Şimdi Ara

Kilo vermek isteyenler içeriye => (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
59
Favori
10.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SxeR

quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

quote:

Sık ye az ye akşam yemeğini hafif ye geceleri meyve den başka birşey yeme kolayı azalt spor yap.Bu kadar

geceleri hiç bir şey yeme.

Meyveden zarar gelmez.

Birader meyve de şeker var nasıl meyveden zarar gelmez diyosun ya sen araştırmadan etmeden
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sık ye az ye akşam yemeğini hafif ye geceleri meyve den başka birşey yeme kolayı azalt spor yap.Bu kadar

Meyveden zarar gelmez.

Birader meyve de şeker var nasıl meyveden zarar gelmez diyosun ya sen araştırmadan etmeden

Önemli olan hiç yememek değil dengelemek.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Meyveden zarar gelmez.

Önemli olan hiç yememek değil dengelemek.

Biraderim, gece ne yersen ye yatma saatine yaklaştıkca bu daha da sakıncalı sindiremiyorsun sindirim sorunları oluşuyor hazımsızlık oluşuyor

• Favorilerime ekledim,güzel konu okuyacağım sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: DKaNTr

Cekik gozlu arkadaslarin parca parca videolariyla youtube'dan ugrasacaginiza, malum torrent sitelerinden

Beach Body Insanity 'yi indirin. 50GB birsey. Piyasa degeri 200 kusur dolar, 60 gun garantili.

Shaun T isimli arkadas olayi bitirmis. Simdi malumunuz bende boyle hareketleri yapicak esneklik kalmadi. Ama bu cekik gozlu arkadaslarin onerdigi cardio hareketlerini yapabiliyorsaniz. Insanity deneyin derim. Yazi hafif antremanlarla gecirip vucudumu hazirladiktan sonra insanity'e gecis yapicam.

ayrica kalorilerinizi kontrol etmek istiyorsaniz.

myfitnespal isimli app yada websitesine kayit olabilirsiniz.
    smartphone varsa pedometer'de edinin. Adimlarinizi kaydetsin.

38-39 kilo oldu vereli. Bu aralar kelebek gibi ucup ari gibi sokuyorum. Geriye 11 kilo daha vermek kaldi. Ne gunlermis esneklik falan filen konusurken. Yarin insanity'e baslamayi planliyorum :) 5 sene onceki fizigime geri dondum. Ancak ayni atletiklik ve guc yok. Yakinda onuda kazanacagim :)

not bu hareketlerle alakam olmadi. Yakin tarihte bunlarada gecicegim.

Benim antremanlar genellikle boyle olcak

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=qKGORM5MceQ
    ]
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=SHxInZ3caho
    ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DKaNTr -- 1 Eylül 2013; 5:29:42 >

• @DKaNTr

Yorum ve video için teşekkürler hocam bende bu aralar 1-2 kilo aldım ve güçten düştüm beslenmeme fazla dikkat etmiyordum spor salonunu bıraktım evde çalışıyorum belli 1-2 hareket daha arıyordum sayende buldum deniyeceğim teşekkürler.Bu arada youtube dan gencvefit isimli kanalı takip edebilirsiniz güzel videolar çekiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.