Şimdi Ara

Kilo vermek için sağlam yol arkadaşları aranıyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar kilo vermeye karar verdim.

Eğer aranızda bu niyette olan varsa,gelin birlikte başaralım bu işi,birbirimize yoldaşlık yapalım.

• Ben 6 hafta önce başladım bugün itibariyle 7.1 Kilo verdim arada Grip oldum malesef o zaman iyileşmek için baya bozdum diyeti düzensiz uyku nedeniyle o olmasa belki 8 kiloyu verirdim. Spor olarak kardiyo ağırlıklı çalışıyorum.. Hedefim İÇİN 15 Kilo kaldı 3 ayda veririm gibime geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Ben 6 hafta önce başladım bugün itibariyle 7.1 Kilo verdim arada Grip oldum malesef o zaman iyileşmek için baya bozdum diyeti düzensiz uyku nedeniyle o olmasa belki 8 kiloyu verirdim. Spor olarak kardiyo ağırlıklı çalışıyorum.. Hedefim İÇİN 15 Kilo kaldı 3 ayda veririm gibime geliyor.

Diyeti nasıl uyguladın peki hocam doktor mu internet mi?
  • Kendim uyguladım diyet değilde sağlıklı yaşam muhabbeti. Yağsız süt aldım yemeklerden önce tikadim mideyi. Sabah aç karnına kefir içtim bir bardak evde kendim yapıyorum.. Çikolata yedim haftada bir kisitlamadim kendimi çok.. Açlığı fast Food ile değil düzgün yemekle bastırdım canım pizza cektiyse ince dilim pizza yedim üstüne salata yedim.. Canın istediğinde ye. Ama tutup ta orta boy pizza yeme. Bir dilim pizza da aynı tad. Bir tablet çikolata ye sonra elma ye. Canın istemiş sonuçta..

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Kendim uyguladım diyet değilde sağlıklı yaşam muhabbeti. Yağsız süt aldım yemeklerden önce tikadim mideyi. Sabah aç karnına kefir içtim bir bardak evde kendim yapıyorum.. Çikolata yedim haftada bir kisitlamadim kendimi çok.. Açlığı fast Food ile değil düzgün yemekle bastırdım canım pizza cektiyse ince dilim pizza yedim üstüne salata yedim.. Canın istediğinde ye. Ama tutup ta orta boy pizza yeme. Bir dilim pizza da aynı tad. Bir tablet çikolata ye sonra elma ye. Canın istemiş sonuçta..

Her şeyden ama az ye diyorsun

Spor olarak her gün 1 saatlik koşu yeterli olur mu peki?
  • Valla ben kosamiyorum bizim burda köpek çok normal yürüyüşe bişey yapmaz ama kosunca hırsız sanıyor hemen peşine takılıyor. Ama hızlı Tempo yürüyorum sen koşabiliyorsan bir saat çok gibi yarım saat 45 dk.. Kendini tüketme eve gelip mekik sınav squats da yap. En güzeli o şekil olur.

Yiyecek olarak herseyden az az değil kendini tüketme oturup canın çikolata çekince haftada bir olmak kaydıyla 80 gr yeme 5 gr ye canının çekmesi geçsin.

• Bende başlayalı 15 gün oldu haftanın 6 günü spor salonuna gidip bisiklet sürüyorum. Umarım hepimiz başarırız. Benim göbeğim yanları ve kalçam inanılmaz yağlı incelme için sanırım en az 1 ay daha lazım. Bu arada tartılmıyorum. Öyle bir tipimdir diyet zamanları hiç tartılmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende diyet+spor ikilisini uyguluyorum.

suana kadar 10 kg verdim.

yardımcı olurum. il neresi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yec44

bende diyet+spor ikilisini uyguluyorum.

Spor olarak yürüyüş düşünüyorum hocam,ne dersiniz?
  • BENDE İSTİYORUM :( :( :(
  • 1 hafta önce bu sabah low carb diyetine başladım ve başarılı bir şekilde ilerliyorum. Diyet süresi 40 gün. Ben bugün 7.günün içindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuKLy

BENDE İSTİYORUM :( :( :(

Derken?

Yol arkadaşı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hain-Dom-Dom-

quote:

Orijinalden alıntı: KuKLy

BENDE İSTİYORUM :( :( :(

Derken?

Yol arkadaşı mı?

Zayiflamajkkk

• Tamam işte,gel beraber başlayalım,yapamayacak bir şey yok bence
  • hocam bende katılabilirim kg 80.4 5ay önce 86.5 dum bi 5 kg fazlam var

• sancak0035 kullanıcısına yanıt
    Hocam memnuniyet dıyarım,üstte yazan arkadaş var,o da gelirse iyi bir yoldaşlık yaparız inşallah.

Bu arada 5 ayda 6 kilo gitmiş,çok sıkmadın kendini galiba?
  • quote:

Hocam memnuniyet dıyarım,üstte yazan arkadaş var,o da gelirse iyi bir yoldaşlık yaparız inşallah.

Bu arada 5 ayda 6 kilo gitmiş,çok sıkmadın kendini galiba?

:) günde 30dk yürüme 15 dk bisiklet yaparak verdim abur cubur kestim ama kendimi çok sınırlamadım yeme konusunda yani evet çok zorlamadım kiloyu ne kadar yavaş verirsen o kadar kalıcıdır diye duydum.

• sancak0035 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam haklısın,bende 2 yıl önce yaklaşık 4 ayda 12-13 kilo vermiştim ama şimdi 5 kilo fazlasını aldım diyebilirim.

Emin ol 2. defa vermek çok çok daha zor. Ama yazda geliyor,dışarı çıkamama durumuna geldim,kilo vermem farz oldu.

Aman sende dikkat et kilolaları geri alma
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yec44

bende diyet+spor ikilisini uyguluyorum.

Spor olarak yürüyüş düşünüyorum hocam,ne dersiniz?

başlangıç olarak iyi yer neresi beraber yürüyelim?

• yec44 kullanıcısına yanıt
    Kahramanmaraş hocam,aynı şehirdeysek büyük rastlantı olur ama sanmıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.