Şimdi Ara

Kilo verdim | Verdikten vermeden önceki ve verdikten sonraki halim |Yeni SS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
11.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30-40 kilo vermem lazım benim nasıl yapıcam hiç bi fikrim yok valla
  • Evde koşu bandını kullanmak zor olmadı mı alt komşunuz bişey dedi mi?
  • var sanki biraz apaçilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

quote:

Orijinalden alıntı: alpello

hep aynı şeylerimi yedin?

kilo vermeden önce suratın tombulmuydu verdikten sonra zayıfladımı?

Eet hep aynı şeyleri yedim sadece hafta sonları misafirler fln geldiğinde farklı şeylerde yedim misafirlere ayıp olmasın diye ama onuda az yedim..

Suratım tombuldu.. şuan degil Kulağımın altına inince oradaki kemik fln belli olmuyordu tombullugumdan şuan ise sakalın çıktıgı yerler çizgi olarak gidiyor sanırım anlatabildim =)

iyi hoşta resimlerden anlaşılmıyor suratın tombul duruyor sonraki halim dediğin resimde
  • quote:

quote:

quote:

hep aynı şeylerimi yedin?

kilo vermeden önce suratın tombulmuydu verdikten sonra zayıfladımı?

Eet hep aynı şeyleri yedim sadece hafta sonları misafirler fln geldiğinde farklı şeylerde yedim misafirlere ayıp olmasın diye ama onuda az yedim..

Suratım tombuldu.. şuan degil Kulağımın altına inince oradaki kemik fln belli olmuyordu tombullugumdan şuan ise sakalın çıktıgı yerler çizgi olarak gidiyor sanırım anlatabildim =)

iyi hoşta resimlerden anlaşılmıyor suratın tombul duruyor sonraki halim dediğin resimde

Yani şöyle diyim çenemin altı sarkıyordu diyebiliriz ama artık sarkmıyor

• güzel vermişsin tebrik ederim iradene sahip çıkmısşın bravo
  • yok yok iyi olmuş kanki üstteki resimde tişörtten nasıl çıkmış baksana kat kat yağlar.şimdi vücutta yapıyomuşsun helal valla bak ciddi bi yorum attım 40 yılda bir oda sana denk geldi
  • Teşekkür ederim arkadaşlar.. Kilo vermek gerçekten kolay koşu bandı fln de gerek yok çıkın dışarıya yürüyüş yapın işe yarıyor gene
  • Tebrik ederim kardeşim
  • bu cocuk benim msnnimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCagkan

bu cocuk benim msnnimde

Çok şanslısın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrCagkan

bu cocuk benim msnnimde

Çok şanslısın

dh kıskansın ne diyim

• quote:

Orijinalden alıntı: OgzKC

quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

Kilo vermen güzel de,apaçisin bu bozuyor işi.

gerizekalısın sen ciddiyim

Haklısın çocuk. Takıl klavyeden kafana göre...

" Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=372569

Pencereyi kapa ? "

• KiLo Vermek KoLayDa SıkıLaşma Ve ÇatLakLar NoLacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRHTH

KiLo Vermek KoLayDa SıkıLaşma Ve ÇatLakLar NoLacak?

Sıkılaşmayı bodye giderek halletmeye çalışıyorum..
    Çatlaklar hakkında pek bir fikrim yok ama çatlak sadece kalçamda var oda gözükmüyor :) Pantolon giyince
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KRHTH

KiLo Vermek KoLayDa SıkıLaşma Ve ÇatLakLar NoLacak?

Sıkılaşmayı bodye giderek halletmeye çalışıyorum..
    Çatlaklar hakkında pek bir fikrim yok ama çatlak sadece kalçamda var oda gözükmüyor :) Pantolon giyince

AsıL SeNi ZorLucak Ve Çekici KıLacak ŞeyLer oNLar BroBaya Zaman HarcamaN GeReKecek ^_^ HayDi HayIRLısı

• quote:

Orijinalden alıntı: =diablo

Evde koşu bandını kullanmak zor olmadı mı alt komşunuz bişey dedi mi?

Zaten koşu bandını onlardan almıştık

Zor Olurdu ama olmadı çünkü alt komşumuz sabahları erken gidip akşamları geç geliyorlardı.
  • Çok sağlıksız bir şekilde kilo vermişsin malesef, o koşu bandına hiç gerek yoktu açık havada 1 saat yürümen yeterdi, gevrekle,hazır çorbayla diyet olmaz, günlük öğünlerde ne yiyorsan onları yiyeceksin,sebze yemeği yiyeceksin hamur işi kesinlikle yeme... Ben eylül aynın başında başladım ama bu sefer hiç kasmadım kendimi yavaş yavaş sindire sindire uyguladım diyetimi, 15-16 kg kadar verdim, şu an 92 kiloyum yaza kadar 85 kiloya düşsem yeter hiç kasmaya gerek duymuyorum açıkca, sonra kilomu korumaya bakarım diyorum kendime... İnşallah verdiğin kiloyu geri almazsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: act48

Çok sağlıksız bir şekilde kilo vermişsin malesef, o koşu bandına hiç gerek yoktu açık havada 1 saat yürümen yeterdi, gevrekle,hazır çorbayla diyet olmaz, günlük öğünlerde ne yiyorsan onları yiyeceksin,sebze yemeği yiyeceksin hamur işi kesinlikle yeme... Ben eylül aynın başında başladım ama bu sefer hiç kasmadım kendimi yavaş yavaş sindire sindire uyguladım diyetimi, 15-16 kg kadar verdim, şu an 92 kiloyum yaza kadar 85 kiloya düşsem yeter hiç kasmaya gerek duymuyorum açıkca, sonra kilomu korumaya bakarım diyorum kendime... İnşallah verdiğin kiloyu geri almazsın...

2 aydır koruyorum o yüzden sanmıyorum verdiğim kiloyu geriye alcagımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLkenAuGe -- 27 Ocak 2010; 21:20:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

şimdi sen kilo verdin ya mesela bu soru benm aklımı karıştırıyo hep.artık istediğin kadar yiyebilirmisin yoksa hep dikkat etmen mi gerekiyo :D

kardeş şu profil fotonu pm ile yollarmısın :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.