Şimdi Ara

KİM DEMİŞ IPHONE DA BLUETOOTH PAYLAŞIM YOK DİYE ! (CELESTE) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
109.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78
    Suan bir samsungla deneme yaptim muzik foto gonderdim aldim calisiyor ama bazi tellerde hata veriyor olsun yinede iyi

Erhan sen nasıl yaptın bu olayı, ben konuyu açan arkadasın dediklerini aynen yaptım ama olmadi

Konuyu acan arkadas ne desiyse aynini adim adim yaptim aynibrepolardan indirdim bibyerde okumustum aygiti reboot yapmayinca olmuyormus

Cydiadan bigbostan action menuyu yukle bigbosstan yuklenince restar spring boarda basma sbsettings acip powerdan reboot yap
    Sonra action menu plus yukle xsellizede ayni islemi springboard restart yapmadan orda sbsettings acip reboot yap
    Sonra sonra
    Sinfuladan celeste indirip reboot yap
    Sbsettings cydiada restart spring board seyince bende zor aciliyor 4-5 defa acmaya calisinca aciliyor buna dikkat

En son bende ifile iphoneyardim dan yuklu 1.4 du kendini guncellemis ordanda ifile yukle

En son mytunes yukle is tamamdir

Reboot cok onemli

Fotograf almada sorun yok lg haric 4 telefonda denedim

Muzik alma isleminide samsung ve nokiada denedim suana kadar olumlu gonderip alabiliyorum

Sarkilar ipoda direkt ekleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu
    maasallah ne kadar kolaymis :)) Androidin gozunu seveyim

Bende iOS kullanmadan önce SMS raporu,bluetothu,ses kaydi olmayan hatta zil sesi bile secemedigin telefon nasil oluyorda tüm zamanlarin en iyi telefonu oluyor diye dalga geçerdim:)simdi halime bak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Suan bir samsungla deneme yaptim muzik foto gonderdim aldim calisiyor ama bazi tellerde hata veriyor olsun yinede iyi

Erhan sen nasıl yaptın bu olayı, ben konuyu açan arkadasın dediklerini aynen yaptım ama olmadi

Konuyu acan arkadas ne desiyse aynini adim adim yaptim aynibrepolardan indirdim bibyerde okumustum aygiti reboot yapmayinca olmuyormus

Cydiadan bigbostan action menuyu yukle bigbosstan yuklenince restar spring boarda basma sbsettings acip powerdan reboot yap
    Sonra action menu plus yukle xsellizede ayni islemi springboard restart yapmadan orda sbsettings acip reboot yap
    Sonra sonra
    Sinfuladan celeste indirip reboot yap
    Sbsettings cydiada restart spring board seyince bende zor aciliyor 4-5 defa acmaya calisinca aciliyor buna dikkat

En son bende ifile iphoneyardim dan yuklu 1.4 du kendini guncellemis ordanda ifile yukle

En son mytunes yukle is tamamdir

Reboot cok onemli

Fotograf almada sorun yok lg haric 4 telefonda denedim

Muzik alma isleminide samsung ve nokiada denedim suana kadar olumlu gonderip alabiliyorum

Sarkilar ipoda direkt ekleniyor

valla bende aynen dediğin şekilde adım adım yaptım aynı repolardan fakat sonuç olumsuz, sbsettingsten celesteyi açıyorum bi bakıyorum kendiliğinden kapanmış kaç kere aç kapa yaptım yine olmadı yine olmadı,
    kendim için değilde birkaç kişiye ip4 aldırdım bluetooth çalışacak sözü verdim hergün başımın etini yiyorlar

• iPhone alana kadar Bluetoothdan dosya transferini en fazla 3-4 kez kullanmisimdir. Pek de eksikliği hissedilen birsey değil benim için.
  • İphone'da Bluetooth çok gerekli bir uygulama olmamakla birlikte İphon'u eksik göstermeye çalışan bir kaç arkadaşa bu uygulamayı paylaşarak onları susturduğunuz için gerçekten çok teşekkür ederim.
  • Bluetooth'mu kaldı ya... Yakında Kızılötesi'de aramaya başlayacak insanlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: panelci

quote:

Bende iOS kullanmadan önce SMS raporu,bluetothu,ses kaydi olmayan hatta zil sesi bile secemedigin telefon nasil oluyorda tüm zamanlarin en iyi telefonu oluyor diye dalga geçerdim:)simdi halime bak..

tum zamanlarin en iyi telefonuy DU !! artik yok oyle bisey..bu arada bende 3gs, galaxy s ve esimde de ip4 var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o mu kaldı bu mu kaldı diyerek aslında olması gereken şeylerin olmamasını desteklemek bence doğru değil.
    bir sms ileti raporu olayı apple için çok zor olmasa gerek.adamlar keyfine göre cihaz yapıyor bu sinir bozucu bir durum.

celeste yüklemek, jb yapmak zorunda olmak hoşuma gitmiyor.
    bu olması gereken ama olmayan özellikler büyük eksidir.
    ama bu eksileri kapatan çok fazla artı olmasa bu çile çekilmez
    ama yakındır androide geçiş benim adıma çünkü iosa yaklaşmaya başladı bu işletim sistemi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

o mu kaldı bu mu kaldı diyerek aslında olması gereken şeylerin olmamasını desteklemek bence doğru değil.
    bir sms ileti raporu olayı apple için çok zor olmasa gerek.adamlar keyfine göre cihaz yapıyor bu sinir bozucu bir durum.

celeste yüklemek, jb yapmak zorunda olmak hoşuma gitmiyor.
    bu olması gereken ama olmayan özellikler büyük eksidir.
    ama bu eksileri kapatan çok fazla artı olmasa bu çile çekilmez
    ama yakındır androide geçiş benim adıma çünkü iosa yaklaşmaya başladı bu işletim sistemi...

yolun açık olsun...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: panelci

quote:

tum zamanlarin en iyi telefonuy DU !! artik yok oyle bisey..bu arada bende 3gs, galaxy s ve esimde de ip4 var..

