Şimdi Ara

KİLO NASIL ALINIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son 2006 yılında açıldı bu konu. ama bir yere varılamadı malesef...

Kilo almanın yöntemi var mı?

Diyetisyen varmı forumda?

Kilo almak için çok yemek mi lazım, dengeli yemek mi, dengesiz yemek mi :) iştah açan birşey var mı? bitkisel ve hayvansal kilo aldırma ilaçlarına ne dersiniz?

kilo alma ile ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

• [Deleted by Admins]
  • tabi en önemlisi yemek yemek ama doktora gitmeden ilaç alma...
  • Valla ben bu sorunun cevabını 2 yıldır arıyorum birşey bulamadım..Hala aynıyım.

Karar verdim doktora gideceğim.Ordan da birşey çıkmazsa yapıcak birşey yok.
  • Vereyim bi 5 kilo

1.78 boy var 80 kilo olmuşum
  • bu kaçıncı kilo konusu

Arkadaşım demek ki metobolizman çok hızlı e bunu dhdeki üyeler yavaşlatamayacağı için doktora gitmek en mantıklısı.
  • Konuyu açan arkadaştan ricam herkesin boy ve kilosunu ilk mesaja eklesin bakalım kimlerin durumu acınacak halde ;))

178 cm / max.60 kilo = oran 2,9666

EK1: Zayıflık konusunda ana konu olsun ki bir daha yeni konu açılmaşın ;)) Zayıf olanların toplandığı tek bir konu olsun ;)) Yap bir liste ;)) ilk mesaja yaz bilgilerimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 11 Mart 2010; 23:26:34 >
  • prakten şurup burdan görüp aldım bende hayvanlar gibi yediriyor...
  • Boy: 1.84 Kilo 81
  • 1.70 boy kilo 55
  • 1.75 - 53 kg :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smokin That Weed

prakten şurup burdan görüp aldım bende hayvanlar gibi yediriyor...

prakten bende almıştım o aslen alerji şurubuymuş sanırım öyle yazıyordu ama iştahda yapıyormuş. bende hiç iştah yapmadı ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helper -- 12 Mart 2010; 0:33:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helper

En son 2006 yılında açıldı bu konu. ama bir yere varılamadı malesef...

Kilo almanın yöntemi var mı?

Diyetisyen varmı forumda?

Kilo almak için çok yemek mi lazım, dengeli yemek mi, dengesiz yemek mi :) iştah açan birşey var mı? bitkisel ve hayvansal kilo aldırma ilaçlarına ne dersiniz?

kilo alma ile ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

bol bol şekerli çay iç çikolata tatlı şeyler çok ye millet vermeye çalışır kilo sen almaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkaydj -- 12 Mart 2010; 1:02:12 >

• Arkadaş haklı,bol şekerli çay iç.
  • Bol şekerli çayla alakası yok kişiden kişiye değişir ben prakten dahil her yolu denedim alamadım kilo 1.76 boyum var 50 kiloyum.Bodyyede gittim ama alamadım.En iyisi doktora gitmek.
  • Kilo almak için Sağlık Bölümünde Vucut Geliştirme-Kilo Alma diye konu var ordan yardım alabilirsiniz..

Ayrıca.. Kilo Almak için mevcut kilonunuzun 2-2.5 katı kadar Protein tüketmeniz lazım..

Ortalama 55kg olan bir insan günde 110gr veya daha üstü protein tüketmelidir..

Ton balığı,lor peyniri,yumurta,süt beyaz et,kırmızı et tüketmeniz lazım..

Ekmek veya yağlı yiyecekler yersenizde kilo alırsınız ama yağ olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smokin That Weed

prakten şurup burdan görüp aldım bende hayvanlar gibi yediriyor...

bendeprakten almıştım faydası oldu 3 4 kilo aalmıştım ama doktor karaciğere zararı var dedi hangi ilacın zararı yok ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 12 Mart 2010; 1:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemfomani

1.70 boy kilo 55

Benim de 1.72'ye 57 Sıkıntı büyük(!)
  • Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Birileri su içsem yarıyor diye birileride ne yesem kilo alamıyorum dige yakınıyor...

Sağlıksız kilo alma için birçok öneride bulunabilirim; Gece yatmadan önce yemek ye, tv pc başında fazla zaman geçir- geçirirkende abur cuburu ihmal etme. Cips,çikolata v.b her gün tüket. Ekmeği tuzu biraz fazla kullan. Çayı çok şekerli iç. Artık kilo almazsan git intihar et Özel karışımlar filan var aktarlarda ne kadar saglıklı bilmiyorum ama kullanan bir arkadaşım vardı hayvan gibi yiyordu ama kilo alamıytordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Birileri su içsem yarıyor diye birileride ne yesem kilo alamıyorum dige yakınıyor...

Sağlıksız kilo alma için birçok öneride bulunabilirim; Gece yatmadan önce yemek ye, tv pc başında fazla zaman geçir- geçirirkende abur cuburu ihmal etme. Cips,çikolata v.b her gün tüket. Ekmeği tuzu biraz fazla kullan. Çayı çok şekerli iç. Artık kilo almazsan git intihar et Özel karışımlar filan var aktarlarda ne kadar saglıklı bilmiyorum ama kullanan bir arkadaşım vardı hayvan gibi yiyordu ama kilo alamıytordu.

malesef kilo vermek isteyenlerin durumu ne kadar vahimde bizimde öyle, kiloyu almakta vermekte zor, bünye neyse odur. ve yine malesef senin yazdığın metodlara göre hepimizin topluca intihar etmemiz gerekiyor herhalde. bunlar hep klasik düz mantıkla düşünüp verilecek cevaplar. ki ben yaşlı bir insan gibi yıllarca hiç pc ve tv başından kalkmadım desem yalan olmaz. wcden wcye kalkardım nerdeyse acaip antisosyal bi dönem geçirmiştim yemek odama kadar gelirdi. gece saat 3de yemek yer uyurdum hep ama yok yani o dönemde 1, 2 kilo vermiştim üstüne üstlük.

metabolizma olayı herhalde ama doktor ne yapacakki onu merak eidyorum, o da prakten falan önerecek herhalde..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.