Şimdi Ara

Kilolu birinin agirlik calismasi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar boy 1.77 kilo 80 çok kilolu değilim göbeğim çok yok basenlerim falan yağlı fakat şimdi kardiyo yapıyordum bıraktım tekrar başlayacağım fakat yanında ağırlıkta düşünüyorum mantık li mi ? Göğüslerim biraz irilesse iyi olur fakat suan için yagliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: doness

Arkadaşlar boy 1.77 kilo 80 çok kilolu değilim göbeğim çok yok basenlerim falan yağlı fakat şimdi kardiyo yapıyordum bıraktım tekrar başlayacağım fakat yanında ağırlıkta düşünüyorum mantık li mi ? Göğüslerim biraz irilesse iyi olur fakat suan için yagliyim

güreş yap

• Ben napayım 1.95 boy 105kilo

• Çalış. Kas hacmin artar metabolizman hızlanır, durduğun kabahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Tost

Ben napayım 1.95 boy 105kilo

195 110 kank benimde kardiyoya abanacaz

• yapmak gerek doğru diyosun

• o kiloda bir sorun olacağını zannetmiyorum yalnız şöyle düşünmez lazım, bir 6 ay kadar bulk yapacaksın yani deli gibi besleneceksin ve kilon artacak tabiki amaç kas kütlesini arttırmak olucak ama yağlıysan eğer o yağlar erimediği için 6 ay boyunca bodyci gibi değil kilolu gibi görüneceksin ve moralin bozulacak kilo almaya korkacaksın.

avantajı ise 6 ay sonunda kas kütlesi kazandığında kardiyoya başladığında yağları vermen çok daha kolay olacak çünkü vücudundaki kas miktarı artacak ve çok iyi bir etkisi var bunun kilo vermeye yağları yakman kolay olacak.

eğer önce kilo vereyim sonra başlarım diyorsan da, 2 ay falan zayıflamakla uğraşırken zaman kaybedeceksin + kas yapmaya başladığın zaman vücudun şimdiki gibi büyümeye açık olmayacak yağ yakım modundan büyüme moduna geçmesi de zamanını alacak.

ben korkmadan büyümeye çalışmanı ve bulk dönemi boyunca görüntüye önem vermemeni tavsiye ederim ama her seçeneği yazdım karar senin kolay gelsin.
  • Vicut gelistireceksen once yaglarini erit kardio yap

• Evet kardeşim mantıklı ama sonda 20 - 30 dakika cardio yap. Eğer sarkıklar var ise sıkıştırma açma kapama hareketleri ile sorunu giderebilirsin

• maozcann kullanıcısına yanıt
    Sarkma problemi yoksa nasıl desem 2 yıl önce 98 kiloydum zamanla dikkat ederek 77 kiloya kadar indim özellikle son 5 ayda oldu bu olay ama hicbsarkma vs yok gosulerimde yağlı değil pek basenler yağlı onun dışında pek sorun yok ağırlık+kardiyo yapmaya karar verdim ama önce agirlik sonra kardiyo mu doğru olan yoksa tersi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: doness

Sarkma problemi yoksa nasıl desem 2 yıl önce 98 kiloydum zamanla dikkat ederek 77 kiloya kadar indim özellikle son 5 ayda oldu bu olay ama hicbsarkma vs yok gosulerimde yağlı değil pek basenler yağlı onun dışında pek sorun yok ağırlık+kardiyo yapmaya karar verdim ama önce agirlik sonra kardiyo mu doğru olan yoksa tersi mi ?

İlk önce ağırlık yap ardından bitince mide hareketleri sonradan cardio yap eğer basenleri eritmek istiyorsan çok ağır bacak çalışma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.