Şimdi Ara

Kim Burada Yaşamak İstemez ki ? Ss'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cennet vatanın var.Türkiyem de gayet güzel (görmesini bilene)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taromm -- 4 Temmuz 2016; 22:55:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cennet vatanin var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taromm

Cennet vatanin var

Cennet vatanımın içine ediyorlar.
  • Farkındamısınız her yer su olmasına rağmen elektrik direği yok. Bizim ülkemizde her yer beton ama direkler yer üstünde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Cennet vatanin var

Napalım kardeş ben rte miyim ? Seni zorla tutanda yok sevmiyorsan gidersin bu kadar basit.
    Ergen ergen şeyler yazmayın şuraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Farkındamısınız her yer su olmasına rağmen elektrik direği yok. Bizim ülkemizde her yer beton ama direkler yer üstünde

Resme dikkatli bak sol altta gözüküyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Cennet vatanin var

Napalım kardeş ben rte miyim ? Seni zorla tutanda yok sevmiyorsan gidersin bu kadar basit.
    Ergen ergen şeyler yazmayın şuraya

Konuşma üslubun çok cahilce dostum.
  • oraya şeriat mi götüreceksin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurokochin

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Farkındamısınız her yer su olmasına rağmen elektrik direği yok. Bizim ülkemizde her yer beton ama direkler yer üstünde

Resme dikkatli bak sol altta gözüküyor

Onlar da elektrik direği ama benim demek istediğim mahalle tipi olanlardı.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Her konuyu siyasete cekiyorsunuz.Siyasete çekilmeyen bir şey kalmıyor.Zaten tüm gün işde yeterince siyaset dinliyorum.Olmaz ama

• Cennet vatan diyenler ne saçmalıyor. Doğal güzellikleri harika olabilir ama yaşadığın yeri güzel yapan insanlarıdır. Burada insanlar kavga dövüş için yer arıyor. Hukuk anayasa hak getire zaten küçücük çocuklara halleniyorlar. He cennet he huriler de 9 yaşındaki bebekler galiba.

• quote:

Her konuyu siyasete cekiyorsunuz.Siyasete çekilmeyen bir şey kalmıyor.Zaten tüm gün işde yeterince siyaset dinliyorum.Olmaz ama

Konuyu ben mi siyasete çektim yoksa sen mi ? Ya da sen nasıl anlamak istersen öyle mi anladın ? Bence iyi oku
  • Hollandanın toprak büyüklüğünün hemen hemen Konya ile aynı olmasına rağmen tarımsal üretimde Türkiyeden daha büyük bir ülke olduğunu okumuştum.Bunuda denizi zamanında doldurmaya oluşturmuşlar.Bizim ülkemizde de tarım bitik halde.
  • Ben.

•  Kim Burada Yaşamak İstemez ki ? Ss'li
  • Thisisabook kullanıcısına yanıt
    Doğal güzelliklerinden bahsetmiştim.Yani kimse kimseyi zorlamaz bu konuda istemiyorsan gidersin.benimde eleştirdigim cok yanı var ama napalım ben olduğu gibi kabullendim. Seviyorum ülkemi kim ne derse desin.İsterse medya her gun bomba patliyor haberi versin.İsterse en asagilik haberleri versinler.Ben komsumu ailemi dayımı toprağımı tarlamı arazimi köpeğimi evimi seviyorum.

• Kaderimi seveyim.Sonra neden atesit oldum.

• quote:

Doğal güzelliklerinden bahsetmiştim.Yani kimse kimseyi zorlamaz bu konuda istemiyorsan gidersin.benimde eleştirdigim cok yanı var ama napalım ben olduğu gibi kabullendim. Seviyorum ülkemi kim ne derse desin.İsterse medya her gun bomba patliyor haberi versin.İsterse en asagilik haberleri versinler.Ben komsumu ailemi dayımı toprağımı tarlamı arazimi köpeğimi evimi seviyorum.

Yazdıklarına göre ülkeyi değil anılarını, yaşanmışlıklarını seviyorsun. Arkadaşlarımı, köpekleri, komşuları ben de seviyorum. Şöyle ki bunları başka yerlerde başka zamanda başka kişilerle de yaşayabilirsiniz. Ülkeden gitmek o kadar kolay olsaydı beklemezdim bile ama uğraşıyorum merak etme.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.