Şimdi Ara

KİLO NASIL ALINIR? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sen yine bayansın yav sen ağlıyosan biz intihar edelim
  • Sağlık sorunun var ise Kilo alamıyorsan Vardır. İstediğini Ye Yine de Kilo alamaz sin
  • 185 boy 70 kilo....zayıfsın diyorlar...hor görüyorlar...napcez beyler.
  • Kilo almak için sürekli midenin dolu olması lazım galiba..Bazı tanıdıklarım bu şekilde kilo aldılar fakat ben sürekli yiyemiyorumSürekli yemekten yoruluyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

185 boy 70 kilo....zayıfsın diyorlar...hor görüyorlar...napcez beyler.

1.82 56 kiloyum. Ya ben napiyim ?
  • Gece en erken 01.00'da yatıyorsyun. Ama yatmadan önce yarım ekmeği alıp dolapta ne bulursan tıkıyor ve afiyetle yiyorsun. Kısa sürede fazla kilondan şikâyetçi olursun.
  • sağlıksız beslenip kilo alığ yyağ oranınızı artırcagınıza protein ağırlıklı beslinp bb yapın hem görüntü olarak güzel durur hemde kilo alırsınız.
  • ben kilo vermeye çalışıyorum siz almaya şu dünyanın haline bak...
  • no sigara
    no elizabeth(az)
    Düzenli yemek 3 öğün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sssihirbazzz -- 13 Mart 2010; 23:54:33 >
  • 3 Aydır V.Geliştirme yapıyorum.. 3 Ayda 9 Kilo Aldım.. yukarda Açıkladım nasıl besleneceğinizi..

+ Sigara ve alkol kullanıyorum hesap edin :D
  • Ben de kilo alamıyordum. Bodye başladım 60,5 kg ile 2,5 ay oldu şimdi 65 kg yim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

Kilo almak için Sağlık Bölümünde Vucut Geliştirme-Kilo Alma diye konu var ordan yardım alabilirsiniz..

Ayrıca.. Kilo Almak için mevcut kilonunuzun 2-2.5 katı kadar Protein tüketmeniz lazım..

Ortalama 55kg olan bir insan günde 110gr veya daha üstü protein tüketmelidir..

Ton balığı,lor peyniri,yumurta,süt beyaz et,kırmızı et tüketmeniz lazım..

Ekmek veya yağlı yiyecekler yersenizde kilo alırsınız ama yağ olarak

Temiz cevap
  • 182
    60

çok zayıfım bende
  • 1.78 52.5 kiloyum. Düzensiz besleniyorum ve yatmadan önce mutlaka yemek yerim ama hiçbir işe yaramıyor.
    Edit: Şu Balotelli gibi fiziğim olsa başka birşey istemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balotelli -- 14 Mart 2010; 0:49:36 >
  • 179 cm
    65 kg

Memnun değilim açıkcası 5-6 kiloya hayır demezdim.
  • aga kilo almak istiosan gece yatmadan önce yemek ye 1 ay sonra görrsün sonucu
  • 1.87 - 63 kilo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helper

quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Birileri su içsem yarıyor diye birileride ne yesem kilo alamıyorum dige yakınıyor...

Sağlıksız kilo alma için birçok öneride bulunabilirim; Gece yatmadan önce yemek ye, tv pc başında fazla zaman geçir- geçirirkende abur cuburu ihmal etme. Cips,çikolata v.b her gün tüket. Ekmeği tuzu biraz fazla kullan. Çayı çok şekerli iç. Artık kilo almazsan git intihar et Özel karışımlar filan var aktarlarda ne kadar saglıklı bilmiyorum ama kullanan bir arkadaşım vardı hayvan gibi yiyordu ama kilo alamıytordu.

malesef kilo vermek isteyenlerin durumu ne kadar vahimde bizimde öyle, kiloyu almakta vermekte zor, bünye neyse odur. ve yine malesef senin yazdığın metodlara göre hepimizin topluca intihar etmemiz gerekiyor herhalde. bunlar hep klasik düz mantıkla düşünüp verilecek cevaplar. ki ben yaşlı bir insan gibi yıllarca hiç pc ve tv başından kalkmadım desem yalan olmaz. wcden wcye kalkardım nerdeyse acaip antisosyal bi dönem geçirmiştim yemek odama kadar gelirdi. gece saat 3de yemek yer uyurdum hep ama yok yani o dönemde 1, 2 kilo vermiştim üstüne üstlük.

metabolizma olayı herhalde ama doktor ne yapacakki onu merak eidyorum, o da prakten falan önerecek herhalde..

Aslında o wcden wc ye nin süreside önemli. Metabolizman bir değirmen gibi çalışıyorsa kilo alman gerçekten zor. Bu konudada doktor tavsiyesi lazım, ayrıca kilo alamıyan kişilerin bagırsaklarında bir tür kurtcuk oldugunuda onunda ilacı oldugunu duymustum ne kadar dogru bilemiyorum...

• 1.80 boy 80 kg,5-10 kilo verebilirsem super olacak,millet vermeye çalışır siz almaya çalılıyosunuzkilo almak kolayda onemli olan kas olarak almak bunun içinde internette birçok kaynak bulabilirsiniz
  • 1.75 - 57 kilo
    Herkes yatmadan önce bir şeyler yemekten falan bahsetmiş ama arkadaşlar bizim sorunumuzun çözümü maalesef o değil.Buradaki birçok zayıflıktan şikayetçi arkadaş eminim ki her gece yatmadan önce bir şeyler yiyordur.Ben de yiyorum ama bir etkisi olmuyor.Sürekli aynı kilodayım.Bir türlü arttıramadım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.