Şimdi Ara

Kilo Aldırıcı Ürün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar acilen bi kilo aldırıcı ürün tavsiyesine ihtiyacım var. önceden salonda spor yapıyordum ama suan pek vaktim olmadıgı için evde düzenli olarak yapacağım. gerçi yağ veya kas umrumda değil.boyum 1.80 kilo 60. iştah sorunum yok, bir sürü doktora gittim kan ve idrar testleri yaptırdım sorun cıkmadı çözüm yok. son olarak artık bunları deneyecegım. sımdı arastırmalarımda Hardline Progainer cok tavsiye edilmiş. ne dersiniz? ya da baska tavsiyeniz var mı acilen. tesekkürler.

• Hala ihtiyacın varsa buradan bakabilirsinhttps://www.gym-market.com/kilo-aldiriciben kullanıyordum işimi gördü
  • Dymatize Mass Gainer. Onun dışındakileri boşver.
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Yani şeker içsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlknmnkse

Yani şeker içsin

Aynen. Çünkü arkadaş sadece kilo almak istiyor. Vücut geliştirme yarışmasına vs. katılma hedefi yok. Öyle bir hedefi olsa bile şekerden önce alması gereken steroidi düşünürdü.
  • Gainerler çok masraflı parasının hakkını verdiğini düşünmüyorum. Muhtemelen cok yedigini sanip az yemek yiyorsun ondan kilo alamiyorsun. İllede kullanacağım dersen hardline yada optimum gainer fena değil kullanabilirsin.

• Hocam n11 den 5 kilo yulaf alın. 25 lira gibi bir şeydi. Onu blenderda toz edip süte katıp için. Kompleks karb. ve ucuz bir gainer alternatifi.
  • Dostum boş yere gainere para verme özelden bana msj at sana yardımcı olurum bi kaç küçük taktikle gainerdan daha sağlam ve sağlıklı bir olay var

• Cicibebe.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal yemeği arttırıp üstüne günde 150gr badem vs. kuruyemiş ye hergün, kilo almamak imkansız :) Benim için en kolay yöntem bu olmuştu çünkü kuruyemişi yemesi kolay ve tokluk hissi hiç yaratmıyor. Gainer almıştım fakat içemedim berbat bişey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do Squats -- 22 Mart 2018; 21:9:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.