Şimdi Ara

Kime verdiniz oyu?(Aileler ile birlikte) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
0
Favori
3.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kime verdiniz oyu?(Aileler ile birlikte)

(En Son Oy Tarihi: 5.9.2021)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magic2

Allah babana rahmet eylesin. Politik düşüncenizdir . Diyebilecek bir şeyim yok . Ama öğretmen olarak söylüyorum bunu , hani eğitsin demişsiniz ya , eğitimin kalitesi maalesef uygulanan eğitim politikalarının yanlış olması sebebiyle yerlerde ...
    Hayir dilekleriniz icin sagolun hocam.

Rahmetli sayesinde maddi manevi cok sey kazangima inandigim bir egitim hayatim oldu.

Ayni egitim kurumlarinda kiziminda yararlanmasini istedigimde cok buyuk rakamlarla karsilastim.

5-6 sene evvel univ. Terk biri olarak ortaokulda okuyan kizim ilkokulda okuyan oglum var Rabbim bagislarsa ins.

Tum varligimla en iyi egitimi almalarini istiyorum ama goruyorum ki, imkanlar son 15 senede cok cok guzel seviyelere gelmis olsada egitim kalitesi acisindan cocuklara cok seyler kazandirabilindigi konusunda cok olumlu olamayacagim.

Danisman eksikliginden midir, imkan sikintisindanmidir bilinmez, baskanlik sonrasi halkla daha ic ice olunup, beklentileri direkt merkezinden sorgulayarak icraat sirasina sokmalilar.

Cok yolumuz var, insaallah halkla milletle cok siki bir isbirligi icinde olurlar

• Bugünkü Gündem

-sandıklara sahip çıkın 17:00

-chpye ait mühürlü oylar yanmış bulundu 18:00

-sayım sırasında elektrikler gitti 19:00

-bc plakalı araç oy torbası taşıyor yakalayın 20:00

-chp önde sandıkları bırakmayın 20:30

-hayır daha batı oyları gelmedi korkmayın öndeyiz 21:00

-hayııır olamaaaz çaldılar hırsızlar 22:00

-bu milletin %60ı cahil koyundu zaten 22:30

-Aziz Nesin paylaşımları 23:00

-buz gibi bira 23:30

-bu ülkede yaşanmaz sohbetleri 23:45

-izmir marşı kapanış yatış 00:00

• Bizden 4 adet reis.

Mevlam görelim neyler. Neyler ise güzel eyler

Takdiri ilahi bakalım nasıl tecelli edecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chp ve İnce 7 oy.
    Acaba ne zaman fedöcü ilan edileceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

Babam Rahmetli oldugundan, Annem + Kardesim(+Ailesi) + biz(ailem) komple soyadimiz full+full Reis'e ve partimize...

1+2+2 = 5 Reis + akp diyebiliriz.

Son hafta icraatlerin aslini ve ulkemizle oynanmak istenenleri ve destekcilerini dilimiz dondugunce anlatmamiz sonucu sebep oldugumuz min. 5-6 kardesimiz daha var, reise giden oylarina inandigim

Rabbim o'na saglik sihat ve uzun omurler versin.

Cumhuriyet'imizin ilk baskani, insaallah.

Bu gune kadar ki, tasidiklari sebebiyle eksiklerini telafi edip, ulkemize dinimize milletimize daha fazla hizmet etmesini Rabbim nasip etsin.

Ve insaallah ardindan gelecek gencleride egitmelerini, ardindan yerini dolduracak agirlikta yigitlerin tesis etmesini Rabbim niyaz eylesin.

Bunca alinan yolu gormemezlikten gelip sirf inada gercekleri inkar edip baska heyecan arayanlari Rabbim islah etsin. Sasiriyorum.

Tartisilacak cok sorun var yok degil, ama bunlar vasifsizlara vasif kazandiracak yola suruklememeli bizleri diye dusunuyorum. Maalesef en buyuk sorunumuz guclu dirayetli ve yapici olamayan muhalefetimizdir.

Rabbim bu geceye tum ulkemize hayri dokunacak insani secerek girmemizi nasip etsin, sevdiklerinin sevildiklerinin yuzu suyu hurmetine....
    İnsan üslubundan belli olur. Efendice ve iyi dileklerle meramını anlatmak ne de güzeldir. Allah hayır dualarınızı kabul etsin. Kem sözlü saygı fukaralarını da ıslah etsin. (Gerçi bazen benim de sigortalar atınca cevap vermeden duramıyorum )

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayJupiter -- 24 Haziran 2018; 19:28:9 >
  • 1 akp 2 iyi

1 rte 2 akşener

• Muharrem konuştu morali baya bozuktu :))))))

• Tüm sülalem muharrem ince

• smartboy38 S kullanıcısına yanıt
    sabiler neden sadece akp lehine cikiyor bunu bir akboy aciklarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

Babam Rahmetli oldugundan, Annem + Kardesim(+Ailesi) + biz(ailem) komple soyadimiz full+full Reis'e ve partimize...

1+2+2 = 5 Reis + akp diyebiliriz.

Son hafta icraatlerin aslini ve ulkemizle oynanmak istenenleri ve destekcilerini dilimiz dondugunce anlatmamiz sonucu sebep oldugumuz min. 5-6 kardesimiz daha var, reise giden oylarina inandigim

Rabbim o'na saglik sihat ve uzun omurler versin.

Cumhuriyet'imizin ilk baskani, insaallah.

