Şimdi Ara

Kim Ne Kadar Maaş Alıyor?Maaş ANKETİ! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
2
Favori
107.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: AykuT KosvA

Günlük 20 YeTaLe

Öğrenci

Katılıyorum.İyi güne gelirsek artıyorda
  • quote:

Orjinalden alıntı: UEkinci

İç Mimarlık

İç Mimar ne kadar alıyosa o kadar alıyorum rakam söylemeyi eggu gibi bende basitlik olarak görüyorum.

bunca insana basit demiş oluyorsun bilmem farkında mısın.
    saygı lütfen.
    amacımız bilgilenmek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

quote:

Orjinalden alıntı: ata1606

türkiye'den den umudu kesin bence, imkanı olan avrupa amerika.

Avrupa , Amerika hakkında ne biliyosun?

Avrupayı geçiniz, Amerika iyi bir seçenek

avrupa hakkında bildiklerini anlatsana, orda okul bitirip orda iş bulma imkanı nasıl?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

quote:

türkiye'den den umudu kesin bence, imkanı olan avrupa amerika.

Avrupa , Amerika hakkında ne biliyosun?

Avrupayı geçiniz, Amerika iyi bir seçenek

avrupa hakkında bildiklerini anlatsana, orda okul bitirip orda iş bulma imkanı nasıl?

Lisans okur veya yüksek lisans yapıp bitirir, üstünde bir sene çalışma hakkı verirlir size, asgari ücrete yakın bir paraya çalışır (ortalama 1000pound) sonra mecburi şekilde ülkeye dönülür macera sona erer. Tabi işe devam etmekte mümkün ama bunun için bulunmaz hint kumaşı olmanız gerekir, bunu başarabilenler yok değil.

• quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

bir arkadaşın kız arkadaşı (rakamlar gerçektir) bir zara mağzasında bayan reyon bölümünden sorumlu (müdür değil) ama siparşileri bunlar veriyor ispanyadan 2 dil biliyor ayda 4 bin ytl alıyormuş. (İspiyoncumuz erkek arkadaşı) şimdi onu merkeze çektiler bir gökdelendeymiş yerini adını bilmiyorum şimdi 8 bin ytl alıyormuş erkek arkadaşı 1.5 alıyor işin aslı zaranın türkiye dispritörü yok mağzaları direk oraya bağlı oldugundan avrupada verilen sıradan maaşlar burada deli para ediyor

beni sorarsanız işsiz gibi birşeyim

ALLAH kazananlara dağa çoğunu versin

• Evet Palm Deira'da çalışıyorum, en büyük palmiye yani. Palm Deira adasındaki ilk betonu döken mühendis olarak ayrıca bir farkımız var

Dünya adalarında da bir projemiz var ama sonra başlayacak. Re-klimasyonun bitmesini bekliyoruz. Şahsım adına konuşuyorum: yazdığım ücret bana aittir.

quote:

Orjinalden alıntı: Dhqwer

hocam sen palmiye ile dünya adalarının projesindemi çalışıyorsun,
    Biraz argo olacak ama süper bi yere kapağı atmışsın yani

not: alıntı doğru arkadaştan mı oldu kestiremedim, kusura bakmasın artık....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 22 Eylül 2008; 21:28:46 >
  • Özel bir Avm de Mars Cinebonus sinemalarında Gişede görev almaktayım

500 Ytl Maaş sigorta+ yemek+ Yol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wristcutter

quote:

Orjinalden alıntı: Styric

Ben şeyi merak ediyordum eczane işletmecileri aşağı yukarı ne kadar kazanıyorlar bütün sayfalara bakamadım ama şöyle bir göz geçirmeme rağmen göremedim.

Yerine göre değişir.

5 bin alanda var 25 bin alanda.

Uçmayalım lütfen arkadaşlar.Sokakta bulunan bir eczane 1.500 YTL 'den fazla kazanmasına imkan yoktur.Tabii bundan ettiği karı da hesaplamak gerekir.
    5000YTL'yi ise İstanbulda Bağdat Caddesinde dükkan açmadığın sürece bir arada görmen imkansız...
    25000'i ise belki rüyanda görürsün.

Bilmiyorsak konuşmayalım lütfen arkadaşlar burada herkes bilgilenmeye çalışıyor bilgi kirliliği yapmayalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: emredici

quote:

İç Mimarlık

İç Mimar ne kadar alıyosa o kadar alıyorum rakam söylemeyi eggu gibi bende basitlik olarak görüyorum.

saygı lütfen.
    amacımız bilgilenmek.

