Şimdi Ara

KİLO + BOY Herkez Paylaşsın ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
1
Favori
2.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 182 cm 75 kg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

quote:

Orijinalden alıntı: wesra

quote:

Orijinalden alıntı: Te Amo Querido

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Te Amo Querido

quote:

177 boy 52 kilo

Boy ve kilon tam bayanların istediği ortalama limitler bilmiyorum eğer bayan isen sen de yakışacağını düşünüyorum görsel olarak .

tşekkür ederim. kilomdan memnunum çok şükür ama biraz daha uzasaydım iyiydi topukluyla idare edicem artık

Rica ederim nedemek Bu arada boyun iyi aslın da 1.77 fena değil benden 2cm uzunsun topuklu giysen 1.80 geçersin herhalde.

daha 19 yaşındayım çok fazla uzun topuklu giymiyorum zaten anne babaya göre kısayım aileye bağlı malum bu boy meselesi.

sizin ailede sanırım herkes 1,80 üstü

Kızlarda uzun boy 1,70 den başlar diye biliyorum, özellikle podyumdaki bir çok manken 1,70 - 1,80 arası hepsi her programda görüyorum boyum uzun diye hava - caka satıyorlar :)))

Bence en kısa zamanda bir ajansa gidip kayıt olun çekim filan yaptırın, yüz güzelliğide varsa dizilerde rahat rol alırsınız..

anne 180 babam 187 akrabalar hep uzun daha önce cevapladım bu soruyu tekrar cevaplayım mankenlik hayalim yok Allaha çok şükür anne güzel bizede bulaşmış ben halimden memnunum zaten ilgi alanlarım çok başka o yüzden düşünmüyorum

• 183 Cm 73 Kg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

babam 160 annem 160 ben 1,75 ya siz tahtabacakgillerdensiniz ya da bizmkiler cücegillerden :=)

tahtabacakgil valla babam 90 kilo annemi bilmiyorum bende 52 aşırı zayıf değiliz normaliz yani Türkiye'de 160 normal bi kere cücegil değilsiniz yani

• 1.87 boy 81 kilo
  • HERKES
  • 174 cm 74 kg
  • 190boy 59kilo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wesra kullanıcısına yanıt
    konuştukların yüksek olunca sende gölgesi gibi kalıyorsun yani aslında ortam uzun bizimkiler kısa :) bu terste bi işlik oldu ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

konuştukların yüksek olunca sende gölgesi gibi kalıyorsun yani aslında ortam uzun bizimkiler kısa :) bu terste bi işlik oldu ama

evet bi terslik oldu anlamadım
  • wesra kullanıcısına yanıt
    neyse hocam boşverin :) bende anlamamışım şimdi okudumda :)
  • 1.97
    133 kg
  • boy 1.78
    kilo 76

• Zayıflamak için salona gidicektim fikrim değişti bugün sağlam bir kick boks dövüşçüsü mekan sahibi ve hoca ile tanıştım içime sindi zaten dövüş sanatına bi sempatim vardı herzman en azın dan hem kol ve bacak devamlı çalışıyor kum torbası ve koşu bandı olmazsa olmazlar dan antreman da bi taşla iki kuş vururuz diye düşünüyorum.
  • 1.85 - 75 Di ramazanda şimdi ne olduysa

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.