı. Ben bu kadın iblisle olan vs diye düşünmüştüm ama işler ilginçleşti. Nİnja elemanı savaşırken görmek istiyordum iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 2 Ocak 2023; 19:0:30 >

Hocam ne yaptın izledin mi ? Tmamlamanı bekliyordum toplu biçimde yorum yapmak için ?

Bitirmek üzereyim hocam son bölümdeyim 10dk kaldı.

Spoiler,

İblis kardeşlerin hikayesi üzdü valla
  • Bitirdim.

İlk bölümleri itibariyle çok eğlenceli başlamıştı güldürdü baya  

İblis ve Hashira tasarımları on numara ya. Hashiralardan 1-2 tane çok merak ettiğim Hashira var. Animasyonlar harikaydı bu serinin animasyonları çok iyi harbiden

Mangası ne durumda bilmiyorum ama acayip bi potansiyeli var, işlenecek bi ton karakter var.

Bu sezondan sonra şunu çok merak etmeye başladım

Spoiler,

Tanjiro'nun babası kimin neyi kimin nesi. Anladığım kadarıyla Muzan-sama tarafından öldürülmüş. Ama bi ihtimal öldü diye bilinen babası bi şekilde hayatta olabilir mi diye merak ediyorum

Spoiler,

Dövüş kısmı çok iyiydi. Tengen'in tek başına demona karşı en ufak bir şansı yoktu. Ekibin yardımı ile bir yerlerini yırtarak ucu ucuna kazanabildiler. Kimetsu no Yaiba'nın bu kısmını gerçekten seviyorum üst seviye demonları gerçektende namlarına yakışır biçimde acayip güçlü resmediyor.
    Zaten animede de söylüyor bu kestiğim kaçıncı Hashira diye. Hashiralar ile üst seviye demonlar birbirine denk değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 2 Ocak 2023; 22:34:12 >

Aynen. Hele bide 1 ve 2. seviye iblisler nasıldır acaba

Spoiler,

Rengoku tek başına 3numaralı iblisi alıyordu valla neredeyse. Rengoku'nun gücünü bi kez daha anlamış olduk, en güçlü hashiralardan biriymiş demekki. Mangaka harcamış valla mis gibi karakteri  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 2 Ocak 2023; 22:38:56 >

Valla hocam böyle baba karakterler harcandığı zaman o animeyi daha çok ciddiye alıyorsun.

Spoiler,

Rengoku ölmese Upper Moon'u bu kadar ciddiye almazsın. Karakter ölümden dönse animeyi ciddiye almıyorsun artık. Ben asıl bu tarz kararlar veren animelere bayılıyorum. Ben bu çizgisini hiç bozmamasını arzu ediyorum açıkçası.

aynen bu bakımdan güzel oluyor klişelikten uzaklaşıyor ve diğer karakterlerin gelişimine çok büyük katkıları oluyo bu tarz olayların

ben izlerken

Spoiler,

Herhalde birbirlerini öldürecekler diye düşünmüştüm, iblis son anda kaçabildi. Ama çok büyük ihtimal ileride o iblis ile tanjiro vs atacak tanjiro öldürecek o iblisi diye düşünüyorum :D

Spoiler,

2.sezonda gördüğünüz gibi Upper moon iblisler çok güçlü. Hashiraların 1vs1 de şansı yok bu nedenle Rengoku harcanmış diyemeyiz. Upper moon 1-2-3 çok güçlü özellikle 1 numara aşırı güçlü.
  • D. kullanıcısına yanıt

Ya geçen instada gezerken keşfette bi edit önüme düştü. Yorumları okurken spoiler gibi bişi gördüm sanırım bahsettiğin 1.sıradaki iblisin kim olduğuyla ilgili galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 4 Ocak 2023; 20:21:12 >

Hatırlarsanız sezon finali upper moon toplantısı ile verilmişti. Yeni sezonun ilk bölümü bununla başlayacak. İlk bölümde zaten göreceğiz ama kendisi hakkında bilgileri daha sonra öğreneceğiz.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.