Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kim Milyoner olmak isterdeki kız Ssli

56
Cevap
0
Favori
4.916
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kim Milyoner olmak isterdeki kız Ssli
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    290 Mesaj

Siz onu 3 yapın ev arkadaşım ile birlikte izliyorduk çocuğu televizyondan levyeyle ayırdık :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nymphetaminê kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Just Code It!
    Anime Listem
  • Binbaşı
    1000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EverChanging

Öyle bir şey yok.Benim boğaziçine giden arkadaşlarımın çoğu kişiden daha kültürlü ve sosyal olduğundan eminim.Sadece kendini avutuyor böyle başaramayanlar.

Aşağılık kompleksi başka bir şey değil. Bu tarz okullarda okuyanların eminim %90'ı sosyokültürel düzeyi yüksek, zeki insanlardır. Burda asosyal vs.laf atanları soksan yarışmaya ne yapacak acaba? Bu yarışmada bir dönem sırf reyting amacıyla bazı yüksek dereceli kişiler absürd sorulara elendi. Bazılarının kasıtlı yapıldığını düşünüyorum.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Uzaklaştırılmış 358448 gün cezanın, 358447 gün 19 saat 39 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Adı ne

Napacan liseli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

lütfen azalarak bitin
    |
    |
    SmarterChild kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangi saçma soruda elendiğine bakacağım kardeşim.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    SmarterChild kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 358448 gün cezanın, 358447 gün 19 saat 39 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: nowo

lütfen azalarak bitin

Sen de mi liselisin ?

|
    |

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Hangi saçma soruda elendiğine bakacağım kardeşim.

Abilerine kardeşim diye mi sesleniyorsun liseli ,ailen saygıyı öğretmedi mi sana ? Nete yüklenmiş az araştırsan bulursun abisi

|
    |

|
    |

|
    |
    || Gigabyte Z390 AORUS PRO || Intel® Core™ i9-9900K 3.6GHz || CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz RGB PRO LED || MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11GB || CORSAIR Obsidian Series® 500D Premium || CORSAIR Hydro Series™ H150i PRO RGB || Corsair RM750x 750W 80Plus Gold || Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 - x2 || Samsung 500GB 860 EVO SATA 3.0 - x2 || Asus 24" MG248Q Full HD 1ms 144Hz || Logitech G213 Prodigy || Logitech G102 Prodigy || SteelSeries Qck+ Gaming Mousepad || Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset || Logitech F710 Wireless Gamepad || Logitech F310 Gamepad ||
  • Yarbay
    2114 Mesaj
    Arkadaşa karı verin
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    GunslingeR085

İsmini bulan varsa haberdar etsin.

|
    |

"Tiffany: You are afraid to be alive. You're afraid to live. You're a conformist. You're a liar. I opened up to you and you judged me." - Silver Linings Playbook
  • Yüzbaşı
    647 Mesaj
    Adını buldum Ece Mualla Ateş
    |
    |

|
    |

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Dell 3567 || Asus RT-N12 Plus ||

Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

quote:

Orijinalden alıntı: EverChanging

Öyle bir şey yok.Benim boğaziçine giden arkadaşlarımın çoğu kişiden daha kültürlü ve sosyal olduğundan eminim.Sadece kendini avutuyor böyle başaramayanlar.

Aşağılık kompleksi başka bir şey değil. Bu tarz okullarda okuyanların eminim %90'ı sosyokültürel düzeyi yüksek, zeki insanlardır. Burda asosyal vs.laf atanları soksan yarışmaya ne yapacak acaba? Bu yarışmada bir dönem sırf reyting amacıyla bazı yüksek dereceli kişiler absürd sorulara elendi. Bazılarının kasıtlı yapıldığını düşünüyorum.

Hocam ben size katılmıyorum. Dünyanın en iyi üniversitesine de gitse alanında uzman olur bir kişi, diğer şeyleri kendi çabasıyla, yaşam tecrübesiyle, araştırmasıyla veya merakıyla öğrenir. Yani her giden kültürlü değil fakat bu demek değil ki her giden kültürsüz de değil.

Bazı şeyler yaşanmışlıkla alakalı. Bu yarışmada ise sorular sizin uzmanlık alanınızda gelmiyorsa elenmeniz normal, şuan ki gençliğin bilmediği ve ilkokul mezunu 70 yaşındaki dedelerimizin ninelerimizin bildiği çok şey var.

Bunları kitaplarda öğrenemezsiniz, okulda da öğrenemezsiniz. Bir insan profesör olabilir fakat bu onun kendi alanında uzman olduğunu gösterir. Herkes her şeyi bilecek diye bir şey de yok yani.

Bir insanın zekâsı da şuan ki sistemimizde olduğu gibi matematik, fen sorularıyla ölçülemez.

Son olarak, bu yarışmada kişiye göre soru sorduklarını düşünüyorum. Bir kişiye uzmanlık alanından pek soru gelmiyor, veya bilemeyeceğini düşündükleri tarzda sorular soruluyor.
    |
    |

• Yarbay
    3546 Mesaj
    ayda kutay sandım bi an
    |
    |
Reklamlar
sohbet
SEO
Paykasa
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,317
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.