Şimdi Ara

Kim 500 Bin İster 2.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
32.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kim 500 bin ister yarışmasının oyunu. 1200 den fazla soru var. sürekli güncelleniyo.

Kim 500 Bin İster 2.0

Bazı Özellikler
    - Kenan ışık videoları eklendi (gerçek yarışma heyacanı)
    - Gidebildiğin kadar git oyun modu
    - Soru gönderme özelliği
    - Puanlama sistemi tamamen yenilendi
    - Güncelleme tuşuyla istediğiniz an oyunu güncelleme
    - Sorularda düzeltmeler yapıldı.

http://rapidshare.com/files/118926720/kim500binister.rar

kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. video görüntüsünün olması gerçek yarışma hissi veriyo.

NOT: kurulum gerektirmiyo. klasörün içindeki kim500bin.exe yi çalıştırmanız yeterli. virüs veya trojan yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydemir52 -- 23 Nisan 2009; 18:47:04 >

• paylaşım için sağol
  • sayfa görüntülenemiyor diyor açılsa iyi olacaktı internet üzerinden mi giricez buna nasıl anlatırmısın
  • yanlış yere açtık heralde konuyu. oyun bölümüne açmam lazım dı heralde. neyse gerekirse taşırlar zaten.
  • beyazorkide linkin altında yazı var *** bunları sil onu yaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyazorkide

sayfa görüntülenemiyor diyor açılsa iyi olacaktı internet üzerinden mi giricez buna nasıl anlatırmısın

adresi kopyala. adres çubuğuna yapıştır. sonra yıldızları sil ve yerine arada boşluk olmadan r a p i d s h a r e yaz. entere bas. sonra altta free yazan yere bas. geri sayım yapacak. geri sayımdan sonra 3 tane harf yada sayı gösterecek onları boşluğa yazıp download edeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydemir52 -- 23 Mart 2006; 12:22:51 >
  • mustafaydemir katılıyorum
  • babam bayılcak buna, o yarışmanın hastası yaf
  • tamam çok teşekkür ederim indirmeyi biliyorum bu adresten zaten çok işime yarayacak fakat internet tabanlımı bu oyun
  • VARYA BU LİNKİ VERENDEN ALAH RAZI OLSUN SÜPERBİŞEY YA PEKİ BU GÜNCELLEMELER FALAN NASIL İŞE YARIYO MU DENEYEN VAR MI?
  • Paylaşım için teşekkürler...
  • Çalışıp katılmak lazım tşkr
  • quote:

tamam çok teşekkür ederim indirmeyi biliyorum bu adresten zaten çok işime yarayacak fakat internet tabanlımı bu oyun

evet arkadaşım internet tabanlı. klasörün içinde güncelleme dosyası var onu çalıştırdığında güncelleniyo. yani yeni eklenen sorular varsa hafızaya kaydediliyo. ayrıca aldığınız puan internet ortamında listeleniyo. tabi bunun gözükmesi için çok bilmiş olmak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shane

VARYA BU LİNKİ VERENDEN ALAH RAZI OLSUN SÜPERBİŞEY YA PEKİ BU GÜNCELLEMELER FALAN NASIL İŞE YARIYO MU DENEYEN VAR MI?

güncelleme olmasının avantajı şu. 1200 soru varsa hep onlarla başbaşa değilsiniz. yeni sorular eklenmesiyle soru sayısı fazlalaşıyo. ayrıca sizde soru gönderebiliyosunuz. uygunsa sizinkide sorular içinde yer alıyo. sorular ise çok geniş çaplı. kesinlikle yarışmadakiyle aynı kalitede. inanın bi ara 2 saat oynadım. 13 ten yukarı çıkamadım ama çokta bişeyler öğrenmiş oldum. kesinlikle indirin ve deneyin. video olayı süper olmuş zaten.

edit: 13. soruya tek gelmek gerçekten zor. 4 kişi anca başarabildik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydemir52 -- 23 Mart 2006; 15:34:57 >

• yüklerken internette ayrı bi ücreti varmı........
    bide yükleyince güncellemesini nası yapıcam......
    internete hep bağlanmıyorum.........
    bağlandığım anda kendi kendine güncellenirmi
    ona göre yükliyim
  • quote:

yüklerken internette ayrı bi ücreti varmı........
    bide yükleyince güncellemesini nası yapıcam......
    internete hep bağlanmıyorum.........
    bağlandığım anda kendi kendine güncellenirmi
    ona göre yükliyim

ücretsizdir. şu anda program yeni olduğundan güncelleme yapmaya gerek yok. sonra yaparsın. şimdi kullan bence. 1-2 hafta sonra güncellersin. klasörün içinde güncelleme.exe var ona tıklayıp yapacan. sen tıkla o kendi yapar.
  • paylaşım içn teşekkürler
    İNNNNNDİRİYYYOOORUUUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Artist. -- 23 Mart 2006; 15:56:53 >
  • Bakalım kaç çekecem, teşekkürler.
  • vala mükemmel ya işte oynadığım yeter birazda evde oynuyım ben bunu vala linki veren arkadaş çok ama çok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: shane

vala mükemmel ya işte oynadığım yeter birazda evde oynuyım ben bunu vala linki veren arkadaş çok ama çok saol

sende sağol kardeş. bizdede bağımlılık yaptı. babamla işyerinde kavga ediyoz çocuk gibi. kalk sıra bende diyo sürekli.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.