Şimdi Ara

Kim Kardashian 200 bin dolar maaşla, fotoğraflarını Photoshop'layacak uzman arıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kendisi magazin yıldızı. Genellikle kalçasıyla ünlü. Hatta beline bardak koymalı vb "sanatsal" çalışmalar yürütmüş. Kardashian ailesi diye de bahsedilir. Eşi Kanye West. Kısaca bir kayda değer bir şey yapmayıp milyonlar kazanıyor. : )

Bu photoshop olayının da özeti, fotoğraflarını şoplayanların hep hatalı şoplama yapması ve medyaya rezil olmasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simplify -- 19 Nisan 2018; 18:48:33 >
  • intel7mix kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simplify

Kendisi magazin yıldızı. Genellikle kalçasıyla ünlü. Hatta beline bardak koymalı vb "sanatsal" çalışmalar yürütmüş. Kardashian ailesi diye de bahsedilir. Eşi Kanye West. Kısaca bir kayda değer bir şey yapmayıp milyonlar kazanıyor. : )

Bu photoshop olayının da özeti, fotoğraflarını şoplayanların hep hatalı şoplama yapması ve medyaya rezil olmasıdır.
    kendisinin kim olduğunu biliyorum fakat ne yapıpta milyonlar kazanıyor onu bilmiyorum.şarkıcı değil oyuncu değil tiyatrocu değil ne biliyim hiç bişey değil.kısacası o.... teki ama bununla bile milyonlar kazanıyor.hayret doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

aylık 2000 dolara ben bu işi seve seve yaparım.
    lütfen fiyat kırmayalım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gurkanse kullanıcısına yanıt
    Reality show programı yapıyor "Keeping Up with the Kardashians" şeklinde.
    Onun dışında magazinlere falan konu oluyor işte, Rapci Kanye West ile evli, kocası da zengin.
  • Her gördüğümde midemi bulandırıyor bu kadın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.