Şimdi Ara

KİLOMETRESİ DÜŞÜRÜLMÜŞ ARAÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkdaslar 2021 ocak ayında araba aldım 85 bine symbol alırken herseye baktım muayne dokumanları dahıl en son muayne 10 ayda girmiş 2020 de 140 binde ben aldıgımda 147 bindeydi araba neyse arabanın gizli özelliklerını actırmaya gıttım adam dedı abı bu araba 245 bin orj km sı dedı adamı aradım galerıcı yarın konusucaz benım talebım elınde 2016 aynı kasa var ya onu ıstıycem ya paramı suan guncel fiyat 100 110 arası olmazsa ıhtarname cekıp beklıycem haber gelmezse NİTELİKLİ DOLANDIRICILIK ve TÜKETİCİ MAHKEMESINE DAVA ACICAGIM boyle bır durum yasayan varmı ?

• Öncelikle geçmiş olsun km düşürülmesi ile ilgili açılan davalar var fakat aracın satış bedeli üzerinden paranızı alabilirsiniz internetten bu tip davalar ile ilgili araştırma daha net bilgi verir ama

1 aracı verip satın aldığınız ücreti alabilirsiniz

2 misli ile değişim olabilir

3 veya malı o şekilde kabul edip o ederi üzerinden para alabilirsiniz

Eğer galerici paranızı aynen vericek se ben kaçırmayın derim yoksa dava vs iş uzar ve dediğim gibi şuanki piyasa ederinde para alma ihtimaliniz yok gibi bir avukattan destek almakta fayda var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler bilggi için galericiyle konustum dedım bu arabaya kabulum ama bana 15 bin tl verıceksın sonuc olarak km yuksek ben 147 bin kmde dıye aldım yok dıyor 5 bin verırım kabul etmedım arabayı ona satan sahısa ulasmıs sozde galerıcı adam cuma gunu gelıcekmıs suan 147 bınde guncel pıyasa degerıne bakıp gerı alıcam dedı bende dedım 100 binden asagı yok baktım bu fıyatı verırse gerı verıcem vermezse 15 bin istiycem avukatımla konstum 14 15 bin alman lazım dedı cuma gununu beklıyorum anlasamazsak ihtar cekip süre vericem sonra ayrı ayrı dava acmaya hazırlanıyorum.

• Çok iyi olur güncel piyasa değerinin Bi tık altına alırsa genelde galericiler almazlar geri git ne yaparsan yap derler sizin açınızdan iyi olmuş sonuçlanınca yazarsanız sevinirim umarım en iyi şekilde paranızı alırsınız iyi günler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu cuma gunu bellı olucak bakalım ona satan adam demıs pıyasa fıyatı neyse alırım 100 bin tl den asagı vermem yada +15 bin isterim dedım ayıplı mal cunku galerici 5 bin tl dşye dıretıyor cuma gunu anlasamazsak ıhtar cekicem arabayı vermeyı dusunmuyorum 5 bin tl yakın masraf ettım herseyı oldu bakalım hayırlısı dostum teşekkürler..

• Ocak 2021 ile bugün arasında fazla bir piyasa farkı yok. Muhtemelen size satmış olduğu rakamı artı yapmış olduğunuz masrafı ödeyecektir. Mahkeme de aynısı olur düşüncesindeyim. Umarım en az zararla kurtulursunuz bu olaydan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitbey_71 -- 23 Haziran 2021; 10:12:13 >
  • var knka baktım 147 binde 2015 1,5 joy symbol 100 bın den baslıyor ben 85 e almıstım bakalım hayırlısı olsun sagolasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.