Şimdi Ara

Kilo almak için hangi supplement? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
10.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: isiqaqa

quote:

2) Protein shakeler antrenman sonrası alınmaz, antrenman öncesi enerji ihtiyacı amaçlı kullanılır zira aksi halde yağ yakımını durdurur.

Kardeşim, şurda yazmışsın ki, protein shakeler antrenman sonrası alınmaz. Ama bana son mesajında antrenmandan sonra kullanmamı önermiştin. Kafam karıştı :D Kusura bakma

Sizin amacınız yağ yakımı değil hocam, kilo almanız için bu sistemi önerdim.

Spor sonrası ağır bir shake metabolizmayı yavaşlatır, yağ yakımını durdurur.

Bu kilo problemi yaşayanların isteyeceği son şeydir.

Ha şimdi tam anladım hocam :) Ben kilo almalıyım diye spordan sonra kullanmalıyım. Ama yağ yakmak isteyen arkadaşlar için spordan önce kullanmak gerekir. Detaylı bilgi için teşekkürler hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• JackGhosen J kullanıcısına yanıt
    o tablo genel olarak whey'in kan sekeri uzerindeki etkisi markasi falan farketmez.optimumun emiliminin dusuk oldugunu nasil anladin bu arada? labda ani anina kontrol mu ettirdin vahiy mi geldi yoksa ? alti ustu 20-25gr protein aliyorsunuz ne bekliyorsunuz ki bu urunlerden 42 dakikada kana karissa ne olur 57 dakikada karissa ne olur?? us-uk'dahapishanelerde verilen yemeklerle bizim gibilerden 10larca kat iyi vucuda sahip olan adamlar var bu adamlardami aninda shake aliyor veya yatmadan once cottage cheese yiyor? forum olarak bydfrum.com'dan bahsediyorsan 1970lerden kalma bilgilere ihtiyacim yok benim ordaki bilgilerin %90i fosil oldu. bodybuilding.com ve yabanci fitness channellari yetiyor bana. bu basit seker olayina gelincede Ketogenic diyet yapanlar bitik senin gozunde. bir konu daha gece ac olundugunda buyume hormonu en yuksek tavan noktasina erisiyor.bu tabloda bunu kanitliyor 12-18 saat aclik ile kortizol seviyesi en dusuk seviyeye duserken buyume hormonu(gh) tavan yapiyor.Herneyse dostum kimseyi birseye inandirmak zorunda degilim sana gore o dogrudur bana gore bu. iyi calismalar.

Kilo almak için hangi supplement?

• Takip :) @JackGhosen sen bir konu açsana kardeş baya faydalı olursun insanlara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuysikletadam

Takip :) @JackGhosen sen bir konu açsana kardeş baya faydalı olursun insanlara :)

Aslında konu açmayı düşünüyorum ama sürekli tartışmalar yüzünden kapandığı için pek taraftarı değilim.

Bölümdeki insanlar araştırmayı sevmeyen ama ahkam kesmeyi seven tiplerden oluşuyor.

Her yorumumda laf sokacak tartışma çıkaracak şeyler buluyorlar ki; bu durumu egolarına veriyorum.

Artık her mesajımda şu notu baş kısıma ekleyeceğim.

Aşağıdaki mesaj incelediğim makaleler ve kişisel tecrübelerim doğrultusunda yazılmıştır.

Okuyacağınız bilgiler zorlama ve mecburiyet değil, tavsiye ve deneyim içermektedir.
  • O tip insanlar her yerde mevcut maalesef.. Umarım açarsın, şu konuda bile bir kaç yorumunla önemli bilgiler verdin bana, seve seve takip ederim :) PM atmak istiyorum kilo almayla ilgili, cevap verir misin? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuysikletadam

O tip insanlar her yerde mevcut maalesef.. Umarım açarsın, şu konuda bile bir kaç yorumunla önemli bilgiler verdin bana, seve seve takip ederim :) PM atmak istiyorum kilo almayla ilgili, cevap verir misin? :)

Estağfurullah ben uzman veya herşeyi bilen değilim ama naçizane bilgimi seve seve paylaşırım.

Şuan Antalya tarafındayım yarın Ankara'ya geçeceğim, her türlü konuda elimden geldiğince yardımcı olurum.
  • PM attım :)
  • quote:

Gainer kullanmanızı tavsiye etmem, zaten elinizde Optimum Gold Whey gibi bir nimet olduğunu söylemişsiniz.

Kas değil de göbek yapmasıyla bilinen bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim

Herşey bir yana Optimum, Musletech ve Hardline ürünlerinin aksine inanılmaz kilo aldırıyor.

Spora akşam gidiyorsanız; sabah kalkar kalkmaz ve spordan sonra bir ölçek...

Spora sabah gidiyorsanız; spordan sonra ve akşam yatmadan hemen önce bir ölçek...

Protein tozunu kilo almak için sakın tam yağlı süt ile içmeyin, çok fazla gaz yapar.

Üzüm suyu veya su ile içmenizi tavsiye ederim.

Kilo almak için hangi supplement?

Spordan önce yemeğinizi güzelce yedikten sonra bir yeşil elma ve muzu alın.

Elmayı dilimleyip üzerine şekersiz fıstık ezmesi sürüp tabağa koyun.

Muzları dilimleyip üzerine bal ve kırıntı halindeki cevizleri üzerine döküp yanına dizin.

Size spor esnasında inanılmaz bir sıcaklık ve patlayıcı enerji verecektir.

Spordan sonra istediğiniz ve sevdiğiniz bir paket jelibonu yiyebilirsiniz.

Şeker, maltodekstrin ve basit karbonhidrat ihtiyacı kas yıkımını önler, eklemleri güçlendirir.