Sen öyle yapıyor olabilirsin ama mesaj atanların amacı genellikle yalan söyleyerek havalarını attırmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 23 Eylül 2008; 10:22:41 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Reasonable

quote:

Orjinalden alıntı: emredici

quote:

İç Mimarlık

saygı lütfen.
    amacımız bilgilenmek.

Sen öyle yapıyor olabilirsin ama mesaj yalanların amacı genellikle yalan söyleyerek havalarını attırmak...

Burda geçen rakamların çoğu hayali.Bizim milletimize maddi konularda dürüst ve sağlıklı bir şekilde bilgilendirme yapılabileceğini pek sanmıyorum.

Maalesef.Acı ama gerçek.

• Çöpçüde olsan mühendisde olsan işini adam gibi yapan gerçekten hakkını vererek yapan adam para kazanır..Benim babam elektrikçi kendine ait yeri var çok şükür evlerimizde var arabamızda var dükkanımızda var yine aynı oturdugumuz apartmanda bodrum katında oturan adamda elektrikçi oda kendi işini yapıyor güya ama karısı evlere temizlige gitmek zorunda malesef.İşini seviceksin sevmesen bile adam gibi hakkını vererek yapıcaksın tabiri caizse eşşek gibi çalışacaksın işte o zaman para kazanırsın kimse sana zart mühendisi zurt mühendisi oldun diye milyarlar vermez çalışana para var..
  • Hiç kimse sallamasın işte gerçek maaşlar ve ücret miktarları bu linkdeki forumda yazılıp tartışılıyor girin okuyun !

http://www.kariyer.net/pano/panogoster.kariyer?arn=&sid=&rmx1=3&rmx2=%DCcret
  • 529 sayfa!
  • Arkadaşlar herşey üniversitede iyi bir bölüm değil.Bakın amcam İTÜ jeofizik mühendisliği bölümünden üniversite üçüncüsü olarak mezun olmuştu.Aradan geçen bir dizi kendini geliştirme kursları vs falan derken (yaklaşık 10 yıl Amerika'da yaşadı Amgen diye bir ilaç firmasında çalıştı.Aynı anda kurslara giderek sınavlara girerek birçok sertifika topladı) şuanda kendi bölümüyle tamamen alakasız Koç Allianz'da yaklaşık 6000-6500ytl civarı para alıyor.İki çocuğuda özel okula gidiyor birinin aylık taksidi 2000 diğerinin 1000ytl.

Sallamıyorum kesinlikle.Söylemek istediğim kendinizi geliştirip doğru dürüst çalışırsanız iyi maaş almak hayal değil.Tabiiki kimse size mezun olur olmaz milyarlarca para vermeyecek istisna bölümler dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_catcher -- 2 Aralık 2008; 15:30:59 >
  • öss'ye girecek arkadaşlara çok güzel bir kaynak olabilirDİ bu başlık ama çoğu atmış. arkadaşım seni tanımıyoruz nasılsa abartmana ne gerek var!
    ayrıca eczacılık fakültelerinin puanlarında patlama olursa şaşmam 5 bin- 25 bin denmiş
    arkadaşım sen türkiye'de misin? eczacıların çoğu 25bini yılda zor kazanıyor.
  • Ya diyorlarki kriz var,işsizlik dağ gibi yükseliyor falan.Burdada arkadaşlar 5000 ytl den,10000 ytl den falan bahsediyorlar.Acaba Başbakan Recep Tayyip Erdoğan haklımı şu ''HAMDOLSUN,TEĞET GEÇTİ'' konusunda.
    Ya arkadaşlar,biraz gerçekçi olalım,işsizlik dağ gibi büyüyor,ya bütün zenginler burayamı toplandı yani,bu bir TESADÜFMÜ?
  • ben ayda 100bin ytl maaş alıyorum işimi soranlara özel bi ülkede cumhurbaşkanıyım
  • Bende kilimcinin çırağı.Maaşımda 1 milyon Ytl,bahşiş hariç.
  • hayret doğrusu. aranızda hiç CEO yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tapdk

öss'ye girecek arkadaşlara çok güzel bir kaynak olabilirDİ bu başlık ama çoğu atmış. arkadaşım seni tanımıyoruz nasılsa abartmana ne gerek var!
    ayrıca eczacılık fakültelerinin puanlarında patlama olursa şaşmam 5 bin- 25 bin denmiş
    arkadaşım sen türkiye'de misin? eczacıların çoğu 25bini yılda zor kazanıyor.

Maalesef böyle arkadaşım bilinçsizce sallıyor burada millet.Benim annemde babamda eczacı.Kazandıkları para ayda 1000YTL'yi geçmiyor.Bazen siftahsız bile kapatabiliyorlar dükkanı böyle maalesef.İsteyenler eczacılığa kassın da görsün 25binleri...

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.