Şimdi Ara

Kim Demiş Aç Var Açlık Var Diye; Yenişafak Gazetesinin Görev Aracı Görenleri Şaşırttı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne biliyon belki Görevimiz Tehlike.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millete neden daha fazla vergi yüklendiği ve milletin neden ucuz karnabahar ve ucuz ekmek kuyruğuna girmek zorunda olduğunun kanıtıdır şu fotoğraf.

MÜSTAHAK.

• davamız daha luks yaşama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8D2D94CAE

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Abi köylü kendi arazisini satar yada miras hakkını bunlar Devlet malı yetim hakkı yoksa kendileri kazansa kim ne diyebilir..

• bu olayın detayını bilmiyorum doğruysa yorumum bu olaya da geçerli ama değilse genel anlamda bir yorumum var.

şimdi başkaları gelse onlar yiyecek diyerek normalleştirmeye çalışanlar var. sen her gelene tepkini koy halk olarak demokratik hareketle haddini bildir bakalım yiyecek cesaret oluyor mu ?

İdeolojik fanatizmle yücelt ilah seviyesine getir ilah muamelesi yap sonra yiyorlar yerler tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 14 Ocak 2021; 13:14:13 >
  • Yandaşlar demiyor mu porshe Ferrari var cadde de diye . Kendi Mahallesi'ndeki araçlardan bahsediyorlar....bu zamanda bu araçlar ya uyuşturucu kadın satıcılarında yada ülke satıcılarında oluyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 14 Ocak 2021; 14:53:27 >
  • kiliseye gitmek için diğerinin olması mı gerekiyor sanıyorsunuz saçmalık. isteyen istediği ibadethaneye gitsin beni hiç alakadar etmez.

ben taraf olarak bakmıyorum bu tarz davranış yapanların genel olarak zarar verdiğini düşünüyorum taraf fark etmez.

" kimsenin kimseye ideolojisiyle baskı kurmaması, eziyet etmemesi gerek. Yetki gücünü alanın ben kafana basarım güç bende demeyi bırakması gerek. restleşmeyle bir yere varılamayacağını insanların anlaması gerek." yoksa bu kısır döngüden kurtulmak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 14 Ocak 2021; 15:15:1 >
  • 3.0 z4 güzel araç..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

bu olayın detayını bilmiyorum doğruysa yorumum bu olaya da geçerli ama değilse genel anlamda bir yorumum var.

şimdi başkaları gelse onlar yiyecek diyerek normalleştirmeye çalışanlar var. sen her gelene tepkini koy halk olarak demokratik hareketle haddini bildir bakalım yiyecek cesaret oluyor mu ?

İdeolojik fanatizmle yücelt ilah seviyesine getir ilah muamelesi yap sonra yiyorlar yerler tabi.

Müdür veya Genel yayın yönetmeni vb birinin aracıdır muhtemelen.

İstediği yere girip çıksın veya park edilemeyecek bir yere park edince sorun olmasın diye yönetici araçlarına koyuyorlar bu zımbırtıları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8D2D94CAE

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

"İslamın hükümlerinin güncellenmesi" diye bir cümle kullanmıştı, sonra yanlış anlaşıldım olur mu öyle şey dedi gene şak şak şak...

ALLAH ın hükümlerini güncellemekten bahsediyor uygulanacağını

• 7 24 neden böyle haberler yapıyorlar sanıyorsunuz, şu hükümet gitsin o araca koyacak benzin bulamazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdım yazdım sildim. Ama yazmayacağım. Bildiğimi ucundan kıyısından havacılık camiasında olan herkes bilir, o yüzden gerek yok. Önce kendi kapının önünü temiz tut ki başkalarının kapısının önü pis olduğunda eleştirebilesin.

Birde bu taraftan bakın bakalım.

Bkz. : https://eksisozluk.com/ali-kidik--2378292

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Millete neden daha fazla vergi yüklendiği ve milletin neden ucuz karnabahar ve ucuz ekmek kuyruğuna girmek zorunda olduğunun kanıtıdır şu fotoğraf.

MÜSTAHAK.

Müstahak x1000

• Yasaklara takılmamak için basın kartı almış üst yönetimden birinin aracı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.