Şimdi Ara

Kilolu olmak kız konusunda dezavantaj mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
8.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Une7en

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Herkese merhaba,
    Bir kıza karşı ciddi olarak düşüncelerim var. Fakat kilolarımdan dolayı içimde süreki bir özgüven eksikliği var. Bu yüzden doğru düzgün yemek falanda yemiyorum sırf bir an önce zayıflayıp kızla konuşabilmek için. Sizce aşırı kilo kızın bana bakış açısını etkiler mi ?

Kilo yu takmıyorlar da

İstediğin şeyi giyememek koyuyor insana bu yüzden çoğu zaman karizmatikliğin gidiyor

Çuval gibi t-shirt ler fln

T-shirt değilde pantolon konusunda hak veriyorum. Bugün eski pantolonlarımdan birini giyip dışarı çıktım, 5 adım sonra ellerim cebimde olmasa baldır bacak açılacaktı sokağın ortasında.

@FieSTaA

Açıkçası spor salonuna gitmek istemiyorum hocam, daha öncede tekvandoya gittim 9 ay falan. O ortamlarda pek rahat hareket edemiyorum Evde egzersizler falan yapıyorum, akşam yürüyüşe çıkıyorum 1 saat falan. Yemek konusu zaten malum, günde 7 öğün yemek yiyen ben bi kız için şimdi 2 öğün zor yiyiyorum

@TiredWarrior

Seneye sınavlarım var onlara çalışıyorum, işe girmek gibi bi şansım yok.

muahahha gece gece güldürdün

Zayıflarsın ya bişi yok spor + dikkatli beslenme tamamdır + bol su

• Etkileyebilir ama herşey ne boy ne kilo ile bağlantılı değil..

Bu konular sıkıntılı ve çok değişkenlik içeriyor yani diyeceğim seni sevecekse öyle sevsin tipini değil özünü sevsin yok lay lay lom takılacam playboy olacam dersen tipine çok dikkat edeceksin paşa
  • kilolu olmak var kilolu olmak var aşırıya kaçmadıgı sürece sorun olmuyo hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

Belli bir yaşa kadar dış görünüş çok önemlidir ama artık evlenilecek yaşa gelindiğinde para ,sosyoekonomik durum ve statü ön planda oluyor.

Nokta. yı koymuşsun
  • Şimdi ne kadar kilolusun hafif kilolu birşeysen problem olmazda hakket bakınca duba gibi görünüyorsan sıkıntı.
  • quote:

Herkese merhaba,
    Bir kıza karşı ciddi olarak düşüncelerim var. Fakat kilolarımdan dolayı içimde süreki bir özgüven eksikliği var. Bu yüzden doğru düzgün yemek falanda yemiyorum sırf bir an önce zayıflayıp kızla konuşabilmek için. Sizce aşırı kilo kızın bana bakış açısını etkiler mi ?

fizik önemli, kilo ver bence
  • aşırı mı kilon?
  • kilolu ve hödüksen çok göze batar

kilolu ve sempatiksen çok beğenilirsin ;))
  • sevgili konusunda bilmiyorumda arkadaş olarak kesinlikle değil.
  • İçinde özgüven eksikliği olması normal, kilolardan yer mi kalır ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

asuman krausenin sevgilisi ümit erdim . Araştırin

O adam hem sempatik hemde yüz güzelliği var tabi parasıda var sayılır ...
    O adamdaki dil kimde olsa asuman gibisini götürür emin ol ...
  • Vallahi istediğiniz kadar paraydı oydu buydu diye konuşun. Yaşınız çok ilerleyip "mantık" ilişkileri kurmaya başlamadığınız sürece %90 dış görünüştür. En ileri nokta sempatiklik ve komiklik ile popülarite sahibi olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Etkileyebilir ama herşey ne boy ne kilo ile bağlantılı değil..

Bu konular sıkıntılı ve çok değişkenlik içeriyor yani diyeceğim seni sevecekse öyle sevsin tipini değil özünü sevsin yok lay lay lom takılacam playboy olacam dersen tipine çok dikkat edeceksin paşa

Playboy olmak değil amacım, gerçekten seviyorum

- Ayrıca kilom o kadar aşırı değil, boyumda uzun olduğu için pek belli olmuyor açıkçası. Ama yok değil belli de oluyo kilolu olduğum, yada öyle birşeyler işte

• Kilonun her türlüsü insanın gözüne çirkin gelir ki.Görüntü olarak iticiliği var.Karşındaki insan seni iyi tanımayıp daha doğrusu seni hala dış görünüşünle yargılayabilen birisiyse tabiki kilo kızın gözünde büyük bir etkendir.Sonuçta insanlar ilk görüştü kişiliğine değil,görünüşüne aşık olur.

Yine de güvenin kırılmasın.Ben de fiziksel açıdan çekici biri değilim ama yine de ben takmıyorum çünkü karşımdaki insan beni ben ne olursam olayım seviyor.Kızlar dış görünüşten çok özgüvenle önem verir bunu da unutmayasın.
  • Sevecekse öyle sevsin hikayesi komple yalan :D. Mutlaka olumlu yönde dikkat çekici bir özelliğin olmalı ki kız seni sevebilecek kadar tanısın.

Dostum öğünleri yine 7 öğün ye az öğün yemek ile kilo veremezsin.

ama öğünlerini %80 azalt misal.
  • Kiloyu takan çok fazla kız görmedim açıkçası.Hatta çoğu biz sizin gibi dış görünüşe önem vermiyoruz pek diyo.Ki bence kızların asıl dikkat ettikleri nokta özgüven ve davranış biçimi.Çok sulu herşeye atlayan tipler yerine biraz olsun ağırlığı olan kişilerden hoşlanıyolar galiba.Çünkü kendim de dahil bir çok sap arkadaşım olduğu için bundan kaybettiğimizi düşünüyoruz (avutuyoruz ) .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Etkileyebilir ama herşey ne boy ne kilo ile bağlantılı değil..

Playboy olmak değil amacım, gerçekten seviyorum

- Ayrıca kilom o kadar aşırı değil, boyumda uzun olduğu için pek belli olmuyor açıkçası. Ama yok değil belli de oluyo kilolu olduğum, yada öyle birşeyler işte

Aşırı kilon YOKSA dert etme bence...insan tanımadığı kişinin ilk etapta dış görünüşüne bakar tabiiki de,memnun değilsen mutlaka kilo ver dışardan bakıpta aa beğenmedim ama bide özünü göreyim demez maalesef bu böyle ancak onun cevresindeysen hareketlerinle onu etkilemeyi başarabilirsen onun gözünde gittikçe daha yakışıklı görünebilirsin karakterinle vs...

• duzenlı yemezsen daha fazla kılo alırsın
  • Dil ve para varsa kızı kölen yaparsın.
  • Zaten sömestr boyunca bir işim yok, spora biraz daha ağırlık vericem. Beslenme olayı da okul olmadığı için daha düzenli olacak. Sanırım yarından itibaren okullar açılana kadar olan dönemde baya bi düzelme umudum var

Görüşleriniz için hepinize çok teşekkür ederim, tatilden sonra konuyu before/after ssleri ile destekleyeceğim
    Herkese iyi geceler,

@Feel Me

Maddi durumumuz iyi Allah'a şükür, ama dil konusunda kızı gördüğüm zaman dilim tutuluyor maalesef konuşamıyorum

@Turquesa

Anlayamadım. Siz şimdi ağırbaşlı olan tarafta mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalPWN -- 14 Ocak 2012; 1:53:14 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.