Aynı zamanda bol kalorisi ile kilo almanıza yardımcı olur.

"Herşey bir yana Optimum, Musletech ve Hardline ürünlerinin aksine inanılmaz kilo aldırıyor. "

bendede tam aksi. genel konuşmayalım. aynı supplement her vücuda aynı etkiyi göstermez. bana kilo aldırmadı. Ha size aldırmıştır birşey diyemem.

Ama şöylee demek çok yanlış.

Optimum yağ aldırıyor göbek yaptırıyor.

Hayır.

Optimum size yağ aldırmış, göbek yaptırmış. Arada çok fark var.

Ayrıca GAINER kullanmayın. Nedenleri binlerce burda yaz deseniz yazamam. Araştırın. Savaş Cebeci hocamın videolarını izleyin. Bi videosunda gainer ürünlerine değiniyordu.

• @JackGhosen, hocam bir şey aklimda kaldida. Ben spora akşamlari gidiyorum ve spordan 9-10 arasi gelirim. Gelince protein shakemi içer, yemeyimi yerim. Ama bana spora gitdigin gunlerde protein shakeni spordan sonra ve yatmadan önce kullanmami önermişdin. Şimdi ben saat gece 12-1 arasi arasi yatarim ve ornegin 12 ye 20-25 dakika kala gunun 2 ci defasi proteini iciyorum. Ve sorum şu ki, protein içimleri arasinda yalnizca 2 saat filan fark var. Acaba, bir-birine yakin saatlarde protein içmeyimin zarari varmi?
  • quote:

@JackGhosen, hocam bir şey aklimda kaldida. Ben spora akşamlari gidiyorum ve spordan 9-10 arasi gelirim. Gelince protein shakemi içer, yemeyimi yerim. Ama bana spora gitdigin gunlerde protein shakeni spordan sonra ve yatmadan önce kullanmami önermişdin. Şimdi ben saat gece 12-1 arasi arasi yatarim ve ornegin 12 ye 20-25 dakika kala gunun 2 ci defasi proteini iciyorum. Ve sorum şu ki, protein içimleri arasinda yalnizca 2 saat filan fark var. Acaba, bir-birine yakin saatlarde protein içmeyimin zarari varmi?

Yatmadan değil sabah kullanın zaten, spordan sonra tozu için yemeğinizi yiyin yatarken karnınız boş olsun.

• quote:

quote:

@JackGhosen, hocam bir şey aklimda kaldida. Ben spora akşamlari gidiyorum ve spordan 9-10 arasi gelirim. Gelince protein shakemi içer, yemeyimi yerim. Ama bana spora gitdigin gunlerde protein shakeni spordan sonra ve yatmadan önce kullanmami önermişdin. Şimdi ben saat gece 12-1 arasi arasi yatarim ve ornegin 12 ye 20-25 dakika kala gunun 2 ci defasi proteini iciyorum. Ve sorum şu ki, protein içimleri arasinda yalnizca 2 saat filan fark var. Acaba, bir-birine yakin saatlarde protein içmeyimin zarari varmi?

Yatmadan değil sabah kullanın zaten, spordan sonra tozu için yemeğinizi yiyin yatarken karnınız boş olsun.

Cok sag ol hocam :) Sabahlari o uzun bi tarif vardi, onu kullanicam, :D antrenmandan sonra ise peynir, kakao, whey olan tarif. Di mi? :D

• quote:

quote:

quote:

Cok sag ol hocam :) Sabahlari o uzun bi tarif vardi, onu kullanicam, :D antrenmandan sonra ise peynir, kakao, whey olan tarif. Di mi? :D

Evet ama isterseniz loru çıkarabilirsiniz, tadını her mide kaldırmıyor

• Kilo almak için o kadar supplemente gerek yok.
    http://www.bod****tr.com/threads/genel-beslenme-mant%C4%B1%C4%9F%C4%B1-nas%C4%B1l-kilo-al%C4%B1r%C4%B1m.58793/
    Burada detaylı anlatımı var. Günde 3 ölçek protein tozu içmek bence mantıksızlık
  • kilo almak için ne supplementi ? oturup adam gibi yemek yiyeceksin ve bundan zevk alacaksın yoksa supplementlere bel bağlayanları görüyoruz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet ama isterseniz loru çıkarabilirsiniz, tadını her mide kaldırmıyor

Evet ben de yiyemiyorum zaten. Cikaricam. Cok sag ol hocam bilgi için :)

• @cangk, hocam o kadar supplement yok yaa :D bir tane whey gold standard kullaniyorum.

@CONQUER., kardesim haklisinda yemek programimi duzeltmeden protein filan adama yardim etmez. Ama ben artik yemek programimi duzeltdim ve ayni zamanda whey kullaniyorum. Eger dogru yemek programi kullaniyorsak,
    neden supplement kullanmiyalimki? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isiqaqa -- 17 Eylül 2014; 13:45:06 >
  • isiqaqa İ kullanıcısına yanıt
    whey'in yanında gainer da alayım mı diye sormuşşsun o yüzden dedim. wheyin olduğu için sadece spordan sonra whey alman yeter. Yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi spordan önceisonra akşam yatmadan sabah kalkınca almana gerek yok. Elinde varsa spordan sonra bir ölçek kullan. Yoksa dert değil
  • isiqaqa İ kullanıcısına yanıt
    supplement kullanma demedim. kilo almak için hangi supplement lazım sorusuna karşı söyledim yemek yemelisin diye.
  • Merhabalar bende kilo alamıyorum spora başlıcam hangi destek ürünleri almamı tavsiye edersiniz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim 😊😊

• Merhabalar bende kilo alamıyorum spora başlıcam hangi destek ürünleri almamı tavsiye edersiniz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.