Bu gune kadar ki, tasidiklari sebebiyle eksiklerini telafi edip, ulkemize dinimize milletimize daha fazla hizmet etmesini Rabbim nasip etsin.

Ve insaallah ardindan gelecek gencleride egitmelerini, ardindan yerini dolduracak agirlikta yigitlerin tesis etmesini Rabbim niyaz eylesin.

Bunca alinan yolu gormemezlikten gelip sirf inada gercekleri inkar edip baska heyecan arayanlari Rabbim islah etsin. Sasiriyorum.

Tartisilacak cok sorun var yok degil, ama bunlar vasifsizlara vasif kazandiracak yola suruklememeli bizleri diye dusunuyorum. Maalesef en buyuk sorunumuz guclu dirayetli ve yapici olamayan muhalefetimizdir.

Rabbim bu geceye tum ulkemize hayri dokunacak insani secerek girmemizi nasip etsin, sevdiklerinin sevildiklerinin yuzu suyu hurmetine....
    Hocam adam ülkemize oyun oynanıyor diye diye bizi kandırdı.Ben eskiden rte tarafındaydım ama yeter.Her secimde bu sefer ekonomi düzelecek huzur gelecek deyip duruyorlar.Muhtemelen bu seçimi kazanırsa gene aynisi olacak ne ekonomi düzelecek ne huzur gelecek sonra diyecek ki 5 yıl sonra, temelleri attık bi 5 yıl daha verin tabi yaşarsa o zamana kadar.

Ben bir genç olarak bilime ilime eğitime adalete önem veren birisini istiyorum.Sen inanıyor musun seçilirse ülkenin düzeleceğine? Adaletin geleceğine bilime önem verileceğine?

Devir teknoloji devri.Turkiye ne zaman insanlık tarihine damga vuracak bir icat veya buluş yapar ve bunu devam ettirirse o zaman güçlü devlet olur yoksa köprü metro yapmakla olmuyor.

Rte öyle bi empoze etti ki halka halk sanıyor bütün ülkeler bizimle uğraşıyor

12 adalar yunanistana bırakılması

Süleyman şah olayı

Abd askerlerinin türk askerlerinin başına çuval geçirmesi

Mavi marmara vs

Bunlara niye bişey yapamadı.

Yapmayın bari gençlerin hayatını karartmayin milyonlarca gencin ahını almayın.

• Ailem : 6 ince - 6 CHP

Burada üyeliği olmayan Çocukluk arkadaşım ailecek : 3 ince 3 iyi parti

• yav bu dh ahalisini çok seviyorum.Gene ince ince geçirmişler herkese.Sizinle gurur duyuyorum canlarım
  • Ben ince + saadet

Annem meral + akp son dakika hamlesi ile.

Babam muhtemelen rte + akp sormadım.

• 4 aile komple İnce ve CHP.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cumhurbaşkanlığı için sayın Muharrem İnceye..

Milletvekilliği için de İYİ partiye verdik oyumuzu.
  • Cumhurbaşkanlıgı=Muharrem İnce
    Miletvekili=Iyi Parti
  • Kopuyormuyuz gencler :S hoppa cuppa hoppa cuppa 300 500 300 500
  • tortote kullanıcısına yanıt
    Evet hocam size hak veriyorum.

Hatta son 2 ay icerisinde akp lilerin yaninda saatlerce muhalefet yaptigim cok saatler oldu. Eksikler hatalar haramlar 1-2 degil cok maalesef.

Fakat 16yil bircok seyden fedekarlik ederek, cebimizden canimizdan huzurumuzdan eksilterek, bir amac ugruna sabrettik, oylarimizla destek verdik.

Az buz degil, yoldan gecen iki kisiden biri erdoganin destekcisi oldu.

Sevmeyeni bile bircok icraatini faydali buldu ama isinamadi bi turlu. Chp nin kemik oyunu zaten saymiyorum. 1 kez aferinleri olmamistir bir kismin. Yakinlarimdan biliyorum.

Derdimiz artik iyi-kotuden cok, reisin etrafi daki yiyiciler ve ise yaramazlardan isleyemez vakit kalamaz hale gelmesi.

Taktir edersiniz ki bu makama ve sonuca gelinceye dek bir cok yanlisi gormesine ragmen gereken yaptirimi yapamamis olmasi ne kadar zor bir durumdur.

Farzedin ki yanlisi gormesine ragmen uzerine gidemiyor, sebep, yapici olamayan sadece hatalari abartarak tekrar tekrar isitip servis edecek agazina laflari sakiz yapacak muhalefet.

Ben inaniyorum ki akp uyeleri bakanlati m.vekilleri bir cogu reise ayap bagi olmustur, dogrularina ters bircok icraatlari olmustur fakat varilmasi gereken hedefe gidene kadar sumen alti yapilmistir.

Hersey bu son ortak hareketimiz olan secim sonuclari sonrasi belli olacaktir. Tek adam olarak verdigimiz teskere, yandaslarinadan bagimsiz guc imkani verecektir. Bakanliklara mustesarliklara hatta en onemlisi danismanlara dogru kisileri atamak artik cok daha kolay ve degistirilebilir olacaktir.

Eger bu konuda hataliysam cok sikintili gunler bizi bekliyor olabilir. Ama zaman akip gecer, bunca imkan verilmesine ragmen davam diyerek getirildigi bu makami degerlendiremezse, bu imkani veren almasinida bilir diye dusunuyorum.

Saygilar.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.