:)Bende black bery torch ve galaxs s'ten gectim i4 Tercih meselesi..
  • quote:

+1
  • quote:

:)Bende black bery torch ve galaxs s'ten gectim i4 Tercih meselesi..

Olmaz. Galaxy S yerine iphone 4 tercih edilemez. Böyle birşeye hakkın yok...
  • quote:

Bir uygulamayı korsan olarak kullanırsanız bu kadar takla az bile bence.
    Normalde bu uygulama ilk çıktığında en son firmware 4.2.1'di. Yani uygulama 4.2.1 sürümüne göre yapılmıştı. Satın alan kişi tek hareketle install yazısına tıklayıp programı yükleyebiliyordu. Bu arada action menü gibi eklentiler kendisi kuruluyordu. Ve sorunsuz şarkıda resimde gönderip alabiliyordu.

Şuanki sürümde sadece ipod'dan şarkı gönderme olayı yok. Oda ifile ile halledilebiliyor. Ben zaten fotoğraf için kullanıyorum. Mail göderir gibi resme tıklayıp send via Bluetooth'a tıklamak yetiyor. Bluetooth'u otomatik açıp cihaz arıyor. Seçip gönderiyorsun. Bluetooth kendiliğinden kapanıyor sonra. Benzer şekilde fotoğraf alma olayıda çok kolay. SBSettings'ten celesteye dokunuyorsun. Bluetooth açılıyor. Dosyayı alıyorsun. Sonra bluetooth'u kapatıyorsun.

Bunda zor bir işlem mi var.Yoksa ben mi göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

quote:

Normalde bu uygulama ilk çıktığında en son firmware 4.2.1'di. Yani uygulama 4.2.1 sürümüne göre yapılmıştı. Satın alan kişi tek hareketle install yazısına tıklayıp programı yükleyebiliyordu. Bu arada action menü gibi eklentiler kendisi kuruluyordu. Ve sorunsuz şarkıda resimde gönderip alabiliyordu.

Şuanki sürümde sadece ipod'dan şarkı gönderme olayı yok. Oda ifile ile halledilebiliyor. Ben zaten fotoğraf için kullanıyorum. Mail göderir gibi resme tıklayıp send via Bluetooth'a tıklamak yetiyor. Bluetooth'u otomatik açıp cihaz arıyor. Seçip gönderiyorsun. Bluetooth kendiliğinden kapanıyor sonra. Benzer şekilde fotoğraf alma olayıda çok kolay. SBSettings'ten celesteye dokunuyorsun. Bluetooth açılıyor. Dosyayı alıyorsun. Sonra bluetooth'u kapatıyorsun.

Ben de tam bunu yazmak için girmiştim

• ohoo kim uğraşacak kalsın ya.
  • quote:

quote:

peki o zaman soyle olsa... gondermek istedigin dosyanin ustune 1 sn basik tutsan onune bir suru gonderme secenegi menusu ciksa bluetooth,mail,facebook,twitter vs..vs... tek tiklamayla gondersen...

forever ANDROİD diyorum ben..ios un appstore undan baska elle tutulur yani yok..

• Konu guzel
  • quote:

quote:

quote:

peki o zaman soyle olsa... gondermek istedigin dosyanin ustune 1 sn basik tutsan onune bir suru gonderme secenegi menusu ciksa bluetooth,mail,facebook,twitter vs..vs... tek tiklamayla gondersen...

forever ANDROİD diyorum ben..ios un appstore undan baska elle tutulur yani yok..

Appleda da bunu görmek istiyoruz derim!! :)

• @engurlu: Eee? Şimdi ne istiyorsunuz? Send via Twitter, Facebook olayı için zaten uygulamaları var. Ya da action menu'ye ekleniyor. Sanırım iOS kullanmayı bilmiyorsunuz

KİM DEMİŞ IPHONE DA BLUETOOTH PAYLAŞIM YOK DİYE ! (CELESTE)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 25 Mayıs 2011; 9:44:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ***CoNDoR***
    @engurlu: Eee? Şimdi ne istiyorsunuz? Send via Twitter, Facebook olayı için zaten uygulamaları var. Ya da action menu'ye ekleniyor. Sanırım iOS kullanmayı bilmiyorsunuz

haklisin hersey icin bi uygulama yuklemek zorundasin..bunlar zaten olmasi gereken en basit seyler..bunu bile uygulamayla yapmak hos bisey degil..bu arada ben sadece resim dosyasindan bahsetmedim..bu islemi her hangi bir movie,mp3 dosyalarinda da
    yapabiliomusun yoksa yine bi uygulamayami ihtiyac duyuyosun ?? ios un bu yonlerden androide yetismesi cok zor..android i pc ye baglarsin ve surukle birak mantigiyla calisir..tanimadigi calistiramadigi dosya formati yoktur..
    film ,mp3,e-kitap,word,excel,pdf al nereye istersen at..
    ios da anca fotolari gorursun..

bu arada ilk ciktigindan beri 3gs kullandm su an hala duruyor bi kenarda..esimede ip4 aldm..ios un ne oldugunu cok iyi biliyorum..
    gecen benden ip4 e e-kitap atmami istedi kirk tane takla attim gina geldi..hersey appstore veya installous degildir